нови за машина за перење Компјутер одбор XQB55-2286 XQB55-2366B CJ11210271 плоча добра работа

нови за машина за перење Компјутер одбор XQB55-2286 XQB55-2366B CJ11210271 плоча добра работа

DEN 2496.00

Количина на стоки

Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
(3) Увозните давачки, даноци и давачки кои се купувачот одговорност. 95% нови и 90% ново значење втора рака производи, 100% ново значење на нов производ.
Регулатива и сугестии :
(1) Ние го прифаќаме само Али-плати тука.
Здраво пријател кога ќе го потврди редот ,pls направи сигурни дека Вашата одбор и моделот е иста со нас ,ако не и исти pls пратите фотографија до нас проверете,ви благодариме
Испорака метод :
Кина пост воздух mail,15-60days пристигнат,.
Повратни информации :
А задоволството на Клиентите е многу важно за нас. Ако испораката е одложен или предмети се оштетени во транзит, ве молиме ни e-mail. Но, ние ќе испрати уште еден за вас за бесплатен превозот од Кина пост воздух mail,кога ќе примите проблематична производ.Негативна повратна информација не е најдобар начин да го реши секој проблем.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.
Забелешка : понекогаш на изглед на втората рака производи ќе имаат малку нула, но не влијае врз работата на машината, купувачот ако умот ве молиме да не купи.
4>> производите лесно да се оштети за време на транспортот, па ве молиме да се отвори и проверете ја кутијата и производот кога ќе го добиете на стоки, ако полето е уништен да поинаква форма, ве молиме направете фотографија и доказ за оштетените кутија, и потоа да го замоли на поштарот да се потврди ситуација. Ве молиме не ја напушти која и неутрални или негативни повратни информации пред да контактирате со нас . Вашето задоволство е нашиот прв приоритет!кога ќе се купи било додатоци ние се тестираат сите на нашите делови пред подготвена за праќање,, кога ќе го купите моќ одбор и одредување на единица, да ми даде вашиот потребни напон, статус, или други детали. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.


Други карактеристики

Тип:
Машина За Перење Делови
is_customized:
Yes

Најдобри понуди

Бесплатен превозот Оригинални за машина за перење електронско заклучување на вратата одложување switch WD9100 9110 8085 8088
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот Оригинални за машина за перење електронско заклучување на вратата одложување switch WD9100 9110 8085 8088

DEN 912.00

Ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме да го реши проблемот , ако сакате да го бродот назад ,ни

Нови Оригинал, за LG samsung, Panasonic машина за перење делови мотор серпентина BPX2-8 BPX2-7 мозоци пумпа моторни 30W добра
  • Неодамнешно

Нови Оригинал, за LG samsung, Panasonic машина за перење делови мотор серпентина BPX2-8 BPX2-7 мозоци пумпа моторни 30W добра

899.04 DEN 674.00

Нови Оригинал, за LG samsung, Panasonic машина за перење делови мотор серпентина BPX28 BPX27 мозоци пумпа моторни 30 W до

Lavatrice Lave Linge Мини Мал Компактен Преносни И Фен Поставува Продажба Капацитет 4 Кг Полу Врвот Вчитување Машини За Перење
  • Неодамнешно

Lavatrice Lave Linge Мини Мал Компактен Преносни И Фен Поставува Продажба Капацитет 4 Кг Полу Врвот Вчитување Машини За Перење

DEN 12912.00

Секој објект ќе бидат тестирани внимателно пред превозот надвор Купувачите ќе биде потребно да се одго