Бесплатен превозот! AC напон 220V Вози Вратило Електрични Чекан Арматура Роторот за Dewalt100(DW803), ЦРНО-DECKER6288, Високо-квалитетни!

Бесплатен превозот! AC напон 220V Вози Вратило Електрични Чекан Арматура Роторот за Dewalt100(DW803), ЦРНО-DECKER6288, Високо-квалитетни!

DEN 1179.00
-5 %
DEN 1241.28

Количина на стоки

AC напон 220 V Вози Вратило Електрични Чекан Арматура Роторот за Dewalt100(DW803), ЦРНО-DECKER6288
Висок-квалитет! , Бесплатен Превозот! Одговара за Dewalt Чекан вежба : Dewalt100(DW803), ЦРНО-DECKER6288 Опис на Производот : Прирачник за мерење на делумно податоци, малку грешка е во рамките на дозволени граници, Според производ модели е точна. 100% Сосема Нов! Висок-квалитет! 100% компатибилен со Оригинални АЛАТКИ! ATT : ве Молам, прво да се провери вашиот уред за да се види дали тоа го има истиот сидро. Можете да ја замените вашата Dewalt100(DW803), ЦРНО-DECKER6288 Електрични Чекан скршени арматура роторот страна . Нашата фабрика е специјализирана во производство на електрични алати додатоци, Нашите цени се многу прифатлива,
100% Сосема нов! Висок квалитет ! Голем број на големо набавки може да даде некои попуст.
Добредојдовте да се купи, ви Благодариме за вашата поддршка! Ако сте задоволни со услугата, ве молиме да се даде на 5-ѕвезда високи пофалби.
Ако Не е, ве Молам дозволете ми да знам и контактирајте со нас, јас верувам дека ние сме сигурни дека за да се направи сте задоволни. Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-25 работни дена откако ќе бидат поставени. Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-45 дена.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.
Компанијата работи време : 8 : 00-17 : 30 (Кина), Ние ќе ви одговори со 24 часа.


Други карактеристики

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
За Dewalt 100(DW803) / BLACK&DECKER6288
AC:
220v
Производ адаптација модел:
За Dewalt и Црно-Декер

Најдобри понуди

Електрични Шрафцигер Прошири ВЛИЈАНИЕТО ШТЕКЕР ВОЗДУХ NUTSETTER Правец на Ракав Серија Насловот Пневматски Влијание Клуч Надворешно-хексагонална
  • Неодамнешно

Електрични Шрафцигер Прошири ВЛИЈАНИЕТО ШТЕКЕР ВОЗДУХ NUTSETTER Правец на Ракав Серија Насловот Пневматски Влијание Клуч Надворешно-хексагонална

479.04 DEN 479.00

Известување за купувачите од руската Федерација ПОЛНО ИМЕ И АНГЛИСКИ АДРЕСА : Ние сме биле информирани

Пластични притисок во дресот на педалата запечатување машина, термичка отпорност, 10*10мм, бела, запечатување лента
  • Неодамнешно

Пластични притисок во дресот на педалата запечатување машина, термичка отпорност, 10*10мм, бела, запечатување лента

DEN 960.00

Притисок во дресот на педалата sealerШирина : 10ммВисина : 10ммБоја : WiteТопло Совети Производ Служба : Сите об