1000PCS / МНОГУ F2 / 2mm pacifier, кратки нозе, супер светло црвена коса црвена линија LED Светло емитуваат Мушка диоди LED Светло Мушка светилка

1000PCS / МНОГУ F2 / 2mm pacifier, кратки нозе, супер светло црвена коса црвена линија LED Светло емитуваат Мушка диоди LED Светло

DEN 981.00
-5 %
DEN 1032.00

Количина на стоки


1000 PCS / МНОГУ F2 / 2mm pacifier, кратки нозе, супер светло црвена коса црвена линија led емитуваат диоди LED светилка монистра Оперативни сегашните 20 (м) Работен напон 1.8-2.2 (V) Моќ За 0,06 (W) Димензија 2 (mm) 2mm pacifier тип на модели Термички Отпор ≤5 (° / W) CRI 70-80 Зрак агол 30 (°) Прозрачна ефикасност на 100 (lm / W) Чип Бренд Нов Век Железо супстрат материјал [Име на Производ] : 2mm pacifier тип ултра светла црвена црвена кратки нозе Влезен напон [] : 2.0-2.2 v [Enter] Тековна : 20m A [Димензии] : 2 * 35mm краток нога долго нога 2 * 24mm [Светлосен интензитет] : 200-300mcd [Пакување] : 1000pcs /, торба На опсегот на примена : посебно осветлување, семафорите, затворен осветлување, индустриски осветлување, осветлувањето, реклама и означување [Забелешка] : Поради различни параметри, некои параметри може само да даде детали, ве молиме контактирајте со продажниот менаџер!


Други карактеристики

Бренд Име:
EZIUSIN
Број На Модел На:
5mm 8мм 2mm 3528 5050 10мм
Тип На Објект:
Топката

Најдобри понуди

365nm висок интензитет на ув led лекување светлина 3w помине гел ув моќни led светилка осветлување за jade антички оценување
  • Неодамнешно

365nm висок интензитет на ув led лекување светлина 3w помине гел ув моќни led светилка осветлување за jade антички оценување

10320.00 DEN 9288.00

80 / многу60 парчиња / многу 3w led крушка светилка со ѕвезда PCB одбор,1800021000k,160180lm,45mil САД bridgelux чипови,160 компј

10 компјутери КОЧАН LED Светилка Чип 3W 5W 7W 9W КОЧАН LED Крушка Светилка 220V IP65 Smart IC Возачот Ладно/ Топло Бела LED светлото
  • Неодамнешно

10 компјутери КОЧАН LED Светилка Чип 3W 5W 7W 9W КОЧАН LED Крушка Светилка 220V IP65 Smart IC Возачот Ладно/ Топло Бела LED светлото

201.12 DEN 191.00

Производ вовед : Со интелегентни IC, нема потреба возачот, лесна инсталација, долг животен век на Произво

1000X Висок квалитет 5050SMD LED извор на светлина Бело / црвено / зелена / блу / жолта/ розова / RGB led диоди бесплатен превозот
  • Неодамнешно

1000X Висок квалитет 5050SMD LED извор на светлина Бело / црвено / зелена / блу / жолта/ розова / RGB led диоди бесплатен превозот

DEN 2496.00

Ние во голема мера го цениме вашата позитивни повратни информации со 5 ѕвезди да ни се и ќе го сторат ист

5 Бои * 200PCS=1000pcs F3 3ММ F3MM ПРЕДВОДЕНА од ЦРВЕНО во СИНО ЖОЛТА ЗЕЛЕНА БЕЛА НАТОПИ-2 КРАТОК НОГА монистра Светлина Бесплатен
  • Неодамнешно

5 Бои * 200PCS=1000pcs F3 3ММ F3MM ПРЕДВОДЕНА од ЦРВЕНО во СИНО ЖОЛТА ЗЕЛЕНА БЕЛА НАТОПИ-2 КРАТОК НОГА монистра Светлина Бесплатен

1080.00 DEN 994.00

Добредојдовте на Oweis Електроника (хонг конг) Дорис продавницаНие снабдувач Идентичен, Транзистори, Диод

Висока Моќност Epistar 12V LED чип 20W 30W 50W топло бела/бела нема потреба возачот за акумулатор на автомобилот,проектор,автомобил,мотоцикл
  • Неодамнешно

Висока Моќност Epistar 12V LED чип 20W 30W 50W топло бела/бела нема потреба возачот за акумулатор на автомобилот,проектор,автомобил,мотоцикл

273.12 DEN 260.00

1.Модел Тип : Висока Моќност Интегрираниот Чип 2 Име на производ : Интегрирано LED Мушка 3 Форми : плоштадот 4

20pcs/многу 10 мрежа за дигитални сегмент LED светло бар 10 рамна цевка на супер светло 2 црвена+3 жолта+4 зелена+1 сина светлина
  • Неодамнешно

20pcs/многу 10 мрежа за дигитални сегмент LED светло бар 10 рамна цевка на супер светло 2 црвена+3 жолта+4 зелена+1 сина светлина

1391.52 DEN 1113.00

20pcs / многу 10 мрежа за дигитални сегмент LED светло бар 10 рамна цевка на супер светло 2 црвена+3 жолта+4 зелен

100Pcs 5mm LED Bi-Боја Црвена Зелена /Црвена Сина пренесуваат на трети лица Заеднички Катоден Круг Транспарентен 20mA LED Емитуваат
  • Неодамнешно

100Pcs 5mm LED Bi-Боја Црвена Зелена /Црвена Сина пренесуваат на трети лица Заеднички Катоден Круг Транспарентен 20mA LED Емитуваат

273.12 DEN 246.00

Опис : производ модел : LED 5mmЛеќи на камерата : 5mm Дијаметар / Транспарентен / КругЕмитуваат Боја : Црвена