10pcs BIOAQUA Маска Боровинките се Прашувам Свила Лицето Маска Навлажнувачки Белење Осветлувајќи Кожата Масло-контрола Жените Шминка на Лицето Маски

10pcs BIOAQUA Маска Боровинките се Прашувам Свила Лицето Маска Навлажнувачки Белење Осветлувајќи Кожата Масло-контрола Жените

DEN 456.00
-5 %
DEN 479.52

Количина на стоки


10 Pcs Боровинките се Прашувам Свила Лицето Маска Навлажнувачки Белење Осветлувајќи Кожата Масло-контрола Жените Шминка на Лицето Маски
Пакетот Вклучува :
10 X BIOAQUA Боровинките се Прашувам Свила Лицето Маска
Рок на траење : 3 години
Ефикасност : белење, се намалат порите, задржување, се елиминира мозолчиња и акни, активирајте кожата да се задржи влагата, се прочисти детоксикација, се спротивстави на акни и грините нежна кожа, анти-стареењето.
Производ состојки : Вода, Боровинки anthocyanin,Глицерин,Trehalose,Хијалуронска киселина,итн.
Упатство за употреба : Очисти вашата кожа се применуваат маска преку лицето за да се направи тоа опремени и тесни се Чека за маската да се исуши за околу 15-20 минути Кора off маска


Други карактеристики

Тип На Објект:
Третман & Маска
Функција:
Навлажнувачки,Масло контрола,Белење
Бренд Име:
Aichun
Формулирањето:
течни
Број На Модел На:
лицето маска
Употреба:
Целото Лице
Тип:
Завиткани Маска
НЕТО-WT.:
30g
Пол:
Женски
Состојка:
Вода, Хијалуронска Киселина, Glycerol, итн.
Тип На Објект:
Третман & Маска

Најдобри понуди

ОБЕЗБЕДИ 2БР 4 гас маска со филтер формула активниот јаглен филтер Касети против Амонијак Водород sulfide филтер Маска
  • Неодамнешно

ОБЕЗБЕДИ 2БР 4 гас маска со филтер формула активниот јаглен филтер Касети против Амонијак Водород sulfide филтер Маска

575.52 DEN 547.00

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број.Ние

1000g Мед Суштината Мека Маска За Лице во Прав 1kg Зацврстување Навлажнувачки Лицето Против Стареење Agelss Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

1000g Мед Суштината Мека Маска За Лице во Прав 1kg Зацврстување Навлажнувачки Лицето Против Стареење Agelss Бесплатен Превозот

DEN 1833.60

1000g Мед Суштината Мека Маска За Лице во Прав 1kg Зацврстување Навлажнувачки Лицето Против Стареење Agelss Бе