14Pcs Мешани HanHuo Лицето Маска со Длабоко Белење Навлажнувачки Екстракт на Течен Птица Гнездо Полжав Премиер Свила Лицето Маска

14Pcs Мешани HanHuo Лицето Маска со Длабоко Белење Навлажнувачки Екстракт на Течен Птица Гнездо Полжав Премиер Свила Лицето Маска

DEN 588.00
-25 %
DEN 784.80

Количина на стоки


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет!
Повеќе Растителни и Овошен Екстракт Факултативна
Го негуваат кожата, додадете го бара вода
Навлажнувачки, навлажнувачки кожата мазна
Помага да се подобри сувост на кожата
Суштината на течни компонента е повеќе соодветна, маска за надополнување ефект
Име на производ : 14pcs Мешани Han Huo Лицето Маска
Функции : Nourshing, Хидрантни, Навлажнувачки, Масло За Контрола На Белење
Маска Тип : 14 компјутери различни видови на лицето маски
Пакување Листа : 4pcs Јајце Кожата на Лицето Маска(2 парчиња за белење на заби+2 парчиња навлажнувачки) + 4pcs Птица е Следниот Извадок Лицето Маска +2 парчиња Pomegrante & Deep Sea Свила Маска + 4pcs Han Huo Растенијата Влага Свила Лицето Маска
Ефикасност или Карактеристики На Различни Маски за Лице
4pcs Јајце Кожата на Лицето Маски : Длабоко Белење & Moisturzing
4pcs Птица е Следниот Извадок Лицето Маска :
Црвен Фонт : Негување На Компактни
Пинк Фонт : Заличи Тонот На Кожата
Син Фонт : Влага Негуваме
Зелена Фонт : Акни
2 парчиња Pomegrante & Deep Sea Свила Маска : 1pcs Калинка Свежи Reviltalizing Свила Маска + 1pcs ДЛАБОКО МОРЕТО Навлажнувачки Освежување Свила Маска
4pcs Han Huo Растенијата Влага Свила Лицето Маска :
Црвено Калинка - Shinning Брилијантно Влага
Свежо Алое Вера - Сенце на вода јасно pox
Боровинки - Жад-како Камен Облагородување Хидратантен
Црвена Роза - Мазна Навлажнувачки Светла Кожа
Употреба :
1.Откако лицето чистење,отстранување на маската,целосно да се вклопи во маската со твоето лице,и кора исклучување на надворешниот pearlized
2.Уживајте време за 15-20 минути на маска за аплицирање можете да го прочитате книги,гледајте ТЕЛЕВИЗИЈА или не вежби
3.Нежно отстранете ја маската од долниот кон горниот дел од страни и од лево кон десно страни,и вие не треба да се исчисти
4.Нежно масирајте додека суштината течност на лицето е целосно апсорбирана
Топло Совети : 1.Во топли денови, ладење маска торба во фрижидер, а потоа користете топла крпа постигнување, се отвори порите, за Да се стимулира кожата да го стимулира виталноста на топло и ладно, како и промовирање на длабока апсорпција на суштината на кожата. 2.Вообичаено се применуваат маска за 15-20 минути без примена за премногу долго време.Ако страдате од било каква непријатност,ве молам, престанете да го користите веднаш,и се мијат со чиста вода! 3.Кога пилинг off маска packafe кеси со раце,ве молиме да обрнете внимание на аголот солзи,така како да се спречи остар раб од повреда на вашата мека кожа! 4.Ако се чувствувате болест по употреба, ве молиме престане да го користи 5.Да се чува вон дофат на деца 6.Поради различни производство серија, маската надвор пакување боја може да има мала разлика. Ви благодариме за разбирањето!
14 Pcs Мешани Маски за Лице


Други карактеристики

Тип На Објект:
Третман & Маска
Состојка:
Други
Функција:
Навлажнувачки,Масло контрола,Белење,Длабочина Надополнување,Третман на Акни
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Други
НЕТО-WT.:
30g*14pcs
Формулирањето:
течни
Употреба:
Целото Лице
Тип:
Завиткани Маска
Земја/Регион на Производство:
Кина
сертификација:
GZZZ
GZZZ:
YGZWBZ
Сертификат Број:
29-XK-3564

Најдобри понуди

3pcs/Пак жените се соочуваат со устата маски сонцето лето мотоцикл две женски против ув заштитен Вратот маска Ракав Chiffon Шамија
 • Неодамнешно

3pcs/Пак жените се соочуваат со устата маски сонцето лето мотоцикл две женски против ув заштитен Вратот маска Ракав Chiffon Шамија

DEN 959.52

Повеќе стил , не одредите боја на пратката, случаен различна боја испорака.Боја : Референтен Фотографии

COSRX Еден Чекор Оригинални Јасно Подлога 70pcs / Кутија Нега на Кожата се Отстрани Акни Порите Blemish Третман за Лице Маска
 • Неодамнешно

COSRX Еден Чекор Оригинални Јасно Подлога 70pcs / Кутија Нега на Кожата се Отстрани Акни Порите Blemish Третман за Лице Маска

1240.80 DEN 968.00

COSRX Еден Чекор Pimple Јасно Влошки 70pcs / Кутија Нега на Кожата се Отстрани Акни Порите Blemish Третман за Лице М

4pcs-8Pcs/Многу Fibroin Свила Маска Вода Хидратантен Навлажнувачки Масло-контрола на Анти-навремено Белење на Колаген Маска на
 • Неодамнешно

4pcs-8Pcs/Многу Fibroin Свила Маска Вода Хидратантен Навлажнувачки Масло-контрола на Анти-навремено Белење на Колаген Маска на

