Термички изолирани Водоотпорен Не се Лизга Placemat Табела Мат Antiskid Купот на Топлина-изолирани Кујна Фиока Dinning Сад Подлога Мат 300*30cm

Термички изолирани Водоотпорен Не се Лизга Placemat Табела Мат Antiskid Купот на Топлина-изолирани Кујна Фиока Dinning Сад Подлога

DEN 144.00
-40 %
DEN 239.04

Количина на стоки


Термички изолирани Водоотпорен Не се Лизга Placemat Табела Мат Antiskid Купот на Топлина-изолирани Кујна Фиока Dinning Сад Подлога Мат 300*30cm
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Nonpoisonous и безопасно, нема чуден мирис
Материјал : Пластика
Боја : како на сликата
Големина : Прибл 106.29*11.81 инчен
Пакет се Вклучени : 2 парчиња Dinnerware Placemat
Љубезно Совет :
Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект.
Објектот Мерка од страна на страна, тоа би можело да биде 1cm различни. се надевам дека ќе може да се разбирање, ќе биде искрено се ценат : -)

За Превозот : 1.Ние ќе брод од редот рок од 48 часа по добивме вашата исплата. 2.Бесплатен превозот за E-пакет & Кина Пост Воздух Mail & Продавачот за Испорака Метод и курирската служба DHL. 3.За Продавачот за Испорака Метод : За вашата земја, ние ќе го изберат најсоодветен начин на транспорт. За Повратни информации : Ние се надеваме да ја добиете вашата 5 ѕвездички,Вашето задоволство е движечка сила за нас.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. За Враќање : да ја прифатиме врати за незадоволителен предмети. Ве молиме контактирајте со нас да извештајот неисправни предмети во рок од 14 дена од приемот. Вратени предмети мора да дојде со оригинални делови и додатоци. Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети. Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.


Други карактеристики

боја:
1 Црвени Точки, 2 Јагода, 3 Сини Точки, 4 Роуз, 5 Бели Точки
Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Број На Модел На:
0702067
Стил:
Пастирски
Обликот:
правоаголник
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PE
Име на производ:
placemat табела мат
Големина:
Approx 106.29 X 11.81 inch
Тежина:
80g/pc
Боја На Број:
5
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Количина:
1pc
Функција:
Водоотпорен, Термички изолирани, Не се Лизга
Важат за:
Јадење-табела
Функција:
НЕ СЕ ЛИЗГА

Најдобри понуди

Мешани Бои Цвет Petal Форма Првенство Увеселителен Парк Чај Кафе Мат Табела Оркестарот Трајни Прилично Пијат Accssary Случаен
 • Неодамнешно

Мешани Бои Цвет Petal Форма Првенство Увеселителен Парк Чај Кафе Мат Табела Оркестарот Трајни Прилично Пијат Accssary Случаен

114.24 DEN 60.00

Мешани Бои Цвет Petal Форма Првенство Увеселителен Парк Чај Кафе Мат Табела Оркестарот Трајни Прилично Пи

4pcs/постави Нови Солидна боја, ПВЦ Texlin Placemats tapete Винил Место Душеци за Табела отпорни на Топлина кујна додатоци фестивал
 • Неодамнешно

4pcs/постави Нови Солидна боја, ПВЦ Texlin Placemats tapete Винил Место Душеци за Табела отпорни на Топлина кујна додатоци фестивал

587.52 DEN 435.00

Texlin Placemats до висококвалитетни ПВЦ како главен материјал, Топлинаотпорни, антипропадна, антибактериски

4Pcs/Многу Круг Крофна Увеселителен парк Пијат Шише Пиво Пијалаци Првенство мат Влошки пластика coasters Кујнската Маса Декорација
 • Неодамнешно

4Pcs/Многу Круг Крофна Увеселителен парк Пијат Шише Пиво Пијалаци Првенство мат Влошки пластика coasters Кујнската Маса Декорација

223.20 DEN 212.00

Спецификации : 1 Материјал : Пластика2 Боја : Multicolor3 Количина : 4 Pcs4 Кол : 10.5 смНапомена : Ве молиме овозможи 2

