10000pcs 12mm Прстени кристал Octagon Светилка Монистра Конектори Компоненти

10000pcs 12mm Прстени кристал Octagon Светилка Монистра Конектори Компоненти

DEN 3845.00
-10 %
DEN 4272.00

Количина на стоки


10000pcs/торба 12mm Нерѓосувачки Челик Прстени кристал Octagon Светилка Монистра Конектори Компоненти Szie : 12 MM Боја : ЗЛАТНА Количина : 10000 PCS/ТОРБА снабдување DIY мода накит Додаток,Метал Конектори,Алуминиумски Материјал,Платина Позлата


Други карактеристики

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Висина:
12mm
Број На Модел На:
12mm
Ширина:
12mm
Должина:
12mm
Бренд Име:
HBL
Дијаметар:
12mm
is_customized:
Yes
Големина:
12mm
боја:
Golden
Употреба:
Монистра Конектори
клучен збор :
метални прстени
челик прстени:
Метал Конектори

Најдобри понуди

Пенливи 500pcs Една Дупка Розова 14mm Кристал Слива Цвет/Цвет Монистра За Свадба Насоки Стакло Светилка Приврзоци Декорација
 • Неодамнешно

Пенливи 500pcs Една Дупка Розова 14mm Кристал Слива Цвет/Цвет Монистра За Свадба Насоки Стакло Светилка Приврзоци Декорација

3600.00 DEN 2340.00

Пенливи 500pcs Една Дупка Розова 14mm Кристал Слива Цвет / Цвет Монистра За Свадба Насоки Стакло Светилка При

Промоција 100pc 14mm Темно Сина, Кристално Стакло Ѕвезда Монистра Во 1 Дупки За Гарланд Влакно & Кристал Лустерот Прибор Делови
 • Неодамнешно

Промоција 100pc 14mm Темно Сина, Кристално Стакло Ѕвезда Монистра Во 1 Дупки За Гарланд Влакно & Кристал Лустерот Прибор Делови

1080.00 DEN 594.00

Промоција 100pc 14mm Темно Сина, Кристално Стакло Ѕвезда Монистра Во 1 Дупки За Гарланд Влакно & Кристал Луст

50PCS/МНОГУ,150MM пурпурна кристално Стакло гарланд насоки за лустерот делови,осветлување suncatcher кристал виси приврзоци оркестарот
 • Неодамнешно

50PCS/МНОГУ,150MM пурпурна кристално Стакло гарланд насоки за лустерот делови,осветлување suncatcher кристал виси приврзоци оркестарот

1787.52 DEN 1698.00

50 PCS / МНОГУ,150 MM пурпурна кристално Стакло гарланд насоки за лустерот делови,осветлување suncatcher кристал в

Врвен Квалитет 63mm 200Pcs/многу Maple Leaf Облик Јасно Рамен Кристал Лустерот Приврзоци Кристал Средување на Осветлување Светилка
 • Неодамнешно

Врвен Квалитет 63mm 200Pcs/многу Maple Leaf Облик Јасно Рамен Кристал Лустерот Приврзоци Кристал Средување на Осветлување Светилка

7176.00 DEN 6458.00

Врвен Квалитет 63mm 200 Pcs / многу Maple Leaf Облик Јасно Рамен Кристал Лустерот Приврзоци Кристал Средување на О

Вода Розова 120PCS 38mm Кристал Фацетирани Приврзоци Лустерот Кристал Замена Свадба&X-MAS Оркестарот Suncatcher Fengshui Производи
 • Неодамнешно

Вода Розова 120PCS 38mm Кристал Фацетирани Приврзоци Лустерот Кристал Замена Свадба&X-MAS Оркестарот Suncatcher Fengshui Производи

4007.52 DEN 3407.00

Вода Розова 110 PCS 38mm Кристал Фацетирани Приврзоци Лустерот Кристал Замена Свадба&XMAS Оркестарот Suncatcher Fengs

38*22mm 380pcs/многу AB боја кристал лустерот делови,crstal завеса привезоци,светилка виси фацетирани капките вода приврзоци
 • Неодамнешно

38*22mm 380pcs/многу AB боја кристал лустерот делови,crstal завеса привезоци,светилка виси фацетирани капките вода приврзоци

5952.00 DEN 5357.00

38*22mm 380pcs / многу AB боја кристал лустерот делови,crstal завеса привезоци,светилка виси фацетирани капките во

Мулти-цел 50pcs/Многу 14mm Кристално Јасна Ѕвезда Монистра 1 Дупка За Лустерот Делови Завеса Монистра Производител на Накит Приврзоци
 • Неодамнешно

Мулти-цел 50pcs/Многу 14mm Кристално Јасна Ѕвезда Монистра 1 Дупка За Лустерот Делови Завеса Монистра Производител на Накит Приврзоци

475.20 DEN 309.00

Мултицел 50pcs / Многу 14mm Кристално Јасна Ѕвезда Монистра 1 Дупка За Лустерот Делови Завеса Монистра Произ

Бесплатен Превозот 100pcs/многу 20MM Кристал Фацетирани Топката K9 Кристали DIY Приврзоци За Лустерот Делови,Свадба /Home Партија
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот 100pcs/многу 20MM Кристал Фацетирани Топката K9 Кристали DIY Приврзоци За Лустерот Делови,Свадба /Home Партија

3288.96 DEN 3124.00

Бесплатен Превозот 100pcs / многу 20 MM Кристал Фацетирани Топката K9 Кристали DIY Приврзоци За Лустерот Делови

