Лондонската Туристичка Ознака за земја Печати долго shawls 100pcs/многу

Лондонската Туристичка Ознака за земја Печати долго shawls 100pcs/многу

DEN 11040.00

Количина на стоки


ОПИС
100% Рачно Изработени Шамија.
Шамија направени од мека Viscose ткаенина.
МЕРЕЊА
Ширина : 39 во (99 см)
Должина : 70 во (178 cm)
боја : можете да изберете
MOQ : 10 PCS секоја боја
НЕГА
За најдобри резултати на fringe, рака мие; лежеше рамен да се исуши.
Answer : ___________________________ NOTE : Viscose ткаенина може да се повлекува во материјалот тоа е природно за овој тип на ткаенина.
Превозот
Ве молиме проверете со вашиот превозот адреса внимателно пред касата, тоа не може да се промени доколку цел завршена.
Ние брод во рок од 2 работни еднаш плаќање завршен.
Ако ви треба нешто што не се наведени или поголема количина отколку што се наведени, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас. Ние ќе се обидеме да го најдете/list повеќе за вас. ние ќе обезбедиме специјален попуст и да ги прилагодите на листата за вас
Се враќа
Ние нудиме 14 ден парите назад гаранција.
Купувачот плаќа врати превозот.
Ако ви треба замена, ве молиме проверете два пати за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник, ги споделите со нас детални проблем и ни ги испратите некои слики за потврда. Потоа да се добие уникатен адреса за враќање.
За Freedback
Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме donot биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% СЕДНА ве молиме контактирајте со нас преку порака систем или е-пошта за најбрзо време на одговор.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Број На Модел На:
LC-03
Материјал:
Viscose
Марами Должина:
>175cm
Шаблон Тип:
Печати
Марами Тип:
прстен

Најдобри понуди

YILIAN Бренд Печати Пеперутка Шамија Жени со Sequins декорација многу убава Најнов дизајн Shawl Преголеми Домот Pashmina
 • Неодамнешно

YILIAN Бренд Печати Пеперутка Шамија Жени со Sequins декорација многу убава Најнов дизајн Shawl Преголеми Домот Pashmina

705.60 DEN 360.00

W holesale и Пад на превозотТрговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.За промет на големо,

Од Индија Бохемски Етничка Стил Големи Квадратни Памучна Шамија За Жените Зима Муслимански Hijab Shawl Цветни Печатење
 • Неодамнешно

Од Индија Бохемски Етничка Стил Големи Квадратни Памучна Шамија За Жените Зима Муслимански Hijab Shawl Цветни Печатење

903.84 DEN 497.00

"Кога ја ставив на мојот шамија, јас никогаш не се почувствувал толку јасно, јас сум жена, убави жени"Одри

ROCKBROS Зима Руно Пешачење Лицето Маска со Лесна Bandana Balaclava Шамија Велосипедизам Bicyele Аикидо Маска За Скијање Спортски
 • Неодамнешно

ROCKBROS Зима Руно Пешачење Лицето Маска со Лесна Bandana Balaclava Шамија Велосипедизам Bicyele Аикидо Маска За Скијање Спортски

239.52 DEN 144.00

modname=ckeditorУСЛУГА ГИГАНТ ПРОДАВНИЦА1.Слободно препратете или наплата за квалитет проблем и испорака неус

KYQIAO Етничка шамија 2018 mori девојки есен зима Јапонски стил свежи домот долго печати шамија пригушувач роденден подароци
 • Неодамнешно

KYQIAO Етничка шамија 2018 mori девојки есен зима Јапонски стил свежи домот долго печати шамија пригушувач роденден подароци

527.52 DEN 390.00

KYQIAO Етничка шамија 2018 mori девојки есен зима Јапонски стил свежи домот долго печати шамија пригушувач род

Вистински фокс Крзно Јака Женска Шамија Shawl Обвива Стегање Вратот Потоплите Украл Големо Топла продажба Прстен Женска Шамија
 • Неодамнешно

Вистински фокс Крзно Јака Женска Шамија Shawl Обвива Стегање Вратот Потоплите Украл Големо Топла продажба Прстен Женска Шамија

2658.24 DEN 1728.00

Информации за производотИме : вистински фокс марами / fox крзнени шалови одговараат на видотБоја : Разни

Година Нови Жените Пердув И Очите Печати Марами Сон Азил Печати Дама Мода Шамија Shawl Заврши Hijab Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Година Нови Жените Пердув И Очите Печати Марами Сон Азил Печати Дама Мода Шамија Shawl Заврши Hijab Бесплатен Превозот

DEN 1680.00

2016 Година Нови Жените Пердув Шамијаголемина : 180*90 смбоја : 6 боја како сликматеријал : полиестерминималн

LOVINGSHA 60*60см Дами Свила Шамија Обвива Сатен Плоштадот Европа Стил Шамија Печатени Гроздобер Дизајн Жените Имитира Свила
 • Неодамнешно

LOVINGSHA 60*60см Дами Свила Шамија Обвива Сатен Плоштадот Европа Стил Шамија Печатени Гроздобер Дизајн Жените Имитира Свила

191.52 DEN 134.00

Што можете да видите од сликата,ова шамија е многу убава и модерен.Ова многу за вкупно 1 компјутер.Оваа ш

LOVINGSHA 60*60см Дами Свила Шамија Обвива Гроздобер Дизајн Сатен Плоштадот Европа Стил Шамија Печатени Жените Имитира Свила
 • Неодамнешно

LOVINGSHA 60*60см Дами Свила Шамија Обвива Гроздобер Дизајн Сатен Плоштадот Европа Стил Шамија Печатени Жените Имитира Свила

191.52 DEN 134.00

Што можете да видите од сликата,ова шамија е многу убава и модерен.Ова многу за вкупно 1 компјутер.Оваа ш

Супер Големи Twill Свила Жените Шамија 130*130 cm Луксузни Цвет Коњ Печати Плоштадот Марами Високо Квалитетни Подарок Мода Shawls
 • Неодамнешно

Супер Големи Twill Свила Жените Шамија 130*130 cm Луксузни Цвет Коњ Печати Плоштадот Марами Високо Квалитетни Подарок Мода Shawls

949.92 DEN 428.00

МАТЕРИЈАЛ : TWILL СВИЛА ПАМУК1 Руските купувачи шопинг бидете сигурни да го оставите вашето име и презиме2..

LOVINGSHA 60*60см Дами Свила Шамија Обвива Сатен Плоштадот Гроздобер Дизајн Европа Стил Шамија Печатени Жените Имитира Свила
 • Неодамнешно

LOVINGSHA 60*60см Дами Свила Шамија Обвива Сатен Плоштадот Гроздобер Дизајн Европа Стил Шамија Печатени Жените Имитира Свила

191.52 DEN 134.00

Што можете да видите од сликата,ова шамија е многу убава и модерен.Ова многу за вкупно 1 компјутер.Оваа ш

Г-ѓа MinShu Mink Крзно Shawl Жените Зима Реално Mink Крзно Шамија Рака Плетени Лејди Природни Mink Крзно Заврши на Есен
 • Неодамнешно

Г-ѓа MinShu Mink Крзно Shawl Жените Зима Реално Mink Крзно Шамија Рака Плетени Лејди Природни Mink Крзно Заврши на Есен

13382.40 DEN 8029.00

Mink крзно shawl рака плетениМатеријал : 100% вистински mink крзноГолемина на : 55cm ширина;170cm должина со дополнит