TEENRA 1Pcs Силикони Бебе Мат Храна за Хранење Плоча Фах Јадење Детска Храна Placemat Силикони Вшмукување Вечера Табела Placemat
 • Неодамнешно

TEENRA 1Pcs Силикони Бебе Мат Храна за Хранење Плоча Фах Јадење Детска Храна Placemat Силикони Вшмукување Вечера Табела Placemat

1046.40 DEN 628.00

За TEENRA бренд : TEENRA е американски брендTEENRA се фокусира на правење висок квалитет со силиконска kitchenwaresTEENRA

Креативни подароци дома декорација круг 15cm 6pcs дрво coasters+ кутија Сад плоча се зголеми пеперутка подлога за изолација placemat
 • Неодамнешно

Креативни подароци дома декорација круг 15cm 6pcs дрво coasters+ кутија Сад плоча се зголеми пеперутка подлога за изолација placemat

DEN 1343.52

Материјал : Дрво7 компјутери set вклучувајќи 6 парчиња дрво coasters и 1 компјутер складирање кутијаУвеселите

12Pcs/многу Памук Линија Цртан филм Плоштадот Влошки Првенство Пијалоци Носителот Мат Садови Placemat Пијат Coasters Првенство
 • Неодамнешно

12Pcs/многу Памук Линија Цртан филм Плоштадот Влошки Првенство Пијалоци Носителот Мат Садови Placemat Пијат Coasters Првенство

636.48 DEN 357.00

Функција : 100% Сосема Нов и висок квалитет Голема увеселителен парк за чај првенство, сад, стакло итн...

2017 IN Силикони Преносни Placemat Прекрасна Мечка / Bunny Деца Бебе Силикони Placemat Топлина Отпорни Садови Мат Табела Оркестарот
 • Неодамнешно

2017 IN Силикони Преносни Placemat Прекрасна Мечка / Bunny Деца Бебе Силикони Placemat Топлина Отпорни Садови Мат Табела Оркестарот

623.52 DEN 436.00

Топла Продажба ID : 5480 95% ПОПУСТ парче 12.99 100 95% ПОПУСТ парче 110.00 100 95% ПОПУСТ парче 10.89 100 95% ПОПУСТ парче 16.90 100

TEENRA 1Pcs Силикони Бебе Јадење Мат Лажица Бебе Табела Мат Деца Хранење Плоча Бебе Вечера Мат Сад Силикони Младата Подлога Плоча
 • Неодамнешно

TEENRA 1Pcs Силикони Бебе Јадење Мат Лажица Бебе Табела Мат Деца Хранење Плоча Бебе Вечера Мат Сад Силикони Младата Подлога Плоча

1017.60 DEN 611.00

За TEENRA бренд : TEENRA е американски брендTEENRA се фокусира на правење висок квалитет со силиконска kitchenwaresTEENRA

Цртан филм Памук, лен Крпа Placemat Западен душеци Табела Мат Оркестарот Пијат Увеселителен парк не се лизга Изолација мат чај
 • Неодамнешно

Цртан филм Памук, лен Крпа Placemat Западен душеци Табела Мат Оркестарот Пијат Увеселителен парк не се лизга Изолација мат чај

DEN 151.20

Цртан филм Памук, лен Крпа Placemat Западен душеци Табела Мат Оркестарот Пијат Увеселителен парк не се лизг

трговија на големо 50Pcs/Многу не ' Рѓосувачки Челик&Силиконска изолација Квадратни Може да се отвори Тенџере Подлога За Кујна
 • Неодамнешно

трговија на големо 50Pcs/Многу не ' Рѓосувачки Челик&Силиконска изолација Квадратни Може да се отвори Тенџере Подлога За Кујна

DEN 9024.00

Големина : За 12cmПроизвод материјал : не ' рѓосувачки челик + силика гел Стока пакување : OPP вреќаБоја : порт

50pcs Водоотпорен Водоотпорен Анти-пропадна Изолација Мермер Мрачно Место Мат Пластика Табела Мат Dishware Coasters За Кујна
 • Неодамнешно

