Оригиналниот NewZealand JYP Минерални Богата Роторуа Лицето Маска Висок Квалитет Кал Маска за Длабоко Чистење Отстранете Валкано Нечистотии, Мртвите ќелии

Оригиналниот NewZealand JYP Минерални Богата Роторуа Лицето Маска Висок Квалитет Кал Маска за Длабоко Чистење Отстранете Валкано

DEN 1283.00
-33 %
DEN 1915.20

Количина на стоки


Роторуа термална кал е голем чистење цртање нечистотии од кожата. Тоа е кисели (p H 3.8 приближно) чистење и поправка на природно кисела кожата мантија. Има антисептички и антибактериски бенефиции, поттикнува исцелување и помага во контрола на акни.
Не ви треба еден ден во СПА да се доживее придобивките од Кал СПА Третман.
Оваа New Zealand JYP Термална Кал Маска е направена со користење терапевтски природни минерални богата Роторуа Кал од Роторуа, Нов Зеланд е познат термички регионот.
Роторуа Термална Кал се користи од страна на пред-Европска Маорски за лечење на проблемите со кожата и е добро познат по своите смирувачки, чистење и ревитализација квалитети.
Оваа мазна кал маска е прочистувачки лицето третман кој помага да се извлече масло и други нечистотии од длабоко во порите исклучување на кожата.
Искуство терапевтските придобивки на Нов Зеланд Термална Кал денес.
Содржина : 220g
JYP и Нови Ревност Брендови да се создаде повеќе од 20 години, нашите производи изработка на висок квалитет на природна нега на кожата производи, и само со користење на најдобрите состојки извори од животната средина-пријателски и Нов Зеланд во меѓувреме работеше со воспоставен углед во Нов Зеланд и меѓународни.
Нашата опширна палета вклучува Manuka Мед, Пчелен Отров, Прополис , Термална Кал, Шипинка Масло, и Ланолин, итн., – сите моменти на Нов Зеланд е на природната средина. Ние сме посветени на остварување на најдобар Нов Зеланд козметика има да понуди и споделување на придобивките со светот.
1.Ние брод на Светот, освен APO/FPO
2.Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до повеќето земји во рок од 10 до 20
работни дена. Русија некои област треба 60 или 90 дена. Времето за испорака зависи од
дестинација и други фактори, тоа може да трае до 20-40 работни дена.
3.Други посебни производот ќе биде испратен од страна на погоден превозот начин .
1.Жалам што ние не го сторат наплата ако само го промени вашиот ум и одлучи дека не сакаат на нив. Ве молиме размислете внимателно пред да нарачате.
2.Ние ќе рефундирање или замена за погрешни или оштетена стока. Ние не ќе надоместок за штета причинета од страна на клиентот. Производи мора да се врати во рок од 10 дена од приемот со оригиналниот пакет.
3.Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по Аукција Затворени.
4.Имаме за цел да се парцели подготвени за испраќање во рок од 5-7 работни дена по извршената уплата
примени.
5.Ако има било какви одложувања ние ќе ве контактираме веднаш.
6.Сите парцели се испраќаат преку курирска со песна и да се трага.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Третман & Маска
Функција:
Навлажнувачки,Масло контрола
Формулирањето:
Крем
Пол:
Унисекс
Употреба:
Целото Лице
НЕТО-WT.:
220g
Состојка:
природни минерални богата вулканска кал
Бренд Име:
YourLove
Број На Модел На:
Роторуа Кал Маска
Тип:
Перат Маска
Потекло:
NewZealand
категорија:
Минерални Богата Термички Маска
Состојки:
природни минерални богата вулканска кал
feature1:
Висок Квалитет кал маска
feature2:
Збогатен со Витамин Е и Алое Вера
Feature3:
95% од чиста кал
function1:
длабоко чистење
function2:
го негуваат вашата кожа
function3:
отстрани валкано, нечистотиите и мртвите клетки
function4:
направи кожата се чувствувате освежени и природно чиста

Најдобри понуди

висок квалитет на респираторните гас маска на пестициди боја хемиски гас маска хемиски гас маска заштитна маска
 • Неодамнешно

висок квалитет на респираторните гас маска на пестициди боја хемиски гас маска хемиски гас маска заштитна маска

921.12 DEN 737.00

Напредни медицински силиконски материјал, лесни, се вклопуваат, меки, удобни, антистареењето.бренд вове

3M 3200 респираторните маска за Прашина / Антивирусен 2 тип филтер маска Може да соработуваат со 3001/3003 / 3N11 / 3701 и други
 • Неодамнешно

3M 3200 респираторните маска за Прашина / Антивирусен 2 тип филтер маска Може да соработуваат со 3001/3003 / 3N11 / 3701 и други

671.52 DEN 638.00

Ако било кој дел е потребно да се замени,купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за

висок квалитет на респираторните прашина маска 1006 тип гума респираторните маска против прашина, чад particulates филтер маска
 • Неодамнешно

висок квалитет на респираторните прашина маска 1006 тип гума респираторните маска против прашина, чад particulates филтер маска

527.52 DEN 374.00

Испорака : кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превоз

5pcs Белење Лист Маска Злато Био-Колаген Маска на Лицето Убавина Нега на Кожата Лице Маска Против стареење Анти Навремено Навлажнувачки
 • Неодамнешно

5pcs Белење Лист Маска Злато Био-Колаген Маска на Лицето Убавина Нега на Кожата Лице Маска Против стареење Анти Навремено Навлажнувачки

