Моден Бренд Дизајн дами scarfs Свила Шамија Жените Сребро свила shawls Комбинација Марами Голема Сива Зима Партија Pashmina

Моден Бренд Дизајн дами scarfs Свила Шамија Жените Сребро свила shawls Комбинација Марами Голема Сива Зима Партија Pashmina

DEN 2253.60

Количина на стоки


Нашите предности :
√ Купувачите спецификации и прилагодено боја на дизајни се прифатливи.
√ 100% вистински производ слика,она што го гледате е она што ќе добиете.
√ Може да им обезбеди на клиентите со Висока Дефиниција слики без нашите водени жигови.
√ Врвен квалитет и конкурентна цена шамија.
√ Добри по-продажбата на Услугата.
√ Различни материјали и дизајн за вашиот избор,ве Молиме проверете внимателно и изберете она што ви треба.
√ Навремена испорака,обично во рок од 7days по добивање на цел
За нас :
Имаме високо ниво на производство тим и искусни дизајнери. Сите производи се внимателно избрани од страна на нашиот сопственик и строго низ скрининг. Ние секогаш чувајте го дизајни ажурира по популарен тренд на светот да се осигура дека вие ќе добиете најновите стилови, од нашата продавница.
Услуга време :
Било истрага во врска со популарни шамија, ве молиме слободно контактирајте со нас. Доколку некоја од овие предмети да бидат од интерес за вас,ве молиме ги споделите со нас. Ние ќе glade да ви даде свила шамија детали.
Превозот и ракувањето со
Ние, главно, се користи Кина пост воздух mail /E-пакет Бесплатен Превозот.
Кина пост воздух mail трае околу 7-40 дена(или повеќе) во вообичаените;
E-пакет Сега само да Соединетите американски Држави тоа е околу 7-26days, како и обично
DHL/UPS/ФЕДЕКС трае околу 3-7 дена во вообичаените; ЕМС трае околу 7-15 дена во вообичаеното.
Вашиот 5 Star Повратни информации
Па Тоа е многу важно да ја добиете вашата 5 Star добар Фидбек по сте го добиле нашиот Квалитет Стоки, Ние искрено се надевам дека ќе биде еден од Нашите ВИП клиенти во иднина да се добие конкурентна цена од нови клиенти.
Ако Не сте задоволни со нашите производи,ве молиме дај ни вашиот добар предлог,ние ќе се обидеме потрудиме да ги подобриме подобро и подобро.И да ви даде задоволни Одговор веднаш. Така што Ние може да ви даде најдобра услуга надвор од од другите.
Боја Разлика :
Сите слики се од реалниот снимање. Но, поради снимање на животната средина, личните признавање на бои, и мониторот на компјутерот, на боја може да биде малку надвор. Ние навистина го цениме вашето разбирање. И ние секогаш се обидуваат нашите најдобро да се земе слики блиску до вистински бои.
Наплата
Размена Само
1. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате објектот,но се врати точка мора да биде во оригинална состојба, купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени.
2. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети.


Други карактеристики

Големина:
200x55cm, 250x55cm
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Крпеница
Материјал:
Свила
Марами Тип:
Pashmina
Марами Должина:
>175cm
Број На Модел На:
SHYF16278 100% сатен свила комбинација марами

Најдобри понуди

Есен, Зима Дебели Кадифен Бебе Шамија Деца Памук Марами Момчиња Девојчиња Топло О Прстен Шамија Деца Јаки Дете Мода Вратот Потоплите
 • Неодамнешно

Есен, Зима Дебели Кадифен Бебе Шамија Деца Памук Марами Момчиња Девојчиња Топло О Прстен Шамија Деца Јаки Дете Мода Вратот Потоплите

177.12 DEN 142.00

Големина : 25 CM * 17 CM Погоден за 2 за возрасни Може да биде родителдете Дебели двојно сомот Топло windproof зима

