Тактички AR 15 Тенок KeyMod 12 инчен Тактички Слободно Плови Handguard Picatinny Железнички Планината Протезата со Челик Барел Нут се вклопи во AR15 M4

Тактички AR 15 Тенок KeyMod 12 инчен Тактички Слободно Плови Handguard Picatinny Железнички Планината Протезата со Челик Барел

DEN 2399.52

Количина на стоки


Вектор Култура
Тактички AR 15 Тенок Key Mod 12 инчен Тактички Слободно Плови Handguard Picatinny Железнички Планината Протезата со Челик Барел Нут се вклопи во AR15 M4
Слободно Плови Тенок Стил
Сите Клучни Мо Исечок
Челик Барел Нут
2 Парчиња 3" Монтажни Picatinny Шини
Едно Парче за Пушка Стил, Мили-spec Црна Мат Финиш
Производ Слики
Производ Descrption Целокупната Должина 310mm (12.2 инчи) Тежина (нето) 260g (9.2 унца) Внатре Кол 35mm (1.4 инчи)
Врвот рамно picatinny шини, другите три страни клучни дупка исечок
Долниот железнички стил со CNC постапка
Едно парче стил повеќе точни
Wtih челик барел нут
Мала тежина во прецизност
Лесен и брз за инсталација
Висок квалитет на алуминиум во трајни мили-spec стил црна мат финиш
Со алатки, 2 парчиња 3" монтажни picatinny шини и подарок кутија
Шок доказ може да се користи на вистински оган пиштол
Зошто Вектор
Разни : различни производни линии,еден-чекор услуги.Riflescope,Црвена точка поглед,Ласерски,Планината Прстен и така натаму
Искуство : повеќе од 10 години повеќето професионални искусни во лов & снимање поле
Прилагодено : Ние може да се направи ОЕМ и ODM ,задоволни со вашиот било барања
Доверба,Ние сме исклучително почестен што сте избрани од нас, ние сме убедени ќе биде вашиот живот saver.
Оптика, тоа е за нас, клучот на ВЕКТОР
Повторно sponsibility : 24 часа одговори, за време На Испорака, 5 години гаранција,Живот услуга,Строга контрола на квалитетот на одделот
Ако Количеството го Надминува 10pcs ,Добредојдовте на нашиот Вектор Штекер Продавница,ви Благодариме!


Други карактеристики

Број На Модел На:
SCRAAM-31

Најдобри понуди

Снимање На Задните Пиштол Остатокот Торба Поставите Преносни Пред & Задните Пушка Целна Тактички Клупата Unfilled Стојат Лов
  • Неодамнешно

Снимање На Задните Пиштол Остатокот Торба Поставите Преносни Пред & Задните Пушка Целна Тактички Клупата Unfilled Стојат Лов

938.88 DEN 479.00

Снимање На Задните Пиштол Остатокот Торба Поставите Преносни Пред & Задните Пушка Целна Тактички Клупа

IMI Ротари ОДБРАНА Полимер Задржување на Рото Holster Лов Десната Рака Двојно списание Holster се Вклопува Beretta 92/96/М9
  • Неодамнешно

IMI Ротари ОДБРАНА Полимер Задржување на Рото Holster Лов Десната Рака Двојно списание Holster се Вклопува Beretta 92/96/М9

582.72 DEN 408.00

Опис..............................Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет Ротира 360 степениБоја : ЦрнаПиштол п

Тактички LED Светилка X5L 190 lumens Интегрирани Бела Светлина, со Зелени Ласерски Поглед За 20mm Picatinny Железнички Лов Светла
  • Неодамнешно

Тактички LED Светилка X5L 190 lumens Интегрирани Бела Светлина, со Зелени Ласерски Поглед За 20mm Picatinny Железнички Лов Светла

3480.00 DEN 3306.00

100% НОВ Излез 190 Lumens Траење 60ми Батеријата 1 X 3 V CR123 A(Не се вклучуваат) на Овој производ преку копче операци

Џунгла Маскирна Отворено Преносни Задните Снимање Пиштол Остатокот Торба Сет Пред Пушка Целна Лов Клупата Стојат Пушка Sandbags
  • Неодамнешно

Џунгла Маскирна Отворено Преносни Задните Снимање Пиштол Остатокот Торба Сет Пред Пушка Целна Лов Клупата Стојат Пушка Sandbags

623.52 DEN 530.00

6447536185289831 ПИШТОЛ РЕЗЕРВИ НА САД $ 16.69 / парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеИ

SINAIRSOFT Зголемена Безбедност Алуминиум ЦПУ Машински Селектор Лост Селектор Прекинувач Поставен за Airsoft М4-апарат AEG Шарени
  • Неодамнешно

SINAIRSOFT Зголемена Безбедност Алуминиум ЦПУ Машински Селектор Лост Селектор Прекинувач Поставен за Airsoft М4-апарат AEG Шарени

DEN 431.52

Зголемена Безбедност на Алуминиум ЦПУ Машински Селектор Лост Селектор Прекинувач Поставен за Airsoft М4ап

Тактички Пиштол Торба Рамо Пушка Случај W/ Списание торбичка Пушка пиштол торба Airsoft Лов Додатоци Пиштол Пушка Торба Војска
  • Неодамнешно

Тактички Пиштол Торба Рамо Пушка Случај W/ Списание торбичка Пушка пиштол торба Airsoft Лов Додатоци Пиштол Пушка Торба Војска

2496.00 DEN 1248.00

Новите Тактички Тешки Тактички Пиштол лизга Bevel торбичката Пушка Случај рамоторбичка за ЛовКарактерис

Тактички Брзо Списание Торбичка 5.56 ММ М4 Списание Носителот НАМЕСТЕН на Двоен Маг Спојувалка за Каиш Воена Лов Додатоци
  • Неодамнешно

Тактички Брзо Списание Торбичка 5.56 ММ М4 Списание Носителот НАМЕСТЕН на Двоен Маг Спојувалка за Каиш Воена Лов Додатоци

709.44 DEN 504.00

КВАЛИТЕТОТ Е 100% СОСЕМА НОВ ЗАГАРАНТИРАНАОпис : Тешко Полимер Брзо Маг пошта Доаѓа како збир од 2.Овие Брз

Мов-берг 500 12 Ga Прашка Монтирање на Комплет Списание Цевка Адаптер за Монтажа Поставете 18102 Ловечки Пушки swivels
  • Неодамнешно

Мов-берг 500 12 Ga Прашка Монтирање на Комплет Списание Цевка Адаптер за Монтажа Поставете 18102 Ловечки Пушки swivels

667.20 DEN 600.00

На оваа листа се за СОСЕМА НОВ Маг Капа Болт Постави w / 1" Прашка Swivels За Mossberg 500 12Мерач, Модел # 18102.Сега мож

Airsoft Пиштол Случај Тактички Пиштол Торба Лов Holster Пиштол Торба Случај На Воена Поместена Пушка Лизга Спектар Заштита Торба
  • Неодамнешно

Airsoft Пиштол Случај Тактички Пиштол Торба Лов Holster Пиштол Торба Случај На Воена Поместена Пушка Лизга Спектар Заштита Торба

DEN 1119.36

Безбедно дизајнирана да носат кратки трскаПушка пиштол рачка за време на прекршок постапкаДве MOLLE поја