15x T0711 - T0714 мастило касети Компатибилен за Epson перо SX205/SX209/SX400/SX405/SX409 B40W/BX300F/BX600FW

15x T0711 - T0714 мастило касети Компатибилен за Epson перо SX205/SX209/SX400/SX405/SX409 B40W/BX300F/BX600FW

DEN 923.00
-10 %
DEN 1024.80

Количина на стоки

Ве молиме погледнете внимателно, ако тие се соодветни за вашиот печатач пред да нарачате
Производи Детали
Број На Модел На
T7011 T7012 T7013 T7014
Бренд
Caidi
Боја
6*Црна/ 3*Синозелена / 3*Магента / 3*Жолта
Место на потекло
Guangdong, Кина (Копно)
Време на испорака
3 дена
Рок на плаќање
Зачувам
чип
Со чип
Погоден
ЗА Перо D120 D78 D92 Перо DX 4000 DX 4050 Перо DX 4400 DX 4450 Перо DX 5000 DX 5050 Перо DX 6000 DX 6050 Перо DX 7000 DX 7000 F Перо DX 7400 DX 7450 Пенкалото в Перо DX 9400 DX 9400 С Перо Office B40 W Перо BX300 F BX310 FN Перо BX600 FW BX610 FW Перо S20 S21 Перо SX100 SX105 Перо SX110 SX115 Перо SX200 SX205 Перо SX210 SX215 SX218 Перо SX400 SX400 WIFI Перо SX405 SX405 WIFI Перо SX410 SX415 Перо SX510 W SX515 W Перо SX600 FW SX610 FW
Испорака :
1. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата.
2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 3 дневна; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Повратни информации :
1.Ние зависи од нашите клиенти satisifaction да се успее.Затоа вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2.Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни активни повратни информации.
3.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за вашиот coroperation.
Гаранција :
* 5 години фабрика историја
* Висок квалитет, 3 пати КК тестирање пред екс-фабрика
* Одговорни и внимателен по-продажба на услуги
* 100% гарантира и 1 : 1 за замена на неисправни стоки
* Конкурентни цени, за поголема количина цените се consultable
* Брза испорака


Други карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Број На Модел На:
T7011-T7014
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
мастило капацитет:
70ML/ЦРНА 36ML/C/M/Y
место на потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
боја:
C, K, M, Y

Најдобри понуди