5Pcs HanHuo Acerola GreenTea Краставица Алое Бисер Cubilose Лицето Маска за Нега на Кожата на Лицето Маска Бела Навлажнувачки Масло Контрола

5Pcs HanHuo Acerola GreenTea Краставица Алое Бисер Cubilose Лицето Маска за Нега на Кожата на Лицето Маска Бела Навлажнувачки

DEN 206.00
-35 %
DEN 316.80

Количина на стоки


Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет! Направи кожата бела тендерот го Надополнува влага исхрана Трае вода облагородување кожата и Подобрување на кожата сува недостаток на вода Покаже на белата и убава кожа Задржи тесни мазна, нежна Навлажнувачки - директен пристап до длабоко во кожата Заличи тонот на кожата - да се подобри темно жолта Негување на кожата во длабочина - кисна хранливи енергија име на Производ : Природна свила лицето маска НЕТО WT : 31g Големина : Полна Големина Тип : 5 видови да се избере (Нежна кожа цреша маска : Acerola/Свеж зелен чај маска : Green Tea/ Вода краставица маска : краставица/Нежна кожа алое маска : Алое/Нето преку бисер маска : Бисер/Исчистите cubilose маска : Cubilose) Количеството : 5pcs
Нас возраст :
Чекор 1.По чистење на лицето, стави оваа маска на лице и да се прилагоди на работ на маска за да одговара на вашето лице
Чекор 2.Уживајте време за 15-20 минути на лицето маска, може да се читаат книги,гледајте ТЕЛЕВИЗИЈА или не вежби во меѓувреме.
Чекор 3.Нежно отстранете ја маската од дното кон врвот, вие не треба да се исчисти тоа наскоро.
Чекор 4.Нежно масирајте додека суштината течност на лицето е целосно апсорбирана
Топло Потсетување :
Маската е за еднократна употреба, ве молиме да не повторна употреба.
Откако течноста оди во очи случајно, ве молиме да се мијат веднаш со чиста вода.
Луѓето со траума на кожата е да не препорачувам да се користи маската.
Луѓето со осетлива кожа треба да се направи една мала област, тест на задната страна на раката или уво пред употреба.
Совети за прв пат корисникот : ве Молиме да користите оваа маска 2-3 пати неделно. По една недела, користете маска еднаш на ден. Или употреба во утринските часови и во текот на ноќта секој ден.
Совети за Чување : Чувајте го маска на ладно и суво место и да се избегне директна сончева светлина.
5 Pcs Лицето Маска


Други карактеристики

Тип На Објект:
Третман & Маска
сертификација:
GZTZ
Функција:
Масло-контрола,Навлажнувачки,Анти-Стареењето,Длабочина Надополнување
Број На Модел На:
Природна Свила Маска
Употреба:
Целото Лице
Пол:
Женски
Тип:
Завиткани Маска
НЕТО-WT.:
31g
Состојка:
Овошје и зеленчук екстракт, суштината, betaine
Формулирањето:
течни
Земја/Регион на Производство:
Кина
Сертификат Број:
20160819

Најдобри понуди

2 Парчиња Бисер Влакна На Лицето Маска За Негување На Заклучување На Влага Белење Осветлувајќи За Нега На Кожата Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

2 Парчиња Бисер Влакна На Лицето Маска За Негување На Заклучување На Влага Белење Осветлувајќи За Нега На Кожата Бесплатен Превозот

DEN 297.60

2 Парчиња Бисер Влакна На Лицето Маска За Негување На Заклучување На Влага Белење Осветлувајќи За Нега Н

висок квалитет на респираторните прашина маска 1006 тип гума респираторните маска против прашина, чад particulates филтер маска
 • Неодамнешно

висок квалитет на респираторните прашина маска 1006 тип гума респираторните маска против прашина, чад particulates филтер маска

527.52 DEN 374.00

Испорака : кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превоз

6280 респираторните гас маска со висок квалитет Бренд полно лице респираторните гас маска против Сликарство на пестициди, хемиски
 • Неодамнешно

6280 респираторните гас маска со висок квалитет Бренд полно лице респираторните гас маска против Сликарство на пестициди, хемиски

2783.52 DEN 2227.00

Ние брод на остатокот од светот, ако не можете да изберете да испорака на вашата земја, ве молиме испрате

Hankey Топла Продажба на Квалитетот на Добар туш мед Навлажнувачки стелт хидрантни маска за Лице Маска топла стил црна маска
 • Неодамнешно

Hankey Топла Продажба на Квалитетот на Добар туш мед Навлажнувачки стелт хидрантни маска за Лице Маска топла стил црна маска

617.28 DEN 432.00

Производи Опис Оваа маска листови содржи специјализирани мешавина на хијалуронска киселина плус други