Прекрасна 2000pcs ,14mm Циркон Сина Боја Кристал Ѕвезда Монистра Во Една Дупка Кристал Призмата Лустерот Монистра Свадба Гарланд
 • Неодамнешно

Прекрасна 2000pcs ,14mm Циркон Сина Боја Кристал Ѕвезда Монистра Во Една Дупка Кристал Призмата Лустерот Монистра Свадба Гарланд

7536.00 DEN 4898.00

Прекрасна 2000pcs ,14mm Циркон Сина Боја Кристал Ѕвезда Монистра Во Една Дупка Кристал Призмата Лустерот Мон

Бесплатен Превозот,1000pcs/Многу 14mm Црно Стакло Призмата Ѕвезда Монистра Една Дупка Свадба Гарланд Влакно Лустерот Светилка
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот,1000pcs/Многу 14mm Црно Стакло Призмата Ѕвезда Монистра Една Дупка Свадба Гарланд Влакно Лустерот Светилка

5376.00 DEN 2957.00

Бесплатен Превозот,1000pcs / Многу 14mm Црно Стакло Призмата Ѕвезда Монистра Една Дупка Свадба Гарланд Влакн

6pcs/многу 30мм Црвениот Кристал Фацетирани Chanderlier Топката Со Стакло Octagonal монистра За Осветлување Suncatcher Приврзоци
 • Неодамнешно

6pcs/многу 30мм Црвениот Кристал Фацетирани Chanderlier Топката Со Стакло Octagonal монистра За Осветлување Suncatcher Приврзоци

940.80 DEN 894.00

6pcs / многу 30мм Црвениот Кристал Фацетирани Chanderlier Топката Со Стакло Octagonal монистра За Осветлување Suncatcher

100pcs/многу 38*22mm Црно Стакло, Кристал Призми Приврзоци за Лустери Делови Lustres Виножито Осветлување Виси Капки декорација
 • Неодамнешно

100pcs/многу 38*22mm Црно Стакло, Кристал Призми Приврзоци за Лустери Делови Lustres Виножито Осветлување Виси Капки декорација

3744.00 DEN 3370.00

100pcs / многу 38*22mm Црна K9 Кристално Стакло Призми Приврзоци Лустери Делови Lustres Виножито Осветлување Виси

30pcs/многу , аквамарин БОЈА 50mm, круша кристал лустерот делови/кристал завеса pendant за DIY завеса , лустерот производи,
 • Неодамнешно

30pcs/многу , аквамарин БОЈА 50mm, круша кристал лустерот делови/кристал завеса pendant за DIY завеса , лустерот производи,

1578.72 DEN 1421.00

ИМЕ : кристал вода tear drop pendant за DIY Гарланд влакно и завеса pendantГолемина : 50mmбоја : аквамаринMOQ : 30 PCS / МНОГУО

Фабрика Цена 100meters/многу (Слободни куки) Јасно Diy Cristal Стакло Лустерот монистра Garlands Насоки Со Кристално Дијамант
 • Неодамнешно

Фабрика Цена 100meters/многу (Слободни куки) Јасно Diy Cristal Стакло Лустерот монистра Garlands Насоки Со Кристално Дијамант

DEN 12873.60

Фабрика Цена 100meters / многу Јасно Diy Cristal Стакло Лустерот монистра Garlands Насоки Со Кристално Дијамант Топки

Голема Големина Продажбата 89mm 20pcs чисто Стакло Лустерот Кристал Бадемово Мрежа Виси Приврзоци За Свадба/Home Декорација
 • Неодамнешно

Голема Големина Продажбата 89mm 20pcs чисто Стакло Лустерот Кристал Бадемово Мрежа Виси Приврзоци За Свадба/Home Декорација

3690.72 DEN 3322.00

Голема Големина Продажбата 89mm 20pcs чисто Стакло Лустерот Кристал Бадемово Мрежа Виси Приврзоци За Свадб

Поставен 500pc 14mm Црвена Ѕвезда Форма Baeds Една Дупка Кристално Стакло Лабава Монистра Suncatchers Лустерот Призмата Монистра
 • Неодамнешно

Поставен 500pc 14mm Црвена Ѕвезда Форма Baeds Една Дупка Кристално Стакло Лабава Монистра Suncatchers Лустерот Призмата Монистра

3264.00 DEN 2285.00

Поставен 500pc 14mm Црвена Ѕвезда Форма Baeds Една Дупка Кристално Стакло Лабава Монистра Suncatchers Лустерот Приз

10pcs/Многу 63mm AB Боја Кристал Лустерот Приврзоци Бадемово Форма Мрежа Виси Пад За трпезарија Бар Декорација Осветлување
 • Неодамнешно

10pcs/Многу 63mm AB Боја Кристал Лустерот Приврзоци Бадемово Форма Мрежа Виси Пад За трпезарија Бар Декорација Осветлување

955.20 DEN 860.00

10pcs / Многу 63mm AB Боја Кристал Лустерот Приврзоци Бадемово Форма Мрежа Виси Пад За трпезарија Бар Осветлу

30pcs/многу,виолетова боја 38mm кристално стакло овална waterdrop призми за лустерот делови кристал завеса додатоци за декорација
 • Неодамнешно

30pcs/многу,виолетова боја 38mm кристално стакло овална waterdrop призми за лустерот делови кристал завеса додатоци за декорација

907.20 DEN 862.00

30pcs / многу,виолетова боја 38mm кристално стакло овална waterdrop призма за лустерот делови кристал завеса дод