2 парчиња 4mm 2 Флејта HRC45 4*10*D4*50 Солидна Волфрам Карбид Слој Плоштадот Крајот Мелница CNC Рутер Битови Алатки Мелење Машина

2 парчиња 4mm 2 Флејта HRC45 4*10*D4*50 Солидна Волфрам Карбид Слој Плоштадот Крајот Мелница CNC Рутер Битови Алатки Мелење Машина

DEN 369.60

Количина на стоки


Солидна Волфрам Карбид Плоштадот Крајот Мелница 4mm 2 Флејта HRC45 4*10*D4*50, CNC Рутер Битови Алатки Мелење Машина, Ti Al N Слој
1. Ultrafine particulates волфрам карбид род, остар раб, брзо сечење.
2. За челик, нерѓосувачки челик HRC ≤ 50°
3. Исто така, за купер, легури на никел, титаниум, алуминиум и други материјали.
4. Ti Al N Nanocoating.
Број на модел : MT4*4*10*50-2 F-HRC45 Материјал : Цврсти Волфрам Карбид Flute : 2 Дијаметар : D1=4mm месо тело со Дијаметар : D2=4mm Flute должина : L1=10мм вкупна должина : L=50mm, Пакување детали : 2 PC Сертификат : ISO


Други карактеристики

Број На Модел На:
MT4*4*10*50-2F-HRC45
Бренд Име:
CNHENRY
Дијаметар:
4mm
Материјал:
Волфрам Кобалт Легиран
Обложување:
TiAIN
Вкупна Должина:
50mm
Тип:
Крајот Мелница
is_customized:
Yes
Пакет:
пластична кутија

Најдобри понуди

Бесплатен Превозот-5pcs 4mm Волфрам Карбид Плоштадот Крајот мелници HRC45 4Flutes Мелење секачи CNC Спирала Рутер битови CNC
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот-5pcs 4mm Волфрам Карбид Плоштадот Крајот мелници HRC45 4Flutes Мелење секачи CNC Спирала Рутер битови CNC

DEN 1580.16

Бесплатен Превозот 5pcs / многуВисок Квалитет4mm 4 Флејта Волфрам Карбид Стандард Плоштадот Крајот мелниц

Бесплатен Превозот-5pcs 5mm Карбид Плоштадот Крајот мелници HRC55 4Flutes TiALN обложени Мелење секачи CNC Спирала Рутер битови
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот-5pcs 5mm Карбид Плоштадот Крајот мелници HRC55 4Flutes TiALN обложени Мелење секачи CNC Спирала Рутер битови

DEN 1580.16

Бесплатен Превозот 5pcs / многуВисок Квалитет5мм 4 Флејта Волфрам Карбид Стандард Плоштадот Крајот мелни

Електрични Универзална Цилиндрични алатка мелница GD6025 алатка мелење машина + 50-ТИТЕ електрични три канџи мелница 220V 1PC
 • Неодамнешно

Електрични Универзална Цилиндрични алатка мелница GD6025 алатка мелење машина + 50-ТИТЕ електрични три канџи мелница 220V 1PC

DEN 111840.00

Електрични Универзална Цилиндрични алатка мелница GD6025 алатка мелење машина +50ТИТЕ електрични три канџ

2 парчиња 10мм 2 Флејта HRC45 10*25*D10*75 Солидна Волфрам Карбид Слој Плоштадот Крајот Мелница CNC Рутер Битови Алатки Мелење
 • Неодамнешно

2 парчиња 10мм 2 Флејта HRC45 10*25*D10*75 Солидна Волфрам Карбид Слој Плоштадот Крајот Мелница CNC Рутер Битови Алатки Мелење

1320.00 DEN 1254.00

Солидна Волфрам Карбид Плоштадот Крајот Мелница 10мм 2 Флејта HRC45 10*25*D10*75, CNC Рутер Битови Алатки Мелење Ма

Хоризонтална Пескарење Мелење машина LBWZM-0.5 Високи перформанси керамика нано - ниво влажно мелење машина опрема 1pc
 • Неодамнешно