702.24 DEN 351.00

8 Pcs / Многу Fibroin Свила Маска Вода Хидратантен Навлажнувачки Маслоконтрола на Антинавремено Белење на Ко

Hankey Топла Продажба на Квалитетот на Добар туш мед Навлажнувачки стелт хидрантни маска за Лице Маска топла стил црна маска
 • Неодамнешно

Hankey Топла Продажба на Квалитетот на Добар туш мед Навлажнувачки стелт хидрантни маска за Лице Маска топла стил црна маска

617.28 DEN 432.00

Производи Опис Оваа маска листови содржи специјализирани мешавина на хијалуронска киселина плус други

1KG Црвено Вино Спиење Маска Против Стареење Mositurizing Осветлувајќи Лицето Гел Маска Не Треба Да се Мијат Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

1KG Црвено Вино Спиење Маска Против Стареење Mositurizing Осветлувајќи Лицето Гел Маска Не Треба Да се Мијат Бесплатен Превозот

DEN 3744.00

Ве молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации доколку не сте се доби објект од 30 де

Вистински NewZealand Parrs Пчелен Отров Лицето Маска Manuka Honey Навлажнувачки се соочуваат со крем се Соочуваат со Лифт крем
 • Неодамнешно

Вистински NewZealand Parrs Пчелен Отров Лицето Маска Manuka Honey Навлажнувачки се соочуваат со крем се Соочуваат со Лифт крем

2251.20 DEN 1801.00

Parrs Пчелен Отров Лицето Маска со Active Manuka Honey поттикнување на зголемена циркулација на колаген и еластинП

Топла 30g BIOAQUA Бренд на Лицето Маска Злато Над Убавина Хидратантен Навлажнувачки Лицето Маска Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Топла 30g BIOAQUA Бренд на Лицето Маска Злато Над Убавина Хидратантен Навлажнувачки Лицето Маска Бесплатен Превозот

110.40 DEN 66.00

Топла 30g BIOAQUA Бренд на Лицето Маска Злато Над Убавина Хидратантен Навлажнувачки Лицето Маска Бесплатен

Носот и устата чисти 200 КОМПЈУТЕРИ/многу pilaten лице убава трева акни маска порите да се отстрани гасови носната стап Порите
 • Неодамнешно

Носот и устата чисти 200 КОМПЈУТЕРИ/многу pilaten лице убава трева акни маска порите да се отстрани гасови носната стап Порите

1914.72 DEN 1819.00

Можете да проверите на повеќе големи производи од нашата продавница : маска;Нанометри кристал маска;, 2 П

ОБЕЗБЕДИ 9400A 4 респираторните гас маска со висок квалитет Силика гел заштитна маска против Киселина Водороден гас sulfide
 • Неодамнешно

ОБЕЗБЕДИ 9400A 4 респираторните гас маска со висок квалитет Силика гел заштитна маска против Киселина Водороден гас sulfide

815.52 DEN 775.00

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 10 дена откако вашата уплата е завршен.Превозот цена не вклучува б

ОБЕЗБЕДИ респираторните гас маска сива Силика гел маска со филтер сликарство пестициди Отровен гас респираторните лицето маска
 • Неодамнешно

ОБЕЗБЕДИ респираторните гас маска сива Силика гел маска со филтер сликарство пестициди Отровен гас респираторните лицето маска

575.52 DEN 518.00

Високквалитет бренд маски, мала тежина, лесно да се користи за долгорочна носат.Руски клиенти, ве молиме

2017 Врвни Мода Лицето За Нега На Кожата Вшмукување Носот Blackhead Смена Третман На Акни Маски Пилинг Кора Исклучување Црна
 • Неодамнешно

2017 Врвни Мода Лицето За Нега На Кожата Вшмукување Носот Blackhead Смена Третман На Акни Маски Пилинг Кора Исклучување Црна

123.84 DEN 99.00

Лицето за Нега на Кожата Вшмукување Носот Blackhead Смена Третман на Акни Маски Пилинг Кора исклучување Црн

Жените Устата Маски Прилагодливи Перат Анти прашина црна Маска на отпадните филтер Windproof Устата-muffle бактерии Маска PM2.5
 • Неодамнешно

Жените Устата Маски Прилагодливи Перат Анти прашина црна Маска на отпадните филтер Windproof Устата-muffle бактерии Маска PM2.5

DEN 355.20

Жените Устата Маски Прилагодливи Перат Анти прашина црна Маска на отпадните филтер Windproof Устатаmuffle бак

10pcs Есен И Зима Мода Прашина-доказ Термички Маски Абсорбента Памук надвор Велосипедизам Јава Дише Маски Зима Памук
 • Неодамнешно

10pcs Есен И Зима Мода Прашина-доказ Термички Маски Абсорбента Памук надвор Велосипедизам Јава Дише Маски Зима Памук

DEN 1247.52

Случаен испратите различни бои и стилови, да има назначен стил, ве молиме оставете порака и праќате слик

1KG Црвено Вино Спиење Маска Против Стареење Mositurizing Осветлувајќи Лицето Гел Маска Не Треба Да се Мијат Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

1KG Црвено Вино Спиење Маска Против Стареење Mositurizing Осветлувајќи Лицето Гел Маска Не Треба Да се Мијат Бесплатен Превозот

DEN 3744.00

1 KG Црвено Вино Спиење Маска Против Стареење Mositurizing Осветлувајќи Лицето Гел Маска Не Треба Да се Мијат Б

Респираторните маска големи дворови shawl boxe пестициди прскање заштита водоотпорен свила маска PC огледало гас маска целосен
 • Неодамнешно

Респираторните маска големи дворови shawl boxe пестициди прскање заштита водоотпорен свила маска PC огледало гас маска целосен

1007.52 DEN 776.00

Пред да се врати на предмети,ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.Површината на