Hign квалитет Вретено Заградата Носителот Кол 100mm Вретено Моторни Монтирање На CNC Рутер Вретено Стеги

Hign квалитет Вретено Заградата Носителот Кол 100mm Вретено Моторни Монтирање На CNC Рутер Вретено Стеги

DEN 2640.00

Количина на стоки


Висок Квалитет 100mm Вретено Заградата
100% Сосема нов и висок квалитет
Тип : Вретено планината заградата
Натпревар за употреба : OD=100mm вретено мотор
Пакет содржина : 1 buc 100mm вретено планината протезата со завртки
Превозот Брод на САД : 7-15 дена Бродот за други земји : 15-35days. answer : ___________________________ Note : Бразил/ Русија /Украина Ќе трае подолго во споредба со другите земји,па наплата на времето е најмногу до 60 дена. Објектот со бидат испратени во 48hours по целосна уплата Ние ќе брод вашата нарачка преку препорачана Воздух Mail (Вклучени на следење на број) во Кина Пост Воздух Mail.
Се враќа Политика 100% Враќање - Гаранција за 30 дена да ја прифатиме враќа за размена, или наплата во рок од 30 дена од точките на испорака. Предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба, не се носат, или да се измени. Ние нема да му ја надомести на враќање превозот.
Повратни информации Откако сте ги добиле вашите објектот, ве молиме да ја напуштат повратни информации за нас како ова ќе ни информираат дека сте добиле вашите предмети. Ние навистина треба вашата позитивни повратни информации и 5 ѕвезди на рејтингот по добивање на вашата нарачка, ние ќе ви даде позитивни повратни информации. Вашето задоволство е многу важен за нас. Ако имате проблем или прашање во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. И ни даде можност да се разумно да ги поправи во разумно време, без оглед на вашата грижа може да биде. Негативни повратни информации не реши ништо. Ние сме секогаш спремни да работат работи надвор. Па се чувствуваат слободни да контакт.
Услуги на клиентите, Ние сме тука да ви помогне со вашиот производ прашања, цел статус и се враќа. Нашата посветеност да ви е за да се одговори на вашите e-mail во рок од 24 часа, викенд во рок од 48 часа. Пратете ни е-маил за било какви прашања или прашања може да имате.
Услови за Продажба на Увозни давачки,даноци и chargee не се вклучени во цената или превозот надомест.Постојат пријави се на купувачот responsibity ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Ние обично знак на стоки за ниска цена на царинската декларација и ние се обидува да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или V. А Т или други увозни даноци,но ние не можеме да guarance без данок полнење како тоа зависи од вашата земја политика
Купувачи барања :
Ние внимателно ќе ги провери сите производи пред пратката, кога ќе ја прими стоката, доколку се појави квалитет проблем, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ако постојат и други причини за да се врати стоката, трошоците за превозот на товар на купувачот
Сите се враќа мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, конкретна причина, се врати на својата цел ID


Други карактеристики

Оперативен Брзина:
8000-24000rpm
Бренд Име:
ЗМЕЈ ДИЈАМАНТ
Диск:
Моторни
Број На Модел На:
100mm
Примена:
Мелничката
Материјал:
Алуминиум
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
тела
Употреба:
менгеме
Дијаметар:
100mm

Најдобри понуди

ANNOYTOOLS ВИСОК КВАЛИТЕТ 300W DC Воздух за Ладење Вретено Моторни + 52 mm Стегач (содржи четири завртки) + контрола на Брзината
  • Неодамнешно

ANNOYTOOLS ВИСОК КВАЛИТЕТ 300W DC Воздух за Ладење Вретено Моторни + 52 mm Стегач (содржи четири завртки) + контрола на Брзината

DEN 2798.40

ANNOYTOOLS ВИСОК КВАЛИТЕТ 300 W DC Воздух за Ладење Вретено Моторни + 52 mm Стегач (содржи четири завртки) + контрол

800w ER11 CNC Вода за Ладење Вретено Мотор За гравирање мелничката мелење 65x195mm 4 Имајќи & 65mm фрлија алуминиум вретено заградата
  • Неодамнешно

800w ER11 CNC Вода за Ладење Вретено Мотор За гравирање мелничката мелење 65x195mm 4 Имајќи & 65mm фрлија алуминиум вретено заградата

5202.24 DEN 4942.00

0025 mmПратката во рок од 4 дена,ветување на времето за испорака.Метал вретено многу подобро од дрво вретен

Бесплатен превозот за 0,5 kw Воздух за ладење вретено мотор ER11 чак 500W Вретено dc Мотор&52mm стеги&Напојување брзина гувернерот
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот за 0,5 kw Воздух за ладење вретено мотор ER11 чак 500W Вретено dc Мотор&52mm стеги&Напојување брзина гувернерот

3642.24 DEN 3642.00

1pcs 500 W воздух за ладење вретено мотор 1pcs 220 V напојување ( може да се избере, ако треба 110 V) 1pcs 52 MM Заградата

1.5 KW вретено ER16 водено Ладење Вретено Моторни машини за вретено 80x220mm & 1.5 kw VFD / Променлива Фреквенција инвертер Диск
  • Неодамнешно

1.5 KW вретено ER16 водено Ладење Вретено Моторни машини за вретено 80x220mm & 1.5 kw VFD / Променлива Фреквенција инвертер Диск

DEN 10588.80

Можеби ќе треба да го замени на вретеното лежишта.5 kw инверторот / VFDВретено : Основни параметри : Големин

220V 800W ER11 CNC Вода за Ладење Вретено Мотор дрво работно вретено + 1.5 kw инверторот/VFD променлива фреквенција возачот контрола
  • Неодамнешно

220V 800W ER11 CNC Вода за Ладење Вретено Мотор дрво работно вретено + 1.5 kw инверторот/VFD променлива фреквенција возачот контрола

9522.24 DEN 9046.00

Прецизност 0 (Се обрне внимание! нашите вретено "4" поврзување на GND,вети лична безбедност!!)Моќ : 0 Инаку вр

Дијаметар 52mm Алуминиум вретено ClampIing заградата на cnc вретено мотор вретено планината заградата се стега cnc машина вретено
  • Неодамнешно

Дијаметар 52mm Алуминиум вретено ClampIing заградата на cnc вретено мотор вретено планината заградата се стега cnc машина вретено

DEN 345.60

1pcs x 52mm Вретено Стегање ЗаградатаДијаметар : 52mmМатеријал : АлуминиумГолемина на : Карактеристики : Во спо

Нови 400W DC12-48V CNC Воздух за Ладење Вретено Моторни+ ER11 чак+Mach3 Брзина Гувернерот Регулаторот+Планината Заградата се
  • Неодамнешно

Нови 400W DC12-48V CNC Воздух за Ладење Вретено Моторни+ ER11 чак+Mach3 Брзина Гувернерот Регулаторот+Планината Заградата се

DEN 2798.40

Нови 400 W DC1248 V CNC Воздух за Ладење Вретено Моторни+ ER11 чак+Mach3 Брзина Гувернерот Регулаторот+Планината Заг

BT40 Вретено Единица Моќ Главата 2000rpm 2.2 KW 3HP Индукција на Моторни Комплет V-појас Диск за CNC Машина за Дупчење
  • Неодамнешно

BT40 Вретено Единица Моќ Главата 2000rpm 2.2 KW 3HP Индукција на Моторни Комплет V-појас Диск за CNC Машина за Дупчење

39120.00 DEN 36773.00

BT40 Вретено Единица Моќ Главата 2000rpm 2.2 KW 3 HP Индукција на Моторни Комплет за CNC Машина за ДупчењеПакет Се В