Лево и Право Универзална 7/8 22mm Хидрауличен Мотор Кочница Господар Цилиндар Хидраулични Спојки Држела течност во Резервоарот 14mm Клипот

Лево и Право Универзална 7/8 22mm Хидрауличен Мотор Кочница Господар Цилиндар Хидраулични Спојки Држела течност во Резервоарот

DEN 2109.00
-29 %
DEN 2970.24

Количина на стоки

Ние ја испорача стоката со Ali Express Стандард на Превозот. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Предмети се испраќаат од воздухопловната, 15-60 Работни денови за испорака за различни земја. Од понеделник до сабота. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. ако клиентите треба други express, pls контактирајте со нас. Повеќето цел ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден по уплатата примена.ние го прифатат плаќање преку Ali Pay само; 2. Ние или ќе ви испрати нова или да му даде вашите пари назад.
2x Лево Десно Универзална 7/8" 22mm Хидрауличен Мотор Кочница Господар Цилиндар Хидраулични Спојки Држела течност во Резервоарот Црна 14mm Клипот
Опис :
Универзал за повеќето 7/8"инчен 22mm мотоцикл handlebar
Спецификација :
Состојба : 100% Сосема Нов Гаранција
Боја : Црна
Количина : 2 buc (лево и десно)
Материјал : Алуминиум Легура
Големина : се Вклопува во 7/8 инчи Handlebars
Понесе / Клипот Големина : 14mm Функција : >само ќе одговара мотор со двете хидраулични сопирачки и спојки > висок квалитет, висока-перформанси > ќе трае до 6 котел систем за сопирање > Тоа ја подобрува осетливоста на вашиот кочница и запирање на моќ и ја зголемува возење безбедност. Ние ќе ви испратиме точни.Ние го прифаќаме aliexpress политика на враќање. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, итн. Во случај на ставката што сте ја добиле не е во ред, ве молиме да ги фотографиите и контактирајте со нас.Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите
1.Ако објектот не работи по истекот на 30 дена, ве молиме направете фотографии или видеа и контактирајте со нас. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.) во БЕЛЕШКИТЕ ДЕЛ кога проверете.Вашето мислење е многу важен за нашиот Бизнис развој,Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам многу.Ако не сте задоволни со точка, а тоа е во добра состојба, ве молиме вратете го на нас во рок од 30 дена. Со цел да се обезбеди ќе го добиете објект се ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како "Подарок", или "Примерок" ако е можно ,и Секоја парцела ќе биде прогласен вредност помалку од $10,ако треба нас во долниот прогласи вредност,ве молиме оставете порака по ред.Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на,ве молиме слободно Контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем. Комуникацијата е важна.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ; 3. Ве молиме контактирајте не за било какви проблеми и решенија.Ве молиме љубезно ве молиме да забележите дека нашите работно време : 09 : 00-18 : 00 GMT+8, Хонгконг време. Ние ќе ви испратиме нова штом ќе ја прими неговиот објект.Ако сте ја купиле повеќе објекти, ве молиме да користите количката и проверете еднаш за секогаш, наместо да плаќаат за нив поединечно; 4. Повратни информации е нашиот живот,пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение,Ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо,однапред ви Благодариме за вашето трпение. > Тоа е специјално дизајниран за 7/8" 22mm мотоцикл handlebars
Пакет Се Вклучени :
1 пар (Лево и Десно)Кочница Спојки Господар Цилиндар
1.


Други карактеристики

Бренд Име:
Nordson
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Име На Модел:
Предна Кочница Спојки Господар Цилиндар
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
1.2kg
Објектот Дијаметар:
2.2cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
кочница спојки господар цилиндар
боја:
Црна
Хидраулични Сопирачки Господар Цилиндар одговара:
Универзална вклопува 22mm handlebars
Понесе / Клипот Големина:
14mm

Најдобри понуди

За Kawasaki Ninja ZX6R ZX636 ZX6RR 2005 2006 Количка за Проширување Кочница Спојки Држела CNC Прилагодливи Виткање Проширување
  • Неодамнешно

За Kawasaki Ninja ZX6R ZX636 ZX6RR 2005 2006 Количка за Проширување Кочница Спојки Држела CNC Прилагодливи Виткање Проширување

1756.32 DEN 1370.00

"Количка" главно работи на скршени за заштита при велосипед случува да се сруши, тоа може да се свитка до

За Gilera Runner 50 Purejet-апарат vx Ловец Сите Години CNC Мотоцикл Количка за Проширување/170mm Кочница Спојки Држела Топла
  • Неодамнешно

За Gilera Runner 50 Purejet-апарат vx Ловец Сите Години CNC Мотоцикл Количка за Проширување/170mm Кочница Спојки Држела Топла

1775.04 DEN 1349.00

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Со нарачување Инструкции : Чекор 1 : ве Молиме б

За Јамаха SR500 1978-1989 CNC Мотоцикл Количка за Проширување/170mm Кочница Спојки Држела Топла Продажба Мото Виткање Продолжи
  • Неодамнешно

За Јамаха SR500 1978-1989 CNC Мотоцикл Количка за Проширување/170mm Кочница Спојки Држела Топла Продажба Мото Виткање Продолжи

1775.04 DEN 1349.00

Добредојдовте на нашиот магазин, добредојдовте на големо.Fitment : За ЈАМАХА SR500 19781989 Нарачување Инструкции

за Универзална Алуминиум Мото додатоци Обтекател Гром Завртка Fastener Фиксација Возило завртка За Триумф Тигар 1200 Explorer
  • Неодамнешно

за Универзална Алуминиум Мото додатоци Обтекател Гром Завртка Fastener Фиксација Возило завртка За Триумф Тигар 1200 Explorer

1823.52 DEN 1550.00

Тема : Состојба : 100% Сосема нов Кол : 1set Материјал : CNC Алуминиум Бои : сребрена / gold / портокал / зелена / блу /