2 парчиња 10мм 2 Флејта HRC45 10*25*D10*75 Солидна Волфрам Карбид Слој Плоштадот Крајот Мелница CNC Рутер Битови Алатки Мелење Машина

2 парчиња 10мм 2 Флејта HRC45 10*25*D10*75 Солидна Волфрам Карбид Слој Плоштадот Крајот Мелница CNC Рутер Битови Алатки Мелење

DEN 1254.00
-5 %
DEN 1320.00

Количина на стоки


Солидна Волфрам Карбид Плоштадот Крајот Мелница 10мм 2 Флејта HRC45 10*25*D10*75, CNC Рутер Битови Алатки Мелење Машина, Ti Al N Слој
1. Ultrafine particulates волфрам карбид род, остар раб, брзо сечење.
2. За челик, нерѓосувачки челик HRC ≤ 50°
3. Исто така, за купер, легури на никел, титаниум, алуминиум и други материјали.
4. Ti Al N Nanocoating.
Број на модел : MT10*10*25*75-2 F-HRC45 Материјал : Цврсти Волфрам Карбид Flute : 2 Дијаметар : D1=10мм месо тело со Дијаметар : D2=8мм Flute должина : L1=25mm вкупна должина : L=75mm Пакување детали : 2 PC Сертификат : ISO


Други карактеристики

Бренд Име:
CNHENRY
Вкупна Должина:
75mm
Материјал:
Волфрам Кобалт Легиран
Обложување:
TiAIN
Број На Модел На:
MT10*10*25*75-2F-HRC45
Тип:
Крајот Мелница
Дијаметар:
10мм
is_customized:
Yes
Пакет:
пластична кутија

Најдобри понуди

12pcs Мелење Секачи 1/4/8мм/1/2 месо тело Рутер Малку Сет Карбид Дрво Машина За Гравирање Средување на Резба Машини Алатки
  • Неодамнешно

12pcs Мелење Секачи 1/4/8мм/1/2 месо тело Рутер Малку Сет Карбид Дрво Машина За Гравирање Средување на Резба Машини Алатки

1919.04 DEN 979.00

Карактеристики : Токму машински остри YG8 зацементира карбид сечилото го прави чисти и точни парчиња на д

5PCS hrc55 3Flutes 4 5 6 8 *50 60mm рамна квадратна крајот фабрика за Алуминиум Спирала Малку Мелничката Алатки Карбид CNC Крајот
  • Неодамнешно

5PCS hrc55 3Flutes 4 5 6 8 *50 60mm рамна квадратна крајот фабрика за Алуминиум Спирала Малку Мелничката Алатки Карбид CNC Крајот

955.20 DEN 955.00

СпецификацијаБрој На Модел : X1107Flute : 2 FluteСечилото Дијаметар : d : d=1 1.5 2 2.5 3 4 5 6 8ммМесо тело со Дијаметар : D :

5 парчиња Дрвени Монистра Вежба Солидна Карбид Рутер Малку Буда Монистра Топката Нож Машини Алатки Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

5 парчиња Дрвени Монистра Вежба Солидна Карбид Рутер Малку Буда Монистра Топката Нож Машини Алатки Бесплатен Превозот

1435.20 DEN 1364.00

Спецификација рабови за Сечење ширина : 12mm, 15mm, 16mm, 18mm, 20mm месо тело со дијаметар : 10мм Забелешка на Оваа по

4 Парчиња Мелење Машина Карбид Крајот Мелница CNC Алатки ХСС Дијаметар 6/8/10/12mm 4 Ножеви Flute Директно месо тело Алатки
  • Неодамнешно

4 Парчиња Мелење Машина Карбид Крајот Мелница CNC Алатки ХСС Дијаметар 6/8/10/12mm 4 Ножеви Flute Директно месо тело Алатки

527.52 DEN 369.00

Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет на Флејта солидна карбид обложени крајот мелници 4 Flute Крајот М

Електрични Универзална Цилиндрични алатка мелница GD6025 алатка мелење машина + 50-ТИТЕ електрични три канџи мелница 220V 1PC
  • Неодамнешно

Електрични Универзална Цилиндрични алатка мелница GD6025 алатка мелење машина + 50-ТИТЕ електрични три канџи мелница 220V 1PC

DEN 111840.00

Електрични Универзална Цилиндрични алатка мелница GD6025 алатка мелење машина +50ТИТЕ електрични три канџ

Хоризонтална Пескарење Мелење машина LBWZM-0.5 Високи перформанси керамика нано - ниво влажно мелење машина опрема 1pc
  • Неодамнешно

Хоризонтална Пескарење Мелење машина LBWZM-0.5 Високи перформанси керамика нано - ниво влажно мелење машина опрема 1pc

68640.00 DEN 65208.00

Хоризонтална Пескарење Мелење машина LBWZM0.5 Високи перформансикерамика нано ниво влажно мелење машина

1pc 6mm Еден Flute Спирала Машина рутер малку CNC крајот мелница За на доградба на Акрилни карбид мелење машина cnc Машина алатки
  • Неодамнешно

1pc 6mm Еден Flute Спирала Машина рутер малку CNC крајот мелница За на доградба на Акрилни карбид мелење машина cnc Машина алатки

288.00 DEN 181.00

Ви благодариме Објектот се користат само за индустриски сечење не се опасни член Потоа Slove за што ПОБРЗО

Collet Универзална Машина Електрична Мелница Вежба Острилка Острат Машина за Пресврт Вежба Машина Професионална Машина Острилка
  • Неодамнешно

Collet Универзална Машина Електрична Мелница Вежба Острилка Острат Машина за Пресврт Вежба Машина Професионална Машина Острилка

DEN 17664.00

За Плаќање може да се користи На нашата апликација можете да ги користите следниве методи на плаќање : Vis

Бесплатен Превозот-5pcs 4mm Волфрам Карбид Плоштадот Крајот мелници HRC45 4Flutes Мелење секачи CNC Спирала Рутер битови CNC
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот-5pcs 4mm Волфрам Карбид Плоштадот Крајот мелници HRC45 4Flutes Мелење секачи CNC Спирала Рутер битови CNC

DEN 1580.16

Бесплатен Превозот 5pcs / многуВисок Квалитет4mm 4 Флејта Волфрам Карбид Стандард Плоштадот Крајот мелниц