LED F5 piranha светилка монистра, 5mm супер светло жолти led Емитуваат Светлина Диоди 1000pcs

LED F5 piranha светилка монистра, 5mm супер светло жолти led Емитуваат Светлина Диоди 1000pcs

DEN 2064.00

Количина на стоки


F5 piranha светилка монистра, 5mm супер светло жолти led Емитуваат Светлина Диоди
5mm piranha жолта светлина Оперативен напон : 1.9-2.1 V (напон не може да биде премногу висок или изгорени) Производ неуспех : блиску до нула (тест време : 1000 часа). Производ живот : до 50000-80000 часа (се препорачува струја : 20 m A). Напред тековната : 20-30m A, обратна напон = 5.0 V. Производ дијаметар : 5 мм (плус или минус 0.2 мм). Применливи производи : осветлување, осветлувањето, мувла, ноќ светлина и така натаму
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Payan не исходот коментар мора да се направи во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Превозот :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Гаранција :
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!


Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Жолта
Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
202

Најдобри понуди

1000PCS F3 3мм рамна глава/бескрајните, долги нозе, бела коса зелено светло НАТОПИ LED Светло Мушка светодиодни диоди
  • Неодамнешно

1000PCS F3 3мм рамна глава/бескрајните, долги нозе, бела коса зелено светло НАТОПИ LED Светло Мушка светодиодни диоди

1032.00 DEN 981.00

1000 PCS / МНОГУ F3 / 3мм рамна глава / бескрајните, долги нозе, бела коса зелено светло 517520nm, НАТОПИ LED светл

1000X Висок квалитет 5050SMD LED извор на светлина Бело / црвено / зелена / блу / жолта/ розова / RGB led диоди бесплатен превозот
  • Неодамнешно

1000X Висок квалитет 5050SMD LED извор на светлина Бело / црвено / зелена / блу / жолта/ розова / RGB led диоди бесплатен превозот

DEN 2496.00

Ние во голема мера го цениме вашата позитивни повратни информации со 5 ѕвезди да ни се и ќе го сторат ист

1000PCS LED Мушка емитуваат светлина диоди светилка монистра линија 5MM F5, бела коса розова светлина, транспарентен, круг супер
  • Неодамнешно

1000PCS LED Мушка емитуваат светлина диоди светилка монистра линија 5MM F5, бела коса розова светлина, транспарентен, круг супер

902.40 DEN 857.00

1000 PCS / МНОГУ LED емитуваат светлина диоди светилка монистра линија 5 MM / F5, бела коса розова светлина, тра

1000PCS / МНОГУ F2 / 2mm pacifier, кратки нозе, супер светло црвена коса црвена линија LED Светло емитуваат Мушка диоди LED Светло
  • Неодамнешно

1000PCS / МНОГУ F2 / 2mm pacifier, кратки нозе, супер светло црвена коса црвена линија LED Светло емитуваат Мушка диоди LED Светло

1032.00 DEN 981.00

1000 PCS / МНОГУ F2 / 2mm pacifier, кратки нозе, супер светло црвена коса црвена линија led емитуваат диоди LED светил

3w 520-530nm зелена led диоди,висока моќност зелено сообраќај led сијалица,со ѕвезда PCB одбор,160 компјутери/Многу промоција,DHL
  • Неодамнешно

3w 520-530nm зелена led диоди,висока моќност зелено сообраќај led сијалица,со ѕвезда PCB одбор,160 компјутери/Многу промоција,DHL

DEN 8159.04

Превозот Време : Сите примероци ќе бидат испратени во рок од 3( Три) дена по исплата е расчисти Ќе бидете и

1000PCS / МНОГУ LED Светло Мушка светодиодни диоди, 3ММ-линија светилка монистра, F3 шарени флеш, транспарентни долги нозе RGB
  • Неодамнешно

1000PCS / МНОГУ LED Светло Мушка светодиодни диоди, 3ММ-линија светилка монистра, F3 шарени флеш, транспарентни долги нозе RGB

1094.40 DEN 1040.00

1000 PCS / МНОГУ LED светлинатаемитирачки диоди, 3ММлинија светилка монистра, F3 шарени флеш, транспарентни д

2017 Нов Висок Квалитет 1w Epistar инфрацрвен(IR) led светло монистра 730nm ir висока моќност предводена ласерски диоди светилка
  • Неодамнешно

2017 Нов Висок Квалитет 1w Epistar инфрацрвен(IR) led светло монистра 730nm ir висока моќност предводена ласерски диоди светилка

DEN 16800.00

Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош...

СИНА 5mm LED Сијамски светилка монистра Електронски светлината кутии светла Rectifier регулаторот Емитуваат Светлина Диоди 1000pcs
  • Неодамнешно

СИНА 5mm LED Сијамски светилка монистра Електронски светлината кутии светла Rectifier регулаторот Емитуваат Светлина Диоди 1000pcs

DEN 859.20

СИНА 5mm LED Сијамски светилка монистра Електронски светлината кутии светла Rectifier регулаторот Емитуваат С