50pcs Водоотпорен Водоотпорен Анти-пропадна Изолација Мермер Мрачно Место Мат Пластика Табела Мат Dishware Coasters За Кујна

9312.00 DEN 8846.00

Име : табела матМатеријал : ПластикаГолемина : 30*45смУвозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени в

2 ПАРЧИЊА/Многу Силиконски Круг Мат Лубеницата Лимон Овошје Силикони Coasters Чаша, Чаша Чај Кафе Кригла Анти Лизга Анти Топлина
 • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА/Многу Силиконски Круг Мат Лубеницата Лимон Овошје Силикони Coasters Чаша, Чаша Чај Кафе Кригла Анти Лизга Анти Топлина

191.52 DEN 124.00

2 ПАРЧИЊА / Многу Силиконски Круг Мат Лубеницата Лимон Овошје Силикони Coasters Чаша, Чаша Чај Кафе Кригла Ан

3pcs/Set Плута Дрво Круг Чаша Вода Placemats Задржете Подлога Анти-Прескокнете Топлински Изолирани Душеци Модерен Стил прибор
 • Неодамнешно

3pcs/Set Плута Дрво Круг Чаша Вода Placemats Задржете Подлога Анти-Прескокнете Топлински Изолирани Душеци Модерен Стил прибор

965.76 DEN 599.00

3pcs / Set Плута Дрво Круг Чаша Вода Placemats Задржете Подлога АнтиПрескокнете Топлински Изолирани Душеци Моде

Мини Кујнски Прибор Стрела одбор Стилизирана Првенство mouse pad Увеселителен парк Стрела Одбор Пијат Шише Пиво Пијалаци Првенство
 • Неодамнешно

Мини Кујнски Прибор Стрела одбор Стилизирана Првенство mouse pad Увеселителен парк Стрела Одбор Пијат Шише Пиво Пијалаци Првенство

211.20 DEN 194.00

Карактеристики : 1 Стрелаодбор пијат coasters ќе им помогне на вашиот стакло погоди место во секое време Чув

Памук, Лен Табела Мат Подлога Цртан Филм Куче Печати Топлинска Изолација Не Се Лизга Placemats Диск Влошки Сад Садови Подлога
 • Неодамнешно

Памук, Лен Табела Мат Подлога Цртан Филм Куче Печати Топлинска Изолација Не Се Лизга Placemats Диск Влошки Сад Садови Подлога

436.80 DEN 288.00

Функција : 100% Сосема Нов и висок квалитет Голема увеселителен парк за чај првенство, сад, стакло итн...

Walfos бренд плоштадот силикони кујна placemats за маса-quilted трпезариска маса placemats-отпорни на топлина модерна placemat-табела
 • Неодамнешно

Walfos бренд плоштадот силикони кујна placemats за маса-quilted трпезариска маса placemats-отпорни на топлина модерна placemat-табела

240.00 DEN 204.00

Забелешка!!! Многу продавачи на aliexpress користат лажни силиконски материјал за да копирате WALFOS производи

TEENRA 3Pcs/постави Силикони Тенџере Носителот Плоча Мат Првенство Подлога отпорни на Топлина Табела Placemat Dinnerware Тенџере
 • Неодамнешно

TEENRA 3Pcs/постави Силикони Тенџере Носителот Плоча Мат Првенство Подлога отпорни на Топлина Табела Placemat Dinnerware Тенџере

440.64 DEN 309.00

За TEENRA бренд : TEENRA е американски брендTEENRA се фокусира на правење висок квалитет со силиконска kitchenwaresTEENRA

8pcs Природни јута burlap наоружува топла изолација место мат, Јапонски стил на табела мат чаши мат coasters placemats литературен
 • Неодамнешно

8pcs Природни јута burlap наоружува топла изолација место мат, Јапонски стил на табела мат чаши мат coasters placemats литературен

1311.36 DEN 1049.00

Природни јута burlap наоружува топла изолација место мат Јапонски стил на табела мат чаши мат coasters placemats ли