QiAN SiMAi За xiaomi max ми max Нова sim картичка слот за Поправка Делови + Бесплатен превозот

QiAN SiMAi За xiaomi max ми max Нова sim картичка слот за Поправка Делови + Бесплатен превозот

DEN 260.00
-5 %
DEN 273.12

Количина на стоки


Во парк ! За xiaomi max Нова sim картичка слот за Поправка Делови + Бесплатен превозот
Карактеристики : 100% Сосема Нов . Висок квалитет и најдобра цена. Функција : Користете да се замени скршен бескорисни слотот за sim картичката . Бои : како на сликата прикажани Компатибилен : за xiaomi max Пакет се Вклучени : 1 X слотот за sim картичката
Плаќање :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршена
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Контакт Со Нас На :
1.Сите добра се проверени, пред пратката ,па ако не сте задоволни со купите , можете да разменувате предмети во една недела
2.Ве молиме не го прават спорот без каква било комуникација во 50 дена .И ако може да не ја прими пратката по 60 дена(почеток на денот кога ние ги испратите парцела) ,ние ќе рефундирање на вашите безусловно
3.Ако сакате да нарачате голема количина ,ве молиме контактирајте со нас за подобра цена
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.


Други карактеристики

дизајн:
Бар
Бренд Име:
Qian simai
Број На Модел На:
mimax
Компатибилен Бренд:
за Xiaomi
Тип:
SIM слот
Контрола На Квалитет:
Тест од страна на еден По Еден Пред Превозот

Најдобри понуди

1pcs за Letv X800 USB Модул Приклучок за Полнење Одбор+Вибратор Моторни Flex Кабел Приклучете го Конекторот За Letv 1 Про X800
  • Неодамнешно

1pcs за Letv X800 USB Модул Приклучок за Полнење Одбор+Вибратор Моторни Flex Кабел Приклучете го Конекторот За Letv 1 Про X800

672.00 DEN 638.00

1pcs за Letv X800 USB Модул Приклучок за Полнење Одбор+Вибратор Моторни Flex Кабел Приклучете го Конекторот За Letv

2 ПАРЧИЊА/Многу Полнење преку USB Порт на Наполнетост на Dock Конектор приклучок за Слушалки Аудио Џек Flex Кабел За Samsung
  • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА/Многу Полнење преку USB Порт на Наполнетост на Dock Конектор приклучок за Слушалки Аудио Џек Flex Кабел За Samsung

792.00 DEN 753.00

2 ПАРЧИЊА / Многу Полнење преку USB Порт на Наполнетост на Dock Конектор приклучок за Слушалки Аудио Џек Flex К

JEDX Оригинални Нови за Oneplus 3 три A3000 Слушалка Телефон Аудио Џек Порта Модул Одбор Flex Кабел Замена Поправка Делови
  • Неодамнешно

JEDX Оригинални Нови за Oneplus 3 три A3000 Слушалка Телефон Аудио Џек Порта Модул Одбор Flex Кабел Замена Поправка Делови

431.52 DEN 397.00

Вистински слики, во парк, instand испорака Со Вистински Следење на Број, може да се провери вашиот pacakge Профе

Оригиналната за Sony Xperia XA Страна Моќ НА OFF Копче Копче за Префрлање Flex Кабел Лента за Замена на Резервни Делови за Поправка
  • Неодамнешно

Оригиналната за Sony Xperia XA Страна Моќ НА OFF Копче Копче за Префрлање Flex Кабел Лента за Замена на Резервни Делови за Поправка

239.52 DEN 225.00

Оригиналната за Sony Xperia XA Страна Моќ НА OFF Копче Копче за Префрлање Flex Кабел Лента за Замена на Резервни Д

Полнење преку USB Порт на Конекторот на Полначот на обвинителна Клупа, Flex Кабел За Asus Zenfone 2 Ласерски ZE550KL 5.5 инчи
  • Неодамнешно

Полнење преку USB Порт на Конекторот на Полначот на обвинителна Клупа, Flex Кабел За Asus Zenfone 2 Ласерски ZE550KL 5.5 инчи

273.60 DEN 260.00

Полнење преку USB Порт на Конекторот на Полначот на обвинителна Клупа, Flex Кабел За AsZenfone 2 Ласерски ZE550 KL 5.5"

Користи Oukitel U8 Универзумот Допрете Гласно говорник поправка замена додатоци за Oukitel U8 Универзумот Допрете Бесплатен превозот
  • Неодамнешно

Користи Oukitel U8 Универзумот Допрете Гласно говорник поправка замена додатоци за Oukitel U8 Универзумот Допрете Бесплатен превозот

330.24 DEN 300.00

Користи 100% Оригинални Oukitel U8 Универзумот Допрете Гласно говорник поправка замена додатоци за Oukitel U8 Уни