HIMABM Бесплатен превозот 1 buc природни зголеми кварц Лице Масажа acupoint масажа Обраснат убавина Gua ShaSupplies

HIMABM Бесплатен превозот 1 buc природни зголеми кварц Лице Масажа acupoint масажа Обраснат убавина Gua ShaSupplies

DEN 470.40

Количина на стоки

HIMABM Бесплатен превозот 1 buc 100% природни зголеми кварц Лице Масажа acupoint масажа Обраснат убавина Gua Sha Supplies
Ако сте заинтересирани во нашите производи или имате било какви прашања по примените, можете директно да ни даде порака или контактирајте не директно, ние ќе ја примите вашата информација, ќе биде прв пат да ве контактираме. Сите нашите производи се со најдобар квалитет, но international express има многу фактори што не може да се контролира, ве молиме да не даде ни лошо се хранат назад директно, ви благодарам многу.
Тип на производ
Материјал :
Роуз кварцен кристал
Пред-drilled
Никој
Бојата.
Како што покажа во слика. Бојата на секој производ може да има мала разлика,бидејќи сите тие се природни.
Големина на :
4.2x1.3x0.3 инчи (107x32x9 mm)
Големина грешка постојат,1-3мм.
Бесплатен превозот
Yes
Заштита на приватноста
Ние целосно ќе ги заштити вашата приватност на пакувањето површината и царинска декларација
Тежина
Околу 37g (0.08 lb)
Место на Потекло :
Кина(Копно)
Восок на површината
Никој
Во прилог string
Никој
Свила торба како подарок за слободни
Yes
Пакет
Картон и меур заврши
Тип На Единица
Парче
Време На Испорака :
Обично 15-45 работа дена по плаќање затворен, ако ние ги користиме Ali Express стандард на превозот.
Начин На Плаќање :
ЗАЧУВАМ, кредитна картичка, депозит картичка,итн.
Точна адреса, поштенски код,име и презиме и телефонски број
Почитувани купувачот,кога ќе сакате да се купи овој објект,plsre-проверете ја вашата адреса, поштенски код и телефонски број. И reciver име,подобро е да оставите име и презиме,или тоа е можеби предизвика некои проблеми ако името и поштенски код се погрешни.ви благодариме!
Попуст информации
Ако купите голема количина,ние ќе ви даде многу на попуст. На пазарот се соочува целиот свет, долгорочно вработување на светот, од целиот свет на големо, агенти,повеќе попуст. Добредојдовте на нашата фабрика за инспекциски посети, искрено се надеваме да се соработува со вас. Контактирајте со нас за да добиете повеќе информации.
Бесплатен превозот.Ако сакате да го користите DHL или Fedex,треба да се обрне extral. Добредојдовте на примерок различни кориснички производи, растот на патот ние ја цениме вашата поддршка!
Answer : ___________________________ Note : Како мали компоненти, ве молиме да се избегне деца јадење, тоа може да предизвикува гушење. Не измијте ја со оцет и апарати за дезинфекција. Секој jade или кристал е приближно на големината, но jade или кристал големината, бојата и обликот може да се разликуваат малку од овој скапоцен камен е создадена од природно и секоја е единствена. Ве очекуваат мали варијации. Ве молиме да се осигурате дека пополнете ги твоето полно име, правилниот пост код и телефонски број. Трговија на големо е достапен, ве молиме контактирајте со нас за голем попуст. Ние сме во потрага по агент за да се справи со нашите производи во целиот свет. Ние целосно ќе ги заштити вашата приватност на пакувањето површината и царинска декларација. За да се избегне плаќање на многу царинските давачки ,царинската декларација цена може да бидат пониски ако е потребно, ве молиме запишете ако треба. Оваа цена не вклучуваат сопствени данок. Не ја отфрли можноста за плаќање на даноци.


