Dimmable LED Прстен Кристалните Лустери Pendant Светилки Модерен Затворен Виси Светилка Кристал Лустерот Приврзоци Тела со Далечинско

Dimmable LED Прстен Кристалните Лустери Pendant Светилки Модерен Затворен Виси Светилка Кристал Лустерот Приврзоци Тела со Далечинско

DEN 30374.40

Количина на стоки


ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА На голем прстен diamater 90 CM (35.43 Инчен). Вториот прстен diamater 70 CM (27.56 Инчен). Третиот прстен diamater 50 CM(19.69 Инчен). На мал ринг diamater 30 CM(11.81 Инчен). Што виси жица max 150 CM(59.1 Инчен). Крошна големина diamater 28 CM(11 Инчен). Кристално големина 30*30ММ. Моќта е 120 W.
МАТЕРИЈАЛОТ Јасно K9 Кристал Lampshape Сребро нерѓосувачки челик светилка тело на огледало ефект Сребро electroplated Железо крошна НАШАТА ПРЕДНОСТ DIY Форма, Слобода Прилагодливи. Dimmable со Далечински управувач, не треба dimmer. Може да се изменуваат. Ве молиме контактирајте со нас ако е потребно. Напон е AC110-240 V, Безбедност и Стабилност. LED Чип СМД Светлосен Извор. 100% Гарантира 100% Сосема Нов, 100% Замена за квалитет проблем. Гаранција : 2-годишна гаранција, цел Живот снабдување услуга Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.
ИМАЈТЕ на ум Оваа светлина е Dimmable , може да се менува со КУЛ БЕЛО да се ТОПЛО БЕЛА, но исто така и да ги прилагодите јачината на светлината. Како воздух, па далечинскиот управувач не може да биде опремен со батерии. Ве молиме купувачите AAA батерии на локално ниво. Кликнете на "Боја на каросеријата" атрибут за различни големини на производот.


Други карактеристики

Абажур Боја:
Јасно K9 кристално
Број на Светла:
4 Прстени D30507090CM
Wattage:
Dimmable with Remote
Тип На Објект:
Лустери
База Тип:
Оптоварување
Гаранција:
2
Напон:
240V,230V,120V,110-240V,220V,130V,110V
Заврши:
Полиран Хром
сертификација:
RoHS,УЛ,CCC,FCC,CE
Инсталација Тип:
Semiflush Планината
Стил:
Современа
Сенка Тип:
Кристално
Е dimmable:
Yes
Тип На Прекинувач:
Далечинска Контрола
Е Светилки Вклучени:
Yes
Карактеристики:
LED
Број На Модел На:
DD30507090
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Сенка Ветер:
Надолу
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
VALLKIN

Најдобри понуди

D50*H150cm Модерна Круг Таванот База Арт Деко скалило осветлување ресторан, Хотел светла скалите лустерот Кристал Виси lustres
  • Неодамнешно

D50*H150cm Модерна Круг Таванот База Арт Деко скалило осветлување ресторан, Хотел светла скалите лустерот Кристал Виси lustres

DEN 12996.00

Материјал : Нерѓосувачки Челик,Хардвер,КристалноВлезен напон : AC 110 или 220 V 50 / 60 HzИзвор на светлина : 6pcs GU10

LED Модерна Лустери K9 Кристал Плоштадот Долго Лустерот Светлина Тела Вила Дома Затворен Осветлување Хотел, Сала, Салон Виси
  • Неодамнешно

LED Модерна Лустери K9 Кристал Плоштадот Долго Лустерот Светлина Тела Вила Дома Затворен Осветлување Хотел, Сала, Салон Виси

28272.00 DEN 26858.00

Оваа светлина, може да работат во 90 V260 V Оригиналниот светилка е 220 V Можете да ја промените светилки со се

Модерната LED Кристалните Лустери Светла Светилка Лустерот Затворен Осветлување Кристалните Лустери Светлина за Foyer Скали Скалите
  • Неодамнешно

Модерната LED Кристалните Лустери Светла Светилка Лустерот Затворен Осветлување Кристалните Лустери Светлина за Foyer Скали Скалите

32233.92 DEN 22886.00

ПРОИЗВОД ГОЛЕМИНА Diamater 80СМ(31.50 Инчен), Висина на 200 CM (78.74 Инчен) На Кристална топка големина diamater 30ММ.МАТЕ

Огледало нерѓосувачки челик Led кристал лустерот осветлување модерна лустери за трпезарија Куќа Вила Скали Инженеринг Светлина
  • Неодамнешно

Огледало нерѓосувачки челик Led кристал лустерот осветлување модерна лустери за трпезарија Куќа Вила Скали Инженеринг Светлина

DEN 64320.00

Огледало нерѓосувачки челик Led кристал лустерот осветлување модерна лустери за трпезарија Куќа Вила Ск

Современото Живеење Соба Лустери Европски Стил Осветлување ретро Гранка лустерот ресторан светлина Стакло Лустерот Суспензија
  • Неодамнешно

Современото Живеење Соба Лустери Европски Стил Осветлување ретро Гранка лустерот ресторан светлина Стакло Лустерот Суспензија

27840.00 DEN 25056.00

Со : занаетчиски paiting +занаетчиски стакло Број на светилки : 6 ИЛИ 8 Сијалица тип : E27 6 ИЛИ 8* 40 W ( може да се к

американската лустерот осветлување модерната led гроздобер лустери за спалната соба јадење соби Стакло абажур G4 извор на светлина
  • Неодамнешно

американската лустерот осветлување модерната led гроздобер лустери за спалната соба јадење соби Стакло абажур G4 извор на светлина

DEN 102960.00

американската лустерот осветлување модерната led гроздобер лустери за спалната соба јадење соби Стакло

Француски Стил Кристалните Лустери Модерна Спалната соба Светилки Луксузен Хотел Ресторан Јазик Дневна Соба led Лустерот Осветлување
  • Неодамнешно

Француски Стил Кристалните Лустери Модерна Спалната соба Светилки Луксузен Хотел Ресторан Јазик Дневна Соба led Лустерот Осветлување

8064.00 DEN 7661.00

[xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][производи][33768][xlmodel][

Француската Империја Синџир Лустерот Светлина Тела Флеш Монтирани Светилка Синџир Светлина за Дневна соба Хотел Проектот Алуминиум
  • Неодамнешно

Француската Империја Синџир Лустерот Светлина Тела Флеш Монтирани Светилка Синџир Светлина за Дневна соба Хотел Проектот Алуминиум

14948.64 DEN 10464.00

Сите пакети се проверуваат пред превозот, тоа е во добра состојба, ако сте примиле оштетениот пакет, pls н

Модерната Bucolic Зелени Растенија Виси Тела Лустери Балкон Таванот Светилка Droplight Светлото Во Спалната Соба Читање Дома
  • Неодамнешно

Модерната Bucolic Зелени Растенија Виси Тела Лустери Балкон Таванот Светилка Droplight Светлото Во Спалната Соба Читање Дома

1056.00 DEN 1003.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет! Зелени Растенија,Добро Направени и Vibrantly Обоени,Изгледа