1000g Мед Суштината Мека Маска За Лице во Прав 1kg Зацврстување Навлажнувачки Лицето Против Стареење Agelss Бесплатен Превозот козметички Производи

1000g Мед Суштината Мека Маска За Лице во Прав 1kg Зацврстување Навлажнувачки Лицето Против Стареење Agelss Бесплатен Превозот

DEN 1833.60

Количина на стоки

ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услуги на Клиентите, нормално, па ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем што го имате.Ве молиме кажете ни за вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Бесплатен Превозот : Сите предмети се со бесплатен превозот ќе бидат испратени од страна на нашите сопствени превозот метод кој се 7-25 работни дена да пристигне зависи од земјата. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот aliexpress ID.Купувачот е одговорен за враќање превозот цена.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се одговорност на превозот услуга. Овозможи кожата задржи фер, светли и еластична
6.
Ние се залагаме за нашите задоволството на клиентите на најдобар можен.Ние нудиме 14 дена политика на враќање. Поцврста кожа
3. Зголемување collaged производство на кожа (ова помага да се ослободи од брчките)
7. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош. Зголемување влакна флексибилност и зајакнување на хранливи материи навлегувањето
5. Нарачки ќе бидат обработени и испратени во рок од 24-48 часа по уплатата е јасно.
Ние одржување на високи стандарди на excellenceand се бори за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. Се стимулира регенерација на клетките и поправка
4.
1000g Мед Суштината Мека Маска За Лице во Прав 1kg Зацврстување Навлажнувачки Лицето Против Стареење Agelss Бесплатен Превозот козметички Производи
Потребни состојки :
Прочистена вода, Мед, пчелен отров, Алое вера гел, сончогледово масло, tocopherol ацетат, глицерил стеарат, мешани токофероли, соја аскорбинска киселина, algin, какао путер, шипинка масло, пореч масло, ленено семе на нафта, xanthan гуми за џвакање, хијалуронска киселина, лимон bioflavonoids, колаген, бел чај екстракт, calendula екстракт
Ефикасност :
1. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.За Бразил ќе и до 60 дена понекогаш.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ УПЛАТАТА, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од Aliexpress. Намалување на ефектите од негативните изложување на сонце (Не сите изложување на сонце е лоша)
9.ВАЖНО! ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ЈА! Купувачи се одговорни за увозни давачки, царинските давачки и даноци, доколку ги има.Ние прифаќаме Зачувам плаќање само, и мора да се примени во рок од 3 дена од датумот на купување. Намалување на хлор изложеност
10.
Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации. Заличи и затегнете ја кожата
8. Ве молиме проверете со вашиот countrys ц. да се утврди дополнителни трошоци се наметне на објектот пред да купувате. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена т од денот ќе примите вашата нарачка, ако имате било какви прашања или проблеми со производот и би сакал да се врати. Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО.
Ве молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте се доби објект од 30 дена, поради што напоменавме на превозот време постојано.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Третман & Маска
Функција:
Навлажнувачки,Анти-Стареењето
НЕТО-WT.:
1000g
Број Пријавени:
6927624441849
Состојка:
Мед суштината
Број На Модел На:
Други
Пол:
Унисекс
Употреба:
Целото Лице
Формулирањето:
кал
Тип:
Перат Маска

Најдобри понуди

1000g Мед Суштината Мека Маска За Лице во Прав 1kg Зацврстување Навлажнувачки Лицето Против Стареење Agelss Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

1000g Мед Суштината Мека Маска За Лице во Прав 1kg Зацврстување Навлажнувачки Лицето Против Стареење Agelss Бесплатен Превозот

DEN 1833.60

1000g Мед Суштината Мека Маска За Лице во Прав 1kg Зацврстување Навлажнувачки Лицето Против Стареење Agelss Бе

10pcs BIOAQUA Маска Боровинките се Прашувам Свила Лицето Маска Навлажнувачки Белење Осветлувајќи Кожата Масло-контрола Жените
  • Неодамнешно

10pcs BIOAQUA Маска Боровинките се Прашувам Свила Лицето Маска Навлажнувачки Белење Осветлувајќи Кожата Масло-контрола Жените

479.52 DEN 456.00

10 Pcs Боровинките се Прашувам Свила Лицето Маска Навлажнувачки Белење Осветлувајќи Кожата Маслоконтрол

ОБЕЗБЕДИ 2БР 4 гас маска со филтер формула активниот јаглен филтер Касети против Амонијак Водород sulfide филтер Маска
  • Неодамнешно

ОБЕЗБЕДИ 2БР 4 гас маска со филтер формула активниот јаглен филтер Касети против Амонијак Водород sulfide филтер Маска

575.52 DEN 547.00

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број.Ние