KEFU БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ + НОВ ЛАПТОП, матична ПЛОЧА A1771575A MBX-224 За Sony VPCEB Лаптоп компјутер ГЛАВНИОТ ОДБОР се СПОРЕДАТ ПРЕД ЦЕЛ

KEFU БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ + НОВ ЛАПТОП, матична ПЛОЧА A1771575A MBX-224 За Sony VPCEB Лаптоп компјутер ГЛАВНИОТ ОДБОР се СПОРЕДАТ

DEN 2823.00
-5 %
DEN 2971.20

Количина на стоки


Добредојдовте да контактирате со нас во Врска со :
1,Како да се најде точната плоча за вашиот лаптоп КОМПЈУТЕР?
2,Превозот методи & Плаќања методи
3,По продажба на услуги за детали & Поправка поддршка...
Купување Референтен број A1771575 A MBX-224 РЕВ : 1.1 За SONY VPCEB Лаптоп, да ги Споредиме со Следнава слика пред купување.
1,Слика belows покажува нашата Техничар и персоналот Како да поправка на одборот?
2,Како на Тестирање одбори?
3,Како да се спакуваат секоја матична плоча по тестирање?
1. Прифати Зачувам плаќање преку Кредитна картичка Виза картичка Мастеркард Банкарски трансфер преку Western union &Money Gram....
2. Бродот на објектот од страна на Меѓународните DHL,EMS, UPS-от,Fedex.....Ве молиме да БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ АКО бродот на матичната плоча преку HK пост или кина, воздухот mail пост, бидејќи на долгогодишен превозот
3. Објектот ќе биде предаден околу 1-3 работа дена по comfirming плаќања од Зачувам.
Внимание : не го прифати спор, без било какви комуникации.
1. Одлична тестирани со 90 дена гаранција.
2. Купувачот и Продавачот стојат секоја страна, превозот цена за разменување ако плоча проблеми од продавачот.Купувачот плаќа за дополнителни превозот цена, ако размена друг модел.
3. Прифати се вратат ако плоча проблеми од продавачот,но купувачот застане на превозот цена.
4. Неразумно барање за враќање & купувачот купи погрешен модел. Само враќање на средствата 80% од купување цел. Ако на матичната плоча беше оштетен .Ние го одбие наплата и исто така и ние се молиме да комуницирам со купувачот за решенија.
5. Враќање на објектот треба да се обезбеди следење на број и подобро да се примени во рамките на Гаранцијата.
Ве молиме обрнете Повеќе внимание на Меморијата / Ram меморија, слот,Можете да го најдете на Купување Референтен број :
1,За HP : xxxxxx-001
2,За Toshiba : V000xxxxxx ..K0000xxxxxxx
3,За Acer : MBxxxxx00x
4,За Dell : ДП/N 0xxxxx
5,За Sony : Axxxxxx A.
...


Други карактеристики

Чипсет:
AMD
Примена:
Лаптоп
Форма Фактор:
ATX
Пристаништа:
Ethernet,Wifi,USB 2.0,VGA,HDMI
Број На Модел На:
mbx-224 за sony vpceb лаптоп компјутер
Максимална Ram Капацитет:
8 GB
Меморија канал:
Двојно
Објектот Состојба:
Нови
Тип на ПРОЦЕСОР:
Intel
Бренд Име:
KEFU
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Хард Диск Интерфејс:
SATA
Графичка Картичка Тип:
Интегрирани
Меморија Банка:
2 DDR3 DIMM
Форма Фактор:
CEB
Пакет:
Yes
Тип Socket:
PGA 989
Меморија Тип:
DDR3
Чипсет Производител:
оригиналниот
Тестирани:
Yes
ГАРАНЦИЈА 90 ДЕНА :
Yes
REFULL СЕ ВРАТАТ АКО НЕ РАБОТИ :
Yes
Графичка Картичка Тип:
Интегрирани
Поддржува Прикаже Излез:
Yes
Проширување Слотови:
WIFI
Производи Статус:
Акции
Главниот Одбор Платформа Тип:
Intel

Најдобри понуди