Кратко/Долго Кочница Спојки Држела За BMW S1000RR 2010-2017/ S1000R 2014-2017/ HP4 2011-2014 Мотоцикл Прилагодливи CNC

Кратко/Долго Кочница Спојки Држела За BMW S1000RR 2010-2017/ S1000R 2014-2017/ HP4 2011-2014 Мотоцикл Прилагодливи CNC

DEN 1170.72

Количина на стоки


Мотоцикл CNC Краток/Долго Кочница Спојки Држела
-Состојба : Резервни Сосема Нов, Висок Квалитет
-Материјал : CNC 6061 Палка на Алуминиум, Anodizing
-Должина на : Краток (147mm); Долг (177mm)
-Функција : 6 прилагодливи позиции Нерѓосувачки Челик Хардвер Обичај Месинг Стожерот Черупка Прецизност Машински Стожерот Понесе Гарантира Непречено Движење Наменета За O. Д. М Замена Лесно Да се Инсталира & Совршено се Вклопуваат и Без Модификација Е Потребно
-Не инструкции за инсталација
-Количина : 1 пар (кочница & спојки)
-Достапно Боја : Црна/Сина/Red/Gold/Сребрена/Зелена/Портокал/Титаниум
-Боја може да имаат 5% од различни слики прикажани на интернет.
Fitment : BMW S1000 RR 2010-2017 BMW S1000 R 2014-2017 BMW HP4 2011-2014
Забелешка 1 : ве Молиме бидете сигурни дека моделот и годината на вашиот мотор, ние испрати само според нашите fitment. Ако вашиот велосипед е друг модел, ве молиме контактирајте со нас.(слики само за референца)
Забелешка 2 : Постојат 8 бои за прилагодувач. Ако сакате да ја смените бојата на кожата, ве молиме оставете порака за нас откако плаќање. Инаку, ние ќе ја испрати на стандардна боја за вас. Ви благодариме.


Други карактеристики

Објектот Тежина:
0.3kg
Име На Модел:
BCL3S-B001
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
кочница спојки држела
Објектот Ширина:
1.5cm
Motobike Направи:
BMW
Објектот Висина:
5cm
Бренд Име:
ДИВЈАК
Објектот Должина:
14.7cm
Материјал Тип:
CNC 6061 Палка Алуминиум

Најдобри понуди

За Kawasaki Ninja ZX6R ZX636 ZX6RR 2005 2006 Количка за Проширување Кочница Спојки Држела CNC Прилагодливи Виткање Проширување
  • Неодамнешно

За Kawasaki Ninja ZX6R ZX636 ZX6RR 2005 2006 Количка за Проширување Кочница Спојки Држела CNC Прилагодливи Виткање Проширување

1756.32 DEN 1370.00

"Количка" главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши, тоа може да се свитка до

За Јамаха DT 50 70K10 70K1A 2012-2013 CNC Мотоцикл Количка за Проширување/170mm Кочница Спојки Држела Мото Виткање Продолжи Рачката
  • Неодамнешно

За Јамаха DT 50 70K10 70K1A 2012-2013 CNC Мотоцикл Количка за Проширување/170mm Кочница Спојки Држела Мото Виткање Продолжи Рачката

1775.04 DEN 1349.00

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За ЈАМАХА DT 50 (70 K10 70 K1 A) 20122013 Нарачување И

За Веспа VS5 GS150 VSB GS160 VSC SS180 Сите Години CNC Мотоцикл Количка за Проширување/170mm Кочница Спојки Држела Топла Мото
  • Неодамнешно

За Веспа VS5 GS150 VSB GS160 VSC SS180 Сите Години CNC Мотоцикл Количка за Проширување/170mm Кочница Спојки Држела Топла Мото

1775.04 DEN 1349.00

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За Веспа VS5 GS150 VSB GS160 VSC SS180 Овој показател

900mm да 2300mm Мотоцикл Цевки, Цевки Кочница Црево Линија Универзална Одговара Атв Одговара Атв Dirt Јама Велосипед За Yamha
  • Неодамнешно

900mm да 2300mm Мотоцикл Цевки, Цевки Кочница Црево Линија Универзална Одговара Атв Одговара Атв Dirt Јама Велосипед За Yamha

480.00 DEN 408.00

Дијаметар на Цревото : Φ10.00 Боја Опција : Сина,Црвена,Црна,Сребрена, ве молиме оставете порака за вашето б