10Pcs/SetFace Грижа Хијалуронска Киселина Навлажнувачки Црна Маска на Лицето Маска Против стареење,анти-навремено,белење,осветлувајќи
 • Неодамнешно

10Pcs/SetFace Грижа Хијалуронска Киселина Навлажнувачки Црна Маска на Лицето Маска Против стареење,анти-навремено,белење,осветлувајќи

422.40 DEN 253.00

10 Pcs / Set Face Грижа Хијалуронска Киселина Навлажнувачки Црна Маска на Лицето Маска Против стареење,антина

30 Компјутери/Многу-50pcs/многу Свиња Носот Маска Отстрани Blackhead Акни Смена Јасно Црна Глава 3 Чекор Комплет Убавина Чисто
 • Неодамнешно

30 Компјутери/Многу-50pcs/многу Свиња Носот Маска Отстрани Blackhead Акни Смена Јасно Црна Глава 3 Чекор Комплет Убавина Чисто

1619.52 DEN 1053.00

30 Компјутери / Многу50pcs / многу Свиња Носот Маска Отстрани Blackhead Акни Смена Јасно Црна Глава 3 Чекор Компл

2017 Врвни Мода Лицето За Нега На Кожата Вшмукување Носот Blackhead Смена Третман На Акни Маски Пилинг Кора Исклучување Црна
 • Неодамнешно

2017 Врвни Мода Лицето За Нега На Кожата Вшмукување Носот Blackhead Смена Третман На Акни Маски Пилинг Кора Исклучување Црна

123.84 DEN 99.00

Лицето за Нега на Кожата Вшмукување Носот Blackhead Смена Третман на Акни Маски Пилинг Кора исклучување Црн

Убавина Лице Нега Чистење Крем Blackhead Смена На Лицето Маска Прочистувачките Кора Исклучување Црн Јаглен Кал Масло За Контрола
 • Неодамнешно

Убавина Лице Нега Чистење Крем Blackhead Смена На Лицето Маска Прочистувачките Кора Исклучување Црн Јаглен Кал Масло За Контрола

253.92 DEN 208.00

100% сосема нов и висок квалитетСпецифики : Тип : Јаглен Кал ЛицеЕфект : Се Отстрани BlackheadТипот На Кожата : С

2018 Нов За Нега На Кожата Црна Глави Се Отстрани Намали Порите Природни Бамбус Јаглен Црна Глава Пора Прочистувачките Кора Off
 • Неодамнешно

2018 Нов За Нега На Кожата Црна Глави Се Отстрани Намали Порите Природни Бамбус Јаглен Црна Глава Пора Прочистувачките Кора Off

134.40 DEN 106.00

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продав

Вистински NewZealand Parrs Пчелен Отров Лицето Маска Manuka Honey Навлажнувачки се соочуваат со крем се Соочуваат со Лифт крем
 • Неодамнешно

Вистински NewZealand Parrs Пчелен Отров Лицето Маска Manuka Honey Навлажнувачки се соочуваат со крем се Соочуваат со Лифт крем

2251.20 DEN 1801.00

Parrs Пчелен Отров Лицето Маска со Active Manuka Honey поттикнување на зголемена циркулација на колаген и еластинП

14Pcs Мешани HanHuo Лицето Маска со Длабоко Белење Навлажнувачки Екстракт на Течен Птица Гнездо Полжав Премиер Свила Лицето Маска
 • Неодамнешно

14Pcs Мешани HanHuo Лицето Маска со Длабоко Белење Навлажнувачки Екстракт на Течен Птица Гнездо Полжав Премиер Свила Лицето Маска

784.80 DEN 588.00

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет!Повеќе Растителни и Овошен Екстракт ФакултативнаГо нег

10pcs/Пакет Лицето Маска на Лицето Маска, Црна Глава Кал Вшмукување Црна Маска Нос Blackhead Смена Третман на Акни Кора исклучување
 • Неодамнешно

10pcs/Пакет Лицето Маска на Лицето Маска, Црна Глава Кал Вшмукување Црна Маска Нос Blackhead Смена Третман на Акни Кора исклучување

143.52 DEN 105.00

10pcs / Пакет Лицето Маска на Лицето Маска, Црна Глава Кал Вшмукување Црна Маска Нос Blackhead Смена Третман на

25g * 5Pcs Етерично Масло Маска мајчина Душица Масло Лечи Маска, Навлажнувачки Надополнување, Yingrun Удобно, Смирувачки на Кожата
 • Неодамнешно

25g * 5Pcs Етерично Масло Маска мајчина Душица Масло Лечи Маска, Навлажнувачки Надополнување, Yingrun Удобно, Смирувачки на Кожата

1481.76 DEN 815.00

Изводот не може да се зема орално Бренд : Растенијата Подарок Потекло : КИНА Карактеристики : Навлажнува