Хоризонтална Пескарење Мелење машина LBWZM-0.5 Високи перформанси керамика нано - ниво влажно мелење машина опрема 1pc

68640.00 DEN 65208.00

Хоризонтална Пескарење Мелење машина LBWZM0.5 Високи перформансикерамика нано ниво влажно мелење машина

1pc R0.75*D8*60*100L*2F HRC55 Волфрам солидна карбид Обложени Заострените Топката Носот Крајот ЦПУ Мелници мелење секачи нож
 • Неодамнешно

1pc R0.75*D8*60*100L*2F HRC55 Волфрам солидна карбид Обложени Заострените Топката Носот Крајот ЦПУ Мелници мелење секачи нож

1129.44 DEN 960.00

1 парче со Висок Quanlity Заострените Топката Носот Крајот Мелница R0.75*D8*60*100 L*2 F CNC мелење секачи· Flute : 2 Флејт

12pcs Мелење Секачи 1/4/8мм/1/2 месо тело Рутер Малку Сет Карбид Дрво Машина За Гравирање Средување на Резба Машини Алатки
 • Неодамнешно

12pcs Мелење Секачи 1/4/8мм/1/2 месо тело Рутер Малку Сет Карбид Дрво Машина За Гравирање Средување на Резба Машини Алатки

1919.04 DEN 979.00

Карактеристики : Токму машински остри YG8 зацементира карбид сечилото го прави чисти и точни парчиња на д

Collet Универзална Машина Електрична Мелница Вежба Острилка Острат Машина за Пресврт Вежба Машина Професионална Машина Острилка
 • Неодамнешно

Collet Универзална Машина Електрична Мелница Вежба Острилка Острат Машина за Пресврт Вежба Машина Професионална Машина Острилка

DEN 17664.00

За Плаќање може да се користи На нашата апликација можете да ги користите следниве методи на плаќање : Vis

5PCS hrc55 3Flutes 4 5 6 8 *50 60mm рамна квадратна крајот фабрика за Алуминиум Спирала Малку Мелничката Алатки Карбид CNC Крајот
 • Неодамнешно

5PCS hrc55 3Flutes 4 5 6 8 *50 60mm рамна квадратна крајот фабрика за Алуминиум Спирала Малку Мелничката Алатки Карбид CNC Крајот

955.20 DEN 955.00

СпецификацијаБрој На Модел : X1107Flute : 2 FluteСечилото Дијаметар : d : d=1 1.5 2 2.5 3 4 5 6 8ммМесо тело со Дијаметар : D :

Бесплатен Превозот-5pcs 4mm Карбид Плоштадот Крајот мелници HRC60 4Flutes TiALN обложени Мелење секачи CNC Спирала Рутер битови
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот-5pcs 4mm Карбид Плоштадот Крајот мелници HRC60 4Flutes TiALN обложени Мелење секачи CNC Спирала Рутер битови

DEN 1824.00

Бесплатен Превозот 5pcs / многуВисок Квалитет4mm 4 Флејта Волфрам Карбид Стандард Плоштадот Крајот мелниц

4 Парчиња Мелење Машина Карбид Крајот Мелница CNC Алатки ХСС Дијаметар 6/8/10/12mm 4 Ножеви Flute Директно месо тело Алатки
 • Неодамнешно

4 Парчиња Мелење Машина Карбид Крајот Мелница CNC Алатки ХСС Дијаметар 6/8/10/12mm 4 Ножеви Flute Директно месо тело Алатки

527.52 DEN 369.00

Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет на Флејта солидна карбид обложени крајот мелници 4 Flute Крајот М

Weitol бесплатен превозот 1pcs 1/2*35mm висок квалитет, Класични фрлам рутер битови волфрам карбид резби во дрво алатки
 • Неодамнешно

Weitol бесплатен превозот 1pcs 1/2*35mm висок квалитет, Класични фрлам рутер битови волфрам карбид резби во дрво алатки

DEN 552.00

Предности гравирање без брус, мазна чип отстранување без држејќи нож, не е лесно да се пробие и долг живо