1000g Мед Суштината Мека Маска За Лице во Прав 1kg Зацврстување Навлажнувачки Лицето Против Стареење Agelss Бесплатен Превозот козметички Производи

1000g Мед Суштината Мека Маска За Лице во Прав 1kg Зацврстување Навлажнувачки Лицето Против Стареење Agelss Бесплатен Превозот

DEN 1833.60

Количина на стоки


1000g Мед Суштината Мека Маска За Лице во Прав 1kg Зацврстување Навлажнувачки Лицето Против Стареење Agelss Бесплатен Превозот козметички Производи
Потребни состојки :
Прочистена вода, Мед, пчелен отров, Алое вера гел, сончогледово масло, tocopherol ацетат, глицерил стеарат, мешани токофероли, соја аскорбинска киселина, algin, какао путер, шипинка масло, пореч масло, ленено семе на нафта, xanthan гуми за џвакање, хијалуронска киселина, лимон bioflavonoids, колаген, бел чај екстракт, calendula екстракт
Ефикасност :
1. Високи перформанси крем и хидратација
2. Поцврста кожа
3. Се стимулира регенерација на клетките и поправка
4. Зголемување влакна флексибилност и зајакнување на хранливи материи навлегувањето
5. Овозможи кожата задржи фер, светли и еластична
6. Зголемување collaged производство на кожа (ова помага да се ослободи од брчките)
7. Заличи и затегнете ја кожата
8. Намалување на ефектите од негативните изложување на сонце (Не сите изложување на сонце е лоша)
9. Намалување на хлор изложеност
10. Им помогне на кожата поправка себе
Спецификација : 1 KG/Торба
Гаранција : 24 месеци


Други карактеристики

Тип На Објект:
Третман & Маска
Пол:
Унисекс
Тип:
Пилинг Маска
Функција:
Анти-Стареењето,Навлажнувачки,Белење
Употреба:
Целото Лице
Состојка:
Мед суштината
НЕТО-WT.:
1000g
Формулирањето:
кал
Број На Модел На:
Други

Најдобри понуди

ОБЕЗБЕДИ 2БР 4 гас маска со филтер формула активниот јаглен филтер Касети против Амонијак Водород sulfide филтер Маска
  • Неодамнешно

ОБЕЗБЕДИ 2БР 4 гас маска со филтер формула активниот јаглен филтер Касети против Амонијак Водород sulfide филтер Маска

575.52 DEN 547.00

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број.Ние