За hp970 најголемиот дел мастило за hp x451 x476 x551 x576 принтер ink за hp 970 971 најголемиот дел мастило рефил мастила најдобра цена

За hp970 најголемиот дел мастило за hp x451 x476 x551 x576 принтер ink за hp 970 971 најголемиот дел мастило рефил мастила најдобра

DEN 3039.84

Количина на стоки


Водата базирани на Бои со мастило За HP x451 x476 x551 x576 печатач
мастило рефил За HP 970 971 1000ml*4colors
Производи Детали
Мастила Параметар
Предмети
За HP 970 971 мастило рефил
Тип На Мастило
Боја на мастило (вода седиште)
Бои
K,C,M,Y - 4 бои
1 Сет Големина
1×1000ml Црна боја на мастило
1×1000ml Синозелена боја на мастило
1×1000ml Жолта боја на мастило
1×1000ml Магента боја на мастило
Печатачи
За HP Officejet x451 x476 x551 x576 печатач
Функција
Печатач најголемиот дел мастило
Карактеристики :
1.Во производот суровини и модерна технологија на обработка;
2. Тројна затворени филтер, никогаш не ги глава за печатење;
3.Умерено Суви и пропустливост, и може да се користи за различни печатени медиуми;
4.PH вредноста на слаба база, без било отпорност, заштита на глава за печатење за долго време се користи;
5.Печати мазна, не се шири и боја, бојата светла.
Впечаток Цртање
Добредојдовте на нашата продавница - Печатач решенија "Add to Моите Омилени Продавници" - Што ќе се добие lastest вести на ажурирани производи и цени - ќе добиете нашиот приоритет попусти и купони "Add to Коли" 1.Ќе ги најдете на линкот брзо кога ќе сакате да се плати; 2.Кога цените се намалува, ќе добиете белешка; 3.Можете да проверите нашите производи повратни информации во секое време; 4.Се вратиме на нашата продавница страница за да ја посетите повеќе производи,ве Молиме Кликнете 5.Да видиме повратни информации од другите купувачи, ве Молиме Кликнете тука - feedback - какви Било прашања или повеќе детали, ве Молиме контактирајте со нас, ве Молиме Кликнете
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме проверете со вашиот печатач состојба е во ред, пред да инсталирате нашиот производ;
2. Исклучување на печатачот, потоа инсталирајте го чекор по чекор како нашиот прирачник;
3. Не се постави празен кертриџ за принтер, ве молиме мастило рефил во кертриџ прво.
4.Сите resettable чипови и resetter, ве молиме да ги ресетирате чипови пред мастило повеќе од 15%.
5.Нашите цени не вклучуваат remot ares бесплатно, ние не испрати до оддалечените области освен сте платиле extral полнење.
6.Нашите цени не вклучуваат данок,должност,Ддв бесплатно,царинската такса во локалната.
7. Ве молиме да не информирате вашиот достапни тел,е-пошта и детални превозот адреса пред цел.
8. Какви и да било посебни барање за shipoping фактура,ве молиме контактирајте со нас за слободни.
Како што се : Бразил треба CPF или CNPJ број,Европа земјата : ДДВ број, EORI.
Русија треба примачот име и презиме.
Се однесуваат на производи :
Нашите другите топла продажба се однесува на производи е тука(ве молиме кликнете тука и отворете го линкот)
Ако ви треба други добри производи,можете да кликни тука за нашата продавница :
Повеќе интересни предмети,ве молиме контактирајте со нас на :
Име : ирис
Skype : zhanghegn123
ТМ : CN1511290883
QQ : 2424254034
Whats App : +86-135-8072-3607
Wechat : 13580723607
Како да се цел и плати за тоа?
Добра повратна информација :


Други карактеристики

Тип:
мастило рефил кит
Компатибилен Бренд:
HP
Број На Модел На:
970 971 боја на мастило
Бренд Име:
boma.ltd
Производот:
за hp 970 971 најголемиот дел мастило
Модел:
боја на мастило / вода марк мастило / мастило рефил колекции / рефил мастила / мастило refills
Број На Модел На:
за hp 970 971 принтер ink
Печатач:
За HP officejet x451 x476 x551 x576 принтери
Бои:
Б.К., C,M,Y - 4 бои
јачина:
1000ML/PC
тип на мастило:
боја на мастило
Функција:
Боја на врвот
MOQ:
1set(4colors)
Олово Време:
1-4working дена по плаќање

Најдобри понуди

Универзална 4 бои Боја на Мастило,4 Боја+100ML,мастило рефил кит за EPSON Premium Боја на Мастило,Генерален за EPSON принтер
  • Неодамнешно

Универзална 4 бои Боја на Мастило,4 Боја+100ML,мастило рефил кит за EPSON Premium Боја на Мастило,Генерален за EPSON принтер

950.40 DEN 893.00

Ние ќе го замени 1 : 1 за неисправни стоки по продажбата на2 Нормално, Боја на мастило 2 година, сублимација

Компатибилен црн Пигмент мастило 100ML Мастило Рефил кит за CANON HP сите инк-џет Печатач може да се Користи на мастило, CISS
  • Неодамнешно

Компатибилен црн Пигмент мастило 100ML Мастило Рефил кит за CANON HP сите инк-џет Печатач може да се Користи на мастило, CISS

475.20 DEN 447.00

PROCOLOR Најновите 100ml ПИГМЕНТ ЦРНО МАСТИЛО ШИШЕ 100 ML мастило рефил колекции Најдобар Квалитет пигмент маст

5color/set CISS еден начин вентил мастило контрола вентил со база За Epson HP Брат Канон CISS Додатоци Мастило Амортизерите
  • Неодамнешно

5color/set CISS еден начин вентил мастило контрола вентил со база За Epson HP Брат Канон CISS Додатоци Мастило Амортизерите

436.80 DEN 380.00

CISS еден начин вентил мастило контрола вентил За Epson HP Брат Канон Принтер CISS Додатоци Мастило Амортизери

висок квалитет на компатибилен пигмент мастило , одговараат за HP950 HP951 HP932 HP933 ,со голема брзина мастило одговараат за
  • Неодамнешно

висок квалитет на компатибилен пигмент мастило , одговараат за HP950 HP951 HP932 HP933 ,со голема брзина мастило одговараат за

4800.00 DEN 4512.00

Одговараат на моделикомпатибилен пигмент мастило рефил Одговараат за 932 / 933 950 / 951Мастилопигмент мастил

Најновите глава за печатење Почиста Единици За HP 10 11 82 84 85 Глава за Печатење Млазницата Чистење Алатки За HP 100 110 111
  • Неодамнешно

Најновите глава за печатење Почиста Единици За HP 10 11 82 84 85 Глава за Печатење Млазницата Чистење Алатки За HP 100 110 111

475.20 DEN 437.00

Новиот дизајн ажурирана верзија : печатач глава глава за печатење чистење комплет smart чисти комплет реф