Mige Janty Бебе Електрични Музички Лулка Со Повеќе Енергија Од Батеријата Бебе Замав Без Глас

Mige Janty Бебе Електрични Музички Лулка Со Повеќе Енергија Од Батеријата Бебе Замав Без Глас

DEN 5606.00
-24 %
DEN 7377.12

Количина на стоки


Mige Janty Бебе Електрични Музички Лулка Со Повеќе Енергија од Батеријата Бебе Замав Без Глас детали за производот
Вистинската брзина на 5 позиција прилагодливи
Ротација играчка багажник
Бебе безбедно темперамент
Мека удобно мат


Други карактеристики

Тип:
Лулка
Шаблон Тип:
Цврста
Возраст Опсег:
14M,6M,13M,2M,1M,17M,11M,12M,7M,10M,15 МИЛИОНИ,5M,18 МИЛИОНИ,9M,4M,0-1M,8M,16М,3M
Материјал:
Пластични
Електрични/Не-електрични:
Електричен
Број На Модел На:
2306
Тежина:
4.4 kg
моќност:
AC/DC или батерија
препорачуваме тежина:
18kg
препорачуваме возраст:
0-18 месец
Материјал:
челик,ПП,АБС,памук

Најдобри понуди