ARSYCHLL Камилица Лицето Маска за Белење Хидратантна Нега на Кожата Анти-чувствителни Поправка на Третман на Акни Маски за Нега
 • Неодамнешно

ARSYCHLL Камилица Лицето Маска за Белење Хидратантна Нега на Кожата Анти-чувствителни Поправка на Третман на Акни Маски за Нега

1340.16 DEN 737.00

торбаARSYCHLL Камилица Лицето Маска за Белење Хидратантна Нега на Кожата Античувствителни Поправка на Тре

ОБЕЗБЕДИ респираторните гас маска Еден вид Анти-магла Дише заштитна маска мек мирис висок квалитет на целосно лице respirators
 • Неодамнешно

ОБЕЗБЕДИ респираторните гас маска Еден вид Анти-магла Дише заштитна маска мек мирис висок квалитет на целосно лице respirators

1007.52 DEN 957.00

Лесен за отстранување, лесно да се чисти, се чувствува блиску, остатокот увери да го користите...

ОБЕЗБЕДИ респираторните гас маска сива Силика гел маска со филтер сликарство пестициди Отровен гас респираторните лицето маска
 • Неодамнешно

ОБЕЗБЕДИ респираторните гас маска сива Силика гел маска со филтер сликарство пестициди Отровен гас респираторните лицето маска

575.52 DEN 518.00

Високквалитет бренд маски, мала тежина, лесно да се користи за долгорочна носат.Руски клиенти, ве молиме

1KG Црвено Вино Спиење Маска Против Стареење Mositurizing Осветлувајќи Лицето Гел Маска Не Треба Да се Мијат Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

1KG Црвено Вино Спиење Маска Против Стареење Mositurizing Осветлувајќи Лицето Гел Маска Не Треба Да се Мијат Бесплатен Превозот

DEN 3744.00

1 KG Црвено Вино Спиење Маска Против Стареење Mositurizing Осветлувајќи Лицето Гел Маска Не Треба Да се Мијат Б

Жените Устата Маски Прилагодливи Перат Анти прашина црна Маска на отпадните филтер Windproof Устата-muffle бактерии Маска PM2.5
 • Неодамнешно

Жените Устата Маски Прилагодливи Перат Анти прашина црна Маска на отпадните филтер Windproof Устата-muffle бактерии Маска PM2.5

DEN 355.20

Жените Устата Маски Прилагодливи Перат Анти прашина црна Маска на отпадните филтер Windproof Устатаmuffle бак

ПВЦ материјал за Возрасни Респираторните Додатоци Заврши Дома Пулмонална Срцева Болест Вентилатор Сет за Прва Помош на Силиконски
 • Неодамнешно

ПВЦ материјал за Возрасни Респираторните Додатоци Заврши Дома Пулмонална Срцева Болест Вентилатор Сет за Прва Помош на Силиконски

2832.00 DEN 2605.00

Име на производ : Респираторните Вентилатор категорија : единствен ниво Болест : Астма, Бронхитис Белодр

Респираторните маска големи дворови shawl boxe пестициди прскање заштита водоотпорен свила маска PC огледало гас маска целосен
 • Неодамнешно

Респираторните маска големи дворови shawl boxe пестициди прскање заштита водоотпорен свила маска PC огледало гас маска целосен

1007.52 DEN 776.00

Пред да се врати на предмети,ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.Површината на

3pcs/Пак жените се соочуваат со устата маски сонцето лето мотоцикл две женски против ув заштитен Вратот маска Ракав Chiffon Шамија
 • Неодамнешно

3pcs/Пак жените се соочуваат со устата маски сонцето лето мотоцикл две женски против ув заштитен Вратот маска Ракав Chiffon Шамија

DEN 959.52

Повеќе стил , не одредите боја на пратката, случаен различна боја испорака.Боја : Референтен Фотографии

5pcs/Кеси Есен И Зима Новите Природни Лен Прилагодливи погоден за носене Утро Слава Печатење Dustproof Haze Топло Дише Маски
 • Неодамнешно

5pcs/Кеси Есен И Зима Новите Природни Лен Прилагодливи погоден за носене Утро Слава Печатење Dustproof Haze Топло Дише Маски

DEN 863.52

Цените на стоките е активен, тоа не наведете бои и стилови.Боја : Референтен ФотографииМатеријал : Памук

5pcs Белење Лист Маска Злато Био-Колаген Маска на Лицето Убавина Нега на Кожата Лице Маска Против стареење Анти Навремено Навлажнувачки
 • Неодамнешно

5pcs Белење Лист Маска Злато Био-Колаген Маска на Лицето Убавина Нега на Кожата Лице Маска Против стареење Анти Навремено Навлажнувачки

DEN 623.52

Производ : Злато БиоКолаген Маска На ЛицетоСостојки : Екстракт од Злато,Колаген,Хијалуронска киселина,Г