Карневалот Mens Мултифункционален Holllow-out Dial Челик Watchband Автоматско Самостојно Правец на Механички Watch - злато рамки бела dial

Карневалот Mens Мултифункционален Holllow-out Dial Челик Watchband Автоматско Самостојно Правец на Механички Watch - злато рамки

DEN 3876.00
-5 %
DEN 4080.00

Количина на стоки


- Модел : 8660
- 25 Накит Автоматски Механички Движење
- ДВОЕН WINDOWS ДАТУМ ЕКРАНОТ
- НЕДЕЛА DIAL
- МЕСЕЦ DIAL
- ШУПЛИВИ-OUT DIAL
- Увезени Calfskin Кожа За На Рака
- Тока : Пеперутка Тока
- Огледало : Сафир Кристално
- Римски Скали
- Флуоресцентни Прозрачна
- Случај Дијаметар : 41mm
- Случај Дебелина : 11mm
- Функција : Calendar/Недела/Месец/Прозрачна
- Водоотпорен : 30m
- Тежина : (Кожа Стил : 98g , Челик Стил : 150g)


Други карактеристики

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Карневал
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Dial Дијаметар:
41mm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Пол:
Мажи
Стил:
бизнис
Функција:
Шок Отпорни,Светлечки,Авто Датум,Отпорен На Вода
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Должина:
23cm
Бендот Ширина:
20mm
Случај Дебелина:
11mm
Број На Модел На:
8660-злато-бела

Најдобри понуди

TWINNER мода обичните мажи механички часовници, кожа за на рака топла мажите е автоматски скелет црна часовници машки часовник
 • Неодамнешно

TWINNER мода обичните мажи механички часовници, кожа за на рака топла мажите е автоматски скелет црна часовници машки часовник

1236.96 DEN 742.00

TWINNER мода обичните мажи механички часовници, кожа за на рака топла мажите е автоматски скелет црна часов

46mm Bliger Браун dial прозрачна раце Заврши Календарот Кожа за на рака Автоматско движење Мажите бизнис Механички рачни часовници
 • Неодамнешно

46mm Bliger Браун dial прозрачна раце Заврши Календарот Кожа за на рака Автоматско движење Мажите бизнис Механички рачни часовници

6480.00 DEN 5443.00

Опис : Големина : 46mm*17.2 mmБирате : Браун DialСлучај Материјал : цврсти 316 L не ' рѓосувачки челик случајДвижење

Фаза на месечината BINKADA Спорт Часовници Mens Часовници Автоматски Механички Види Фаза на Месечината Секојдневен Бизнис рачен
 • Неодамнешно

Фаза на месечината BINKADA Спорт Часовници Mens Часовници Автоматски Механички Види Фаза на Месечината Секојдневен Бизнис рачен

5322.72 DEN 2981.00

Тоа нормално се зема 745 работни денови на светот зависи од вашата дестинација Враќање предмети не смеат

Карневалот Mens Мултифункционален Dial Челик Watchband Автоматско Самостојно Правец на Механички Watch - сребрена рамки сина
 • Неодамнешно

Карневалот Mens Мултифункционален Dial Челик Watchband Автоматско Самостојно Правец на Механички Watch - сребрена рамки сина

4080.00 DEN 3876.00

Модел : 8660 25 Накит Автоматски Механички Движење ДВОЕН WINDOWS ДАТУМ ЕКРАНОТ НЕДЕЛА DIAL МЕСЕЦ DIAL ШУПЛИВИOUT DIAL

Карневалот Mens Мултифункционален Челик Watchband Тројно Windows Автоматски Механички рачен часовник Види - сребрена рамки црна
 • Неодамнешно

Карневалот Mens Мултифункционален Челик Watchband Тројно Windows Автоматски Механички рачен часовник Види - сребрена рамки црна

4272.00 DEN 4058.00

Бренд : Карневал Модел : 8659 G Движење : 25 Накит Автоматски Механички Движење Функции : Календар,Недела,Мес

FORSINING Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Бизнис Мажи Механички рачни часовници Кожа Авто Датум Рим Dail Машки Автоматски
 • Неодамнешно

FORSINING Mens Часовници Врвот Бренд на Луксузни Бизнис Мажи Механички рачни часовници Кожа Авто Датум Рим Dail Машки Автоматски

1439.04 DEN 792.00

Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид : Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои дру

2017 AGELOCER Швајцарската Врвот Бренд на Луксузни Мажите Часовници, Спортски рачни часовници Mens Прозрачна Бизнис Ретро Часовник
 • Неодамнешно

2017 AGELOCER Швајцарската Врвот Бренд на Луксузни Мажите Часовници, Спортски рачни часовници Mens Прозрачна Бизнис Ретро Часовник

42720.00 DEN 21787.00

1.> Превозот адреса за безбедност и полно име е потребно.Полно име и точна адреса е потребно за нормално г

Гроздобер Мажите Tonneau Автоматски се Облекуваат Часовници Домот на Британски Правец на Бизнисмени Календар Зглоб види Кожа
 • Неодамнешно

Гроздобер Мажите Tonneau Автоматски се Облекуваат Часовници Домот на Британски Правец на Бизнисмени Календар Зглоб види Кожа

5326.56 DEN 3462.00

Производот Се ПокажеДијаметар : 3.8 CMДебелина на Бирање : 1.2 СМШирина на Бендот : 2 CMДолжина на Бендот : 25 CM(В

година ПОБЕДНИК кина бренд мажите мода механичка рака правец на часовници скелет dial црна случај транспарентно стакло од
 • Неодамнешно

година ПОБЕДНИК кина бренд мажите мода механичка рака правец на часовници скелет dial црна случај транспарентно стакло од

1039.20 DEN 624.00

Бирате Боја : црна;бела боја;jian високообразовните институции;jian bai Пакетот вклучува : механички види x 1 П

2017 врвот бренд Модни Луксузни Секојдневен 43mm Bliger бели бирање на датумот, прозорецот на sapphire стакло Автоматско движење
 • Неодамнешно

2017 врвот бренд Модни Луксузни Секојдневен 43mm Bliger бели бирање на датумот, прозорецот на sapphire стакло Автоматско движење

5040.00 DEN 4234.00

Опис : Големина : 43mm*14mmБирате : Бела Бирате со Црна броевиСлучај Материјал : Полиран солидна 316 L не ' рѓосу

2017 Швајцарија луксузни мажите се види BINGER бренд Механички рачни часовници sapphire часовници целосна нерѓосувачки челик
 • Неодамнешно

2017 Швајцарија луксузни мажите се види BINGER бренд Механички рачни часовници sapphire часовници целосна нерѓосувачки челик

6791.04 DEN 3463.00

Види Спецификации Pacel вклучуваат : Види + Binger кутија + Бесплатна објект ( подарок во слободен) Функција : С

Гроздобер Дизајнер Скелетот се Соочуваат Мажите Антички Механички Часовници Самостојно правец на Tourbillon Зглоб види Фаза на
 • Неодамнешно

Гроздобер Дизајнер Скелетот се Соочуваат Мажите Антички Механички Часовници Самостојно правец на Tourbillon Зглоб види Фаза на

4674.72 DEN 3038.00

Производот Се ПокажеДијаметар : 4 CMДебелина на Бирање : 1.2 СМШирина на Бендот : 2 CMДолжина на Бендот : 25 CM(Вк