DEN 623.52

Производ : Злато БиоКолаген Маска На ЛицетоСостојки : Екстракт од Злато,Колаген,Хијалуронска киселина,Г

100g 99% Бета Arbutin Прав Хидрокси Киселини Кожата, Кора Акни Брадавици Алфа Чиста Кожа Lightener Осветлување-Bearberry Екстракт
 • Неодамнешно

100g 99% Бета Arbutin Прав Хидрокси Киселини Кожата, Кора Акни Брадавици Алфа Чиста Кожа Lightener Осветлување-Bearberry Екстракт

DEN 1344.00

Ние одржување на високи стандарди на excellenceand се бори за 100% задоволството на клиентите! Повратни информа

Носот и устата чисти 200 КОМПЈУТЕРИ/многу pilaten лице убава трева акни маска порите да се отстрани гасови носната стап Порите
 • Неодамнешно

Носот и устата чисти 200 КОМПЈУТЕРИ/многу pilaten лице убава трева акни маска порите да се отстрани гасови носната стап Порите

1914.72 DEN 1819.00

Можете да проверите на повеќе големи производи од нашата продавница : маска;Нанометри кристал маска;, 2 П

1KG СПА Третмани за Нега на Кожата Салон за Убавина Производи се Етерични Масла Негување на Белење Навлажнувачки Масло за Контрола
 • Неодамнешно

1KG СПА Третмани за Нега на Кожата Салон за Убавина Производи се Етерични Масла Негување на Белење Навлажнувачки Масло за Контрола

DEN 1344.00

Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО.Ние нудиме 14 дена политика на враќање.Употреба : се Преземе соодветна коли

500g Чоколадо Мека Маска за Лице во Прав Маски Белење на Зацврстување Навлажнувачки Бесплатен Превозот Убавина Болница Опрема
 • Неодамнешно

500g Чоколадо Мека Маска за Лице во Прав Маски Белење на Зацврстување Навлажнувачки Бесплатен Превозот Убавина Болница Опрема

DEN 1536.00

Ве молиме оставете белешка во вашата нарачка при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посе

450g Салон за Убавина Црвено Калинка Guava Лицето Маска Прав Навлажнувачки Надополнување Масло Контрола Намали Порите Колаген
 • Неодамнешно

450g Салон за Убавина Црвено Калинка Guava Лицето Маска Прав Навлажнувачки Надополнување Масло Контрола Намали Порите Колаген

906.24 DEN 861.00

Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош Ако нема одговор во рок од 24 Часа, в

10pcs Три-димензионални Ѕвезда Маски Популарна Со Јапонскиот Луксузен Сунѓерот Маски Личност Прашина Сончање Анти-полен Маска
 • Неодамнешно

10pcs Три-димензионални Ѕвезда Маски Популарна Со Јапонскиот Луксузен Сунѓерот Маски Личност Прашина Сончање Анти-полен Маска

DEN 815.52

Случаен испратите различни бои и стилови, да има назначен стил, ве молиме оставете порака и праќате слик

50gms СПА Квалитет на Колаген + Хијалуронска Киселина Мека Прав Лицето Маска Лузни од Акни Контрола Кора Исклучување на Лицето
 • Неодамнешно

50gms СПА Квалитет на Колаген + Хијалуронска Киселина Мека Прав Лицето Маска Лузни од Акни Контрола Кора Исклучување на Лицето

297.60 DEN 283.00

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации

Нов Бамбус Charcoalal Blackhead Отстранување Лице Обраснат На Лице Пилинг Маска За Длабоко Чистење Кал Црна Маска На Акни Третмани
 • Неодамнешно

Нов Бамбус Charcoalal Blackhead Отстранување Лице Обраснат На Лице Пилинг Маска За Длабоко Чистење Кал Црна Маска На Акни Третмани

469.44 DEN 240.00

Нов Бамбус Charcoalal Blackhead Отстранување Лице Обраснат На Лице Пилинг Маска За Длабоко Чистење Кал Црна Маск

10Pcs/SetFace Грижа Хијалуронска Киселина Навлажнувачки Црна Маска на Лицето Маска Против стареење,анти-навремено,белење,осветлувајќи
 • Неодамнешно

10Pcs/SetFace Грижа Хијалуронска Киселина Навлажнувачки Црна Маска на Лицето Маска Против стареење,анти-навремено,белење,осветлувајќи

422.40 DEN 253.00

10 Pcs / Set Face Грижа Хијалуронска Киселина Навлажнувачки Црна Маска на Лицето Маска Против стареење,антина

1KG Црвено Вино Спиење Маска Против Стареење Mositurizing Осветлувајќи Лицето Гел Маска Не Треба Да се Мијат Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

1KG Црвено Вино Спиење Маска Против Стареење Mositurizing Осветлувајќи Лицето Гел Маска Не Треба Да се Мијат Бесплатен Превозот

DEN 3744.00

1 KG Црвено Вино Спиење Маска Против Стареење Mositurizing Осветлувајќи Лицето Гел Маска Не Треба Да се Мијат Б

Нов Бамбус јаглен Лицето за Нега на Црна Маска на лицето маска Blackhead Смена Пилинг Акни на кожата Третмани маскара отстрани
 • Неодамнешно

Нов Бамбус јаглен Лицето за Нега на Црна Маска на лицето маска Blackhead Смена Пилинг Акни на кожата Третмани маскара отстрани

466.08 DEN 238.00

Нов Бамбус јаглен Лицето за Нега на Црна Маска на лицето маска Blackhead Смена Пилинг Акни на кожата Третман