Бесплатен превозот! AC напон 220V Вози Вратило Електрични Чекан Арматура Роторот за HITACHI PDA-100K,Високо-квалитетни!

Бесплатен превозот! AC напон 220V Вози Вратило Електрични Чекан Арматура Роторот за HITACHI PDA-100K,Високо-квалитетни!

DEN 1316.00
-5 %
DEN 1385.28

Количина на стоки


AC напон 220 V Вози Вратило Електрични Чекан Арматура Роторот за HITACHI PDA-100 K, Бесплатен Превозот! Одговара за Hitachi Чекан вежба : HITACHI PDA-100 K Опис на Производот : Прирачник за мерење на делумно податоци, малку грешка е во рамките на дозволени граници, Според производ модели е точна. 100% Сосема Нов! Висок-квалитет! 100% компатибилен со Оригинални АЛАТКИ! ATT : ве Молам, прво да се провери вашиот уред за да се види дали тоа го има истиот сидро. Можете да ја замените вашата HITACHI PDA-100 K Електрични Чекан скршени арматура роторот страна . Нашата фабрика е специјализирана во производство на електрични алати додатоци, Нашите цени се многу прифатлива,
100% Сосема нов! Висок квалитет ! Голем број на големо набавки може да даде некои попуст.
Добредојдовте да се купи, ви Благодариме за вашата поддршка! Ако сте задоволни со услугата, ве молиме да се даде на 5-ѕвезда високи пофалби.
Ако Не е, ве Молам дозволете ми да знам и контактирајте со нас, јас верувам дека ние сме сигурни дека за да се направи сте задоволни. Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-25 работни дена откако ќе бидат поставени. Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-45 дена.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.
Компанијата работи време : 8 : 00-17 : 30 (Кина), Ние ќе ви одговори со 24 часа.


Други карактеристики

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
За Hitachi PDA-100K
AC:
220v
Производ адаптација модел:
за Hitachi

Најдобри понуди

Бесплатен превозот! AC напон 220V Вози Вратило Електрични Чекан Арматура Роторот за Dewalt100(DW803), ЦРНО-DECKER6288, Високо-квалитетни!
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот! AC напон 220V Вози Вратило Електрични Чекан Арматура Роторот за Dewalt100(DW803), ЦРНО-DECKER6288, Високо-квалитетни!

1241.28 DEN 1179.00

AC напон 220 V Вози Вратило Електрични Чекан Арматура Роторот за Dewalt100(DW803), ЦРНОDECKER6288Високквалитет! , Беспл

LX-PACK Најниска Фабрика Цена печатач носителот coder датум бар код, кодирање машина Стојат Автоматско Голема Брзина Подвижни
  • Неодамнешно

LX-PACK Најниска Фабрика Цена печатач носителот coder датум бар код, кодирање машина Стојат Автоматско Голема Брзина Подвижни

DEN 22080.00

Ningbo Luoxin Пакување Машини Co., Ltd е Група Печатење и Пакување Фабрика производство и снабдување со Топлина р

Бесплатен превозот! AC напон 220V Вози Вратило Електрични Чекан Арматура Роторот за Bosch GWS14-150C,Високо-квалитетни!
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот! AC напон 220V Вози Вратило Електрични Чекан Арматура Роторот за Bosch GWS14-150C,Високо-квалитетни!

1337.28 DEN 1271.00

AC напон 220 V Вози Вратило Електрични Чекан Арматура Роторот за Bosch GWS14150 C, Висококвалитетни! , Бесплатен Пр

10PCS YT1388B MR83ZZ Имајќи 3*8*3 мм Минијатурни Лежишта Бесплатен Превозот Запечатени Имајќи Затворен Имајќи го Продаде во загуба
  • Неодамнешно

10PCS YT1388B MR83ZZ Имајќи 3*8*3 мм Минијатурни Лежишта Бесплатен Превозот Запечатени Имајќи Затворен Имајќи го Продаде во загуба

210.24 DEN 200.00

Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како д