Покаже Мастило Ниво Чип Мастило кертриџ HP950 HP951 За HP 950 951 refillable мастило кертриџ За HP 8600 8610 8630 8640 8660 Принтери

Покаже Мастило Ниво Чип Мастило кертриџ HP950 HP951 За HP 950 951 refillable мастило кертриџ За HP 8600 8610 8630 8640 8660 Принтери

DEN 3600.00

Количина на стоки

литар
Висок квалитет на мастило кертриџ За HP 950 951 refillable мастило кертриџ За HP 8600 8610 8630 8640 8660 со покаже мастило ниво ЛАК чип
Кертриџ Нема :
За HP 950/951
Погодна за печатење :
За HP Officejet Pro 8100 8600 8610 8620 8630 8640 8660
Боја :
K,C,M,Y - 4 бои
Чип :
ЛАК чип
MOQ :
3 сетови
Функција :
Refillable,Празни
Предност :
1. Добра компатибилност ;
2. Лесно да се мастило рефил;
3. Животна средина-пријателски;
4. Економски;
Производ Објава
а. Повеќето од нашите производи се компатибилни,квалитетот не е ист како оригиналот.
б. Кога ќе изберете поевтини и компатибилен предмети,ќе се сретнат некои ризик.
в. Ако имате големи очекувања,можеби донесе вашите непотребни проблеми.
г. Изберете компатибилни производи,можеби изгуби вашата оригинална гаранција,ве молиме да се разгледа на кој, пред да се избере.
e. Нашиот бесплатен превозот не се опфаќаат оддалечените области на податоци,можете да ни кажете пред превозот.
с. Нашата цена не вклучува даночни надомест во дестинација.
ј. Кога стоката пристигна на локалните,ве молиме да им помогне на грешки


Други карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
boma.ltd
Компатибилен Бренд:
HP
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Празен
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
HP950
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Име на производ:
За HP 950 951 refillable мастило кертриџ
Модел:
За HP 950/951
Печатачи:
За HP officejet pro 8100 8600 8610 8620 8630 8640 8660
MOQ:
5 групи
Бои:
K,C,M,Y - 4 Бои
чипови:
ЛАК чипови
Кертриџ Статус:
Празен
Чип Вид:
покаже мастило ниво чип
забелешка:
Ресетирање на чипови кога чип податоци заврши
Гаранција:
Нашиот квалитет не вклучуваат firware обновено

Најдобри понуди