Други карактеристики

боја:
Пинк
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Број На Модел На:
BJ-1
Бренд Име:
HIMABM
Големина:
Small
Примена:
Лице
Материјал:
Роуз Кварц
Боја:
Пинк
Големина:
4.2x1.3x0.3 inches (107x32x9 mm)
Тежина:
Approximately 37g (0.08lb)
Материјал:
Роуз Кварц

Најдобри понуди

Здравствените Кореја Кристал Jade Убавина Мат Германиум Турмалин Jade Душек Електрични Терапијата Масажа Подлога Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

Здравствените Кореја Кристал Jade Убавина Мат Германиум Турмалин Jade Душек Електрични Терапијата Масажа Подлога Бесплатен Превозот

16704.00 DEN 10858.00

Температурата контрола на приклучокот е вметната во моќта штекер.1)контрола на Температурата приклучок

Поволни Нови пристигнување Здравствена Производ Ionic Нога Detox Машина Бањата Со Далеку Инфрацрвена Појас За Две Лица
  • Неодамнешно

Поволни Нови пристигнување Здравствена Производ Ionic Нога Detox Машина Бањата Со Далеку Инфрацрвена Појас За Две Лица

8064.00 DEN 7661.00

Поволни Нови пристигнување Здравствена Производ Ionic Нога Detox Машина Бањата Со Далеку Инфрацрвена Појас

HIMABM 5 Компјутери S-форма природни црна базалт камен релаксираат guasha одбор за навремено отстранување белење на лицето за
  • Неодамнешно

HIMABM 5 Компјутери S-форма природни црна базалт камен релаксираат guasha одбор за навремено отстранување белење на лицето за

DEN 720.00

HIMABM 5 Компјутери Sформа природни црна базалт камен релаксираат guasha одбор за навремено отстранување беле

Слабеење На Лицето Масажа Massagers Дигитални Десетици Терапија Electrode Акупунктура Massager Машина Нервно Мускулна Stimulator
  • Неодамнешно

Слабеење На Лицето Масажа Massagers Дигитални Десетици Терапија Electrode Акупунктура Massager Машина Нервно Мускулна Stimulator

712.32 DEN 371.00

лицето потенок десетици терапија акупунктура massager машина нервно мускулна stimulatorСпецификации Материјал

KOMWEL ДЕСЕТИЦИ Electrode Влошки - Висок квалитет ДЕСЕТИЦИ Единица Електроди 2.36x 3.54 Широк КОРИСТАТ самолепливи Обновливи
  • Неодамнешно

KOMWEL ДЕСЕТИЦИ Electrode Влошки - Висок квалитет ДЕСЕТИЦИ Единица Електроди 2.36x 3.54 Широк КОРИСТАТ самолепливи Обновливи

9600.00 DEN 9120.00

Зајакнување на телото и Стимулација на Циркулацијата на Крвта : Покрај масажа различни делови на вашето

Кинески Mugwort Третман Тело Терапија Чиста Moxa Стап Moxibustion Кутија Режач Querysystem Cauterize Се Тркалаат Клип + Изолирани
  • Неодамнешно

Кинески Mugwort Третман Тело Терапија Чиста Moxa Стап Moxibustion Кутија Режач Querysystem Cauterize Се Тркалаат Клип + Изолирани

234.72 DEN 185.00

Кинески mugwort медицина, терапија, лекување чиста moxa moxibustion кутија режачquerysystem cauterize се тркалаат кутија кли

Onychomycosis на ноктите Габа ласерски Третман Инструмент Против Габични ласерски уред ниско ниво ласерски LLLT ноктите домашна
  • Неодамнешно

Onychomycosis на ноктите Габа ласерски Третман Инструмент Против Габични ласерски уред ниско ниво ласерски LLLT ноктите домашна

DEN 10032.00

Пратката ќе бидат испратени од страна на DHL во повеќето земји, Па ве молиме да ни остават детали адреса, н

80 КОМПЈУТЕРИ/10 кеси Кинеската Традиционална Медицински Болка Печ Артритис/коленото/Болки во зглобовите Печ Здравствена Заштита
  • Неодамнешно

80 КОМПЈУТЕРИ/10 кеси Кинеската Традиционална Медицински Болка Печ Артритис/коленото/Болки во зглобовите Печ Здравствена Заштита

491.52 DEN 290.00

Напомена : Почитувани руски клиенти , поради надградба на логистика политика, кога ќе се зголеми количин