ОБЕЗБЕДИ 2БР 4 # гас маска со филтер формула активниот јаглен филтер Касети против Амонијак Водород sulfide филтер Маска

ОБЕЗБЕДИ 2БР 4 гас маска со филтер формула активниот јаглен филтер Касети против Амонијак Водород sulfide филтер Маска

DEN 547.00
-5 %
DEN 575.52

Количина на стоки

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број.Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Штом ќе добиете предмети,ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Погоден за хемиската индустрија, нафта, боја работни места, лекови, автомобилот производство, пестициди и други отровни места.купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Испорака :
кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест .
Ние исто така, обезбеди 6-месечно бесплатно одржување.Ние ќе се потрудиме ro решавање на било какви проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одби испорака.шпедиција треба целосно име и презиме да го испрати пакетот.
Име на производ : ОБЕЗБЕДИ 2БР 4 # Високо-квалитетни гас маски филтер
Материјал : Активиран јаглерод
Количина : 2 ПАРЧИЊА filter / пакет
Сертификација на производи : Кина ЛА Сертификација
Карактеристики
· Пластични домување рамка не излегуваат во јавноста цврсти, завртка интерфејс за различни маски
· Високо ефикасни активниот јаглен филтер, голема количина на активиран јаглерод, долготрајна заштита;
· За амонијак, водород sulfide Ефикасна заштита дизајн, здрава дишење;
· Намалување на респираторни отпор и топло чувство, дишење повеќе непречено.Ако било кој дел е потребно да се замени,купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Филтер за функција :
Заштита : органски гас, Амонијак, водород sulfide гас.Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.Превозот цена не вклучува било inport даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.
Пред да се врати на предмети,ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Руски клиенти, ве молиме имајте на ум,примачот ве Молиме, напишете целото име и презиме.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.


Други карактеристики

боја:
Зелена
Бренд Име:
Обезбеди
Број На Модел На:
4 # гас маска со филтер
Материјал:
Активиран Јаглерод
Карактеристики:
респираторните филтер маска

Најдобри понуди