1Kilo Полжав Мулти-ефект Поправка Расположливиот Лицето Маска Навлажнувачки Sleeing Маска Анти-Стареењето Не Треба Да се Мијат за Нега на Кожата 1000m

1Kilo Полжав Мулти-ефект Поправка Расположливиот Лицето Маска Навлажнувачки Sleeing Маска Анти-Стареењето Не Треба Да се Мијат

DEN 1574.40

Количина на стоки

Прават кожата се опорави бела боја, сјај, им даде на кожата бела внатре длабоко црвена совршена смисла.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ УПЛАТАТА, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress.
Ние одржување на високи стандарди на excellenceand се бори за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас.
1 Kilo Полжав Мулти-ефект Поправка Расположливиот Лицето Маска Навлажнувачки Sleeing Маска Анти-Стареењето Не Треба Да се Мијат за Нега на Кожата
* Еднократна употреба спиење маска, специјално за нежна кожа, нека полжав се концентрира хранливи материи за да кожа на лицето оброк, нека вашиот мобилен веќе не се гладни, дополни енергија, поправка на оштетена кожа, нека ти се во на вториот ден се будам освежен!
Главни состојки : вода, полжав слуз, arbutin, butylene гликол, глицерин, колаген, trehalose, хијалуронска киселина, carbomer, калиум хидроксид, phenoxy етанол, метил isopropyl thiazole moiety, cetyl stearyl алкохол, glycerol стеаринска киселина, естер, stearyl алкохол, суштината. Нарачки ќе бидат обработени и испратени во рок од 24-48 часа по уплатата е јасно. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена т од денот ќе примите вашата нарачка, ако имате било какви прашања или проблеми со производот и би сакал да се врати.Ние прифаќаме Зачувам плаќање само, и мора да се примени во рок од 3 дена од датумот на купување. Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО. Ако нема одговор во рок од 24 Часа, ве молиме проверете на спам во вашата пошта кутија. Бесплатен Превозот : Сите предмети се со бесплатен превозот ќе бидат испратени од страна на нашите сопствени превозот метод кој се 7-25 работни дена да пристигне зависи од земјата. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Ефект : на ноќта клетки за регенерација брзина отколку расте два пати побрзо, па во текот на ноќта е и понатаму го негуваат и поправка на кожата, подобрување и белење Ефект, најдобро време на белење на оваа заспаната убавица жад-како камен мраз брзо може да се инфилтрира во дермисот на кожата, промовирање на кожата колаген хиперплазија на простатата, ефикасен додаток на исхрана и влага се потребни за да кожата, ги избелуваат кожата, бледнеат меланин, и темно неми, ги отфрли жолт гас, носење светла боја на кожата, баланс на кожата PH вредност, олеснување на кожата од притисок, забрзување на ажурирање на виталноста на кожата клетки. Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да се е-мејл нашата услуга специјалисти 24 Часа на Ден, 7 Дена во неделата.
Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации.ВАЖНО! ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ЈА! Купувачи се одговорни за увозни давачки, царинските давачки и даноци, доколку ги има.Ние нудиме 14 дена политика на враќање.Купувачот е одговорен за враќање превозот цена.Ве молиме кажете ни за вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите, нормално, па ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем што го имате.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се одговорност на превозот услуга.
Употреба : по чистење и лосион за пред спиење, се примени соодветна сума на лицето (забелешка за да се избегне очи и усни), и нежно пат до апсорпција, следниот ден во раните утрински часови, веднаш исплакнете со вода Нето Тежина : 1000 ml (1 kg) Истечен Датум : 3 Години
1.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Третман & Маска
Пол:
Унисекс
Тип:
Спиење Маска
Функција:
Анти-Стареењето
Употреба:
Целото Лице
Состојка:
полжав екстракт
НЕТО-WT.:
1000ml
Формулирањето:
кал
Број На Модел На:
1KG КОЖАТА

Најдобри понуди

1000g Мед Суштината Мека Маска За Лице во Прав 1kg Зацврстување Навлажнувачки Лицето Против Стареење Agelss Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

1000g Мед Суштината Мека Маска За Лице во Прав 1kg Зацврстување Навлажнувачки Лицето Против Стареење Agelss Бесплатен Превозот

DEN 1833.60

1000g Мед Суштината Мека Маска За Лице во Прав 1kg Зацврстување Навлажнувачки Лицето Против Стареење Agelss Бе

10pcs Три-димензионални Ѕвезда Маски Популарна Со Јапонскиот Луксузен Сунѓерот Маски Личност Прашина Сончање Анти-полен Маска
  • Неодамнешно

10pcs Три-димензионални Ѕвезда Маски Популарна Со Јапонскиот Луксузен Сунѓерот Маски Личност Прашина Сончање Анти-полен Маска

DEN 815.52

Случаен испратите различни бои и стилови, да има назначен стил, ве молиме оставете порака и праќате слик

ОБЕЗБЕДИ 2БР 4 гас маска со филтер формула активниот јаглен филтер Касети против Амонијак Водород sulfide филтер Маска
  • Неодамнешно

ОБЕЗБЕДИ 2БР 4 гас маска со филтер формула активниот јаглен филтер Касети против Амонијак Водород sulfide филтер Маска

575.52 DEN 547.00

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број.Ние

1000g Мед Суштината Мека Маска За Лице во Прав 1kg Зацврстување Навлажнувачки Лицето Против Стареење Agelss Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

1000g Мед Суштината Мека Маска За Лице во Прав 1kg Зацврстување Навлажнувачки Лицето Против Стареење Agelss Бесплатен Превозот

DEN 1833.60

ИЛИ, можете да изберете да имате замена Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите, н

10pcs BIOAQUA Маска Боровинките се Прашувам Свила Лицето Маска Навлажнувачки Белење Осветлувајќи Кожата Масло-контрола Жените
  • Неодамнешно

10pcs BIOAQUA Маска Боровинките се Прашувам Свила Лицето Маска Навлажнувачки Белење Осветлувајќи Кожата Масло-контрола Жените

479.52 DEN 456.00

10 Pcs Боровинките се Прашувам Свила Лицето Маска Навлажнувачки Белење Осветлувајќи Кожата Маслоконтрол