2017 Нови Везови Цвет Шема Имитација на Свила Шамија Жените Убави Цветни Обична Боја Муслимански Заврши Пригушувач Hijab 10pcs/МНОГУ
 • Неодамнешно

2017 Нови Везови Цвет Шема Имитација на Свила Шамија Жените Убави Цветни Обична Боја Муслимански Заврши Пригушувач Hijab 10pcs/МНОГУ

DEN 2954.88

2017 Најновите Жените Имитација На Свила Цвет Везови Марамиголемина : 180 *150cmбоја : 17 боја во паркматеријал

Marte&Joven Класичен Дизајн Мека Памучна Жените Розова&Сини Шарени Pashmina Шамија Плус Големина Патуваат Sunshade Тенка Марами
 • Неодамнешно

Marte&Joven Класичен Дизајн Мека Памучна Жените Розова&Сини Шарени Pashmina Шамија Плус Големина Патуваат Sunshade Тенка Марами

835.20 DEN 426.00

Marte&Joven Класичен Дизајн Мека Памучна Жените Розова&Сини Шарени Pashmina Шамија Плус Големина Патуваат Sunshade Т

FOXMOTHER 2018 Нов Дизајн Жените Црна, Сива Морнарица Металик Златна Фолија Сјајот Флорални Дрво Гранки Бесконечност Шамија
 • Неодамнешно

FOXMOTHER 2018 Нов Дизајн Жените Црна, Сива Морнарица Металик Златна Фолија Сјајот Флорални Дрво Гранки Бесконечност Шамија

383.52 DEN 345.00

FOXMOTHER 2017 Нов Дизајн Жените Црна, Сива Морнарица Металик Златна Фолија Сјајот Flroal Дрво Гранки Бесконечно

Genovega Бренд Џеб Шамија Жените Есен, Зима и Топло Бесконечност Шамија Сите натпревар Дами Прстен Марами Јамка Мрачно Шамија
 • Неодамнешно

Genovega Бренд Џеб Шамија Жените Есен, Зима и Топло Бесконечност Шамија Сите натпревар Дами Прстен Марами Јамка Мрачно Шамија

1031.04 DEN 619.00

dianxiaobao_31 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO) НЕ ВКЛУЧУВА ДАВАЧКИ( тарифа ) , купувачите ќе бидат

Марами Жени Висока Мода Година Чиста Свила Каубој Сина Долго Свила Шамија и заврши Лето Плажа Струка Suncreen Pashminas
 • Неодамнешно

Марами Жени Висока Мода Година Чиста Свила Каубој Сина Долго Свила Шамија и заврши Лето Плажа Струка Suncreen Pashminas

DEN 1295.52

Сите Примероци Тука се Земени од Реалниот Примероци; Што ќе се добие се исти како што видовме од нашата п

Вистински Фокс Крзно Жените Шамија 160 см Должина Женски Вистинско Крзно Материјал Марами Црна, Бела И Сива Меки Дебелина Мода
 • Неодамнешно

Вистински Фокс Крзно Жените Шамија 160 см Должина Женски Вистинско Крзно Материјал Марами Црна, Бела И Сива Меки Дебелина Мода

5691.84 DEN 4041.00

Вистински Фокс Крзно Жените Шамија 160 см Должина Женски Вистинско Крзно Материјал Марами Црна, Бела И Си

NGSG Вистинско Крзно Јака Raccoon Шамија Супер Реално Raccoon јака 80см Зима и Топло, Жените Грб Јака Марами 100CM SF13060-61
 • Неодамнешно

NGSG Вистинско Крзно Јака Raccoon Шамија Супер Реално Raccoon јака 80см Зима и Топло, Жените Грб Јака Марами 100CM SF13060-61

2716.80 DEN 1929.00

Густо Крзно Јака Racoon Куче Беж Вистински 100% Материјал 80100 Должина Зима и Топло, Стилски Модерна Јака 80100 CM

ROCKBROS Зима Руно Пешачење Лицето Маска со Лесна Bandana Balaclava Шамија Велосипедизам Bicyele Аикидо Маска За Скијање Спортски
 • Неодамнешно

ROCKBROS Зима Руно Пешачење Лицето Маска со Лесна Bandana Balaclava Шамија Велосипедизам Bicyele Аикидо Маска За Скијање Спортски

239.52 DEN 144.00

modname=ckeditorУСЛУГА ГИГАНТ ПРОДАВНИЦА1.Слободно препратете или наплата за квалитет проблем и испорака неус

Новиот Дизајн Мода Жените Зима Акрилик Солидна Шамија Помине Бисер писмо Плетени Топло Долго Shawl Убава Bufanda Домот HY114
 • Неодамнешно

Новиот Дизајн Мода Жените Зима Акрилик Солидна Шамија Помине Бисер писмо Плетени Топло Долго Shawl Убава Bufanda Домот HY114

958.08 DEN 728.00

Новиот Дизајн Мода Жените Зима Акрилик Шамија Со БисерМатеријал : АкриликГолемина : 59*190cm (1cm=0.39 in)Тежина :

LOVINGSHA 60*60см Дами Свила Шамија Обвива Сатен Плоштадот Шарени Дизајн Европа Стил Шамија Печатени Жените Имитира Свила Шамија
 • Неодамнешно

LOVINGSHA 60*60см Дами Свила Шамија Обвива Сатен Плоштадот Шарени Дизајн Европа Стил Шамија Печатени Жените Имитира Свила Шамија

191.52 DEN 134.00

Што можете да видите од сликата,ова шамија е многу убава и модерен.Ова многу за вкупно 1 компјутер.Оваа ш

KYQIAO Етничка шамија 2018 mori девојки есен зима Јапонски стил свежи домот долго печати шамија пригушувач роденден подароци
 • Неодамнешно

KYQIAO Етничка шамија 2018 mori девојки есен зима Јапонски стил свежи домот долго печати шамија пригушувач роденден подароци

527.52 DEN 390.00

KYQIAO Етничка шамија 2018 mori девојки есен зима Јапонски стил свежи домот долго печати шамија пригушувач род

Зимски Моден Бренд Faux Кашмир Pashmina двострани Шамија Жените Shawl Солидна Дебели Топло Ќебе Poncho Feminino Inverno Марами
 • Неодамнешно

Зимски Моден Бренд Faux Кашмир Pashmina двострани Шамија Жените Shawl Солидна Дебели Топло Ќебе Poncho Feminino Inverno Марами

1151.52 DEN 864.00

Големина на : речиси 180cm *65cm (ширина)тежина : 360 gпакет : 1pc / oppAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 13м

Супер Големи Twill Свила Жените Шамија 130*130 cm Луксузни Цвет Коњ Печати Плоштадот Марами Високо Квалитетни Подарок Мода Shawls
 • Неодамнешно

Супер Големи Twill Свила Жените Шамија 130*130 cm Луксузни Цвет Коњ Печати Плоштадот Марами Високо Квалитетни Подарок Мода Shawls

949.92 DEN 428.00

МАТЕРИЈАЛ : TWILL СВИЛА ПАМУК1 Руските купувачи шопинг бидете сигурни да го оставите вашето име и презиме2..

LOVINGSHA 60*60см Дами Свила Шамија Обвива Сатен Плоштадот Европа Стил Шамија Печатени Гроздобер Дизајн Жените Имитира Свила
 • Неодамнешно

LOVINGSHA 60*60см Дами Свила Шамија Обвива Сатен Плоштадот Европа Стил Шамија Печатени Гроздобер Дизајн Жените Имитира Свила

191.52 DEN 134.00

Што можете да видите од сликата,ова шамија е многу убава и модерен.Ова многу за вкупно 1 компјутер.Оваа ш