450g Салон за Убавина Црвено Калинка Guava Лицето Маска Прав Навлажнувачки Надополнување Масло Контрола Намали Порите Колаген Nour

450g Салон за Убавина Црвено Калинка Guava Лицето Маска Прав Навлажнувачки Надополнување Масло Контрола Намали Порите Колаген

DEN 861.00
-5 %
DEN 906.24

Количина на стоки

Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош. Ако нема одговор во рок од 24 Часа, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија. Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО. Бесплатен Превозот : Сите предмети се со бесплатен превозот ќе бидат испратени од страна на нашите сопствени превозот метод кој се 7-25 работни дена да пристигне зависи од земјата. да се утврди дополнителни трошоци се наметне на објектот пред да buyin
1.
Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации.Купувачот е repond да платат за екстра поштенски ако ви се полни во погрешна адреса, кога објектот се врати назад. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ УПЛАТАТА, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress.Ние прифаќаме Зачувам плаќање само, и мора да се примени во рок од 3 дена од датумот на купување.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот aliexpress ID. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се е-мејл нашата услуга специјалисти 24 Часа на Ден, 7 Дена во неделата. Ве молиме проверете со вашиот countrys ц.
Ве молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте се доби објект од 30 дена, поради што напоменавме на превозот време постојано.ВАЖНО! ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ЈА! Купувачи се одговорни за увозни давачки, царинските давачки и даноци, доколку ги има. Нарачки ќе бидат обработени и испратени во рок од 24-48 часа по уплатата е јасно.
Ние се залагаме за нашите задоволството на клиентите на најдобар можен.За Бразил ќе и до 60 дена понекогаш. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите, нормално, па ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем што го имате. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена т од денот ќе примите вашата нарачка, ако имате било какви прашања или проблеми со производот и би сакал да се врати.Ве молиме оставете белешка во вашата нарачка при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барања 3.Купувачот е одговорен за враќање превозот цена.
450g Салон за Убавина Црвено Калинка Guava Лицето Маска Прав DIY Навлажнувачки Надополнување Масло Контрола Намали Порите Негување на Колаген
Модерната медицина открија дека црвеното калинка содржи голем број на калинка полифеноли и anthocyanins, антиоксиданс е 3 пати на зелен чај, и 20 пати на витамин Ц, можат ефикасно да ги неутрализира слободните радикали, промовирање на метаболизмот, испуштање на токсините.Ние нудиме 14 дена политика на враќање.За сочинуваат предмети,ако изберете кина пост воздух mail или други feight ,ние сепак ќе ги испрати од страна на нашите сопствени превозот метод како течност не е прифатен од страна на кина пост воздух mail или други.
Главни Состојки : Црвена guava, колаген, Витамин Ц, Herba Rhodiolae
Ефикасност : Надополнува влага на кожата, smoothen кожата, негување и белење на кожата. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Пакетот Вклучува : Калинка Црвена Маска Прав 450g
1.
Ние одржување на високи стандарди на excellenceand се бори за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Третман & Маска
Функција:
Навлажнувачки,Анти-Стареењето,Белење
НЕТО-WT.:
450g
Број На Модел На:
Други
Состојка:
црвено калинка
Пол:
Унисекс
Употреба:
Целото Лице
Формулирањето:
кал
Тип:
Пилинг Маска

Најдобри понуди

1000g Мед Суштината Мека Маска За Лице во Прав 1kg Зацврстување Навлажнувачки Лицето Против Стареење Agelss Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

1000g Мед Суштината Мека Маска За Лице во Прав 1kg Зацврстување Навлажнувачки Лицето Против Стареење Agelss Бесплатен Превозот

DEN 1833.60

1000g Мед Суштината Мека Маска За Лице во Прав 1kg Зацврстување Навлажнувачки Лицето Против Стареење Agelss Бе

10pcs Три-димензионални Ѕвезда Маски Популарна Со Јапонскиот Луксузен Сунѓерот Маски Личност Прашина Сончање Анти-полен Маска
  • Неодамнешно

10pcs Три-димензионални Ѕвезда Маски Популарна Со Јапонскиот Луксузен Сунѓерот Маски Личност Прашина Сончање Анти-полен Маска

DEN 815.52

Случаен испратите различни бои и стилови, да има назначен стил, ве молиме оставете порака и праќате слик

1Kilo Полжав Мулти-ефект Поправка Расположливиот Лицето Маска Навлажнувачки Sleeing Маска Анти-Стареењето Не Треба Да се Мијат
  • Неодамнешно

1Kilo Полжав Мулти-ефект Поправка Расположливиот Лицето Маска Навлажнувачки Sleeing Маска Анти-Стареењето Не Треба Да се Мијат

DEN 1574.40

Прават кожата се опорави бела боја, сјај, им даде на кожата бела внатре длабоко црвена совршена смисла.Н

10pcs BIOAQUA Маска Боровинките се Прашувам Свила Лицето Маска Навлажнувачки Белење Осветлувајќи Кожата Масло-контрола Жените
  • Неодамнешно

10pcs BIOAQUA Маска Боровинките се Прашувам Свила Лицето Маска Навлажнувачки Белење Осветлувајќи Кожата Масло-контрола Жените

479.52 DEN 456.00

10 Pcs Боровинките се Прашувам Свила Лицето Маска Навлажнувачки Белење Осветлувајќи Кожата Маслоконтрол

ОБЕЗБЕДИ 2БР 4 гас маска со филтер формула активниот јаглен филтер Касети против Амонијак Водород sulfide филтер Маска
  • Неодамнешно

ОБЕЗБЕДИ 2БР 4 гас маска со филтер формула активниот јаглен филтер Касети против Амонијак Водород sulfide филтер Маска

575.52 DEN 547.00

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број.Ние

1000g Мед Суштината Мека Маска За Лице во Прав 1kg Зацврстување Навлажнувачки Лицето Против Стареење Agelss Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

1000g Мед Суштината Мека Маска За Лице во Прав 1kg Зацврстување Навлажнувачки Лицето Против Стареење Agelss Бесплатен Превозот

DEN 1833.60

ИЛИ, можете да изберете да имате замена Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите, н

ОБЕЗБЕДИ 2БР 3 гас маска со филтер Активиран јаглерод формула филтер Касети против формалдехид Спреј бои Гас маска со филтер
  • Неодамнешно

ОБЕЗБЕДИ 2БР 3 гас маска со филтер Активиран јаглерод формула филтер Касети против формалдехид Спреј бои Гас маска со филтер

527.52 DEN 501.00

Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски