СИНА 5mm LED Сијамски светилка монистра Електронски светлината кутии светла Rectifier регулаторот Емитуваат Светлина Диоди 1000pcs

СИНА 5mm LED Сијамски светилка монистра Електронски светлината кутии светла Rectifier регулаторот Емитуваат Светлина Диоди 1000pcs

DEN 859.20

Количина на стоки


СИНА 5mm LED Сијамски светилка монистра Електронски светлината кутии светла Rectifier регулаторот Емитуваат Светлина Диоди
1. Име на производ : Супер-светли led светилка монистра 2. Светла боја : сина 3. Спецификации Големина : 5mm 4. Изглед боја : сина тип 5. Светлосен интензитет : 3000-4000mcd 6. Зрак агол : 60-90 степени 7. Работат на струјата : 15ma 8. Оперативен напон : 3.2-3.6 V 9. Обликот спецификации : до овална надолу круг
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Payan не исходот коментар мора да се направи во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Превозот :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Гаранција :
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!


Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Сина
Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
202

Најдобри понуди

1000PCS / МНОГУ LED Светло Мушка светодиодни диоди, 3ММ-линија светилка монистра, F3 шарени флеш, транспарентни долги нозе RGB
 • Неодамнешно

1000PCS / МНОГУ LED Светло Мушка светодиодни диоди, 3ММ-линија светилка монистра, F3 шарени флеш, транспарентни долги нозе RGB

1094.40 DEN 1040.00

1000 PCS / МНОГУ LED светлинатаемитирачки диоди, 3ММлинија светилка монистра, F3 шарени флеш, транспарентни д

3w 520-530nm зелена led диоди,висока моќност зелено сообраќај led сијалица,со ѕвезда PCB одбор,160 компјутери/Многу промоција,DHL
 • Неодамнешно

3w 520-530nm зелена led диоди,висока моќност зелено сообраќај led сијалица,со ѕвезда PCB одбор,160 компјутери/Многу промоција,DHL

DEN 8159.04

Превозот Време : Сите примероци ќе бидат испратени во рок од 3( Три) дена по исплата е расчисти Ќе бидете и

100Pcs 5mm LED Bi-Боја Црвена Зелена /Црвена Сина пренесуваат на трети лица Заеднички Катоден Круг Транспарентен 20mA LED Емитуваат
 • Неодамнешно

100Pcs 5mm LED Bi-Боја Црвена Зелена /Црвена Сина пренесуваат на трети лица Заеднички Катоден Круг Транспарентен 20mA LED Емитуваат

273.12 DEN 246.00

Опис : производ модел : LED 5mmЛеќи на камерата : 5mm Дијаметар / Транспарентен / КругЕмитуваат Боја : Црвена

1Pcs Висока Моќност LED Чип 300W Природни Топол Кул Бело ПАРЧЕ 60-68V Монистра Светлина За DIY 200 Вати Floodlight на Вниманието
 • Неодамнешно

1Pcs Висока Моќност LED Чип 300W Природни Топол Кул Бело ПАРЧЕ 60-68V Монистра Светлина За DIY 200 Вати Floodlight на Вниманието

2496.00 DEN 2371.00

Спецификација За 300 W ЛЕР : Леќа Боја : Вода ЈаснаСе емитуваат Боја : Топло Бела / Природна бела / Кул БелоТ

1000PCS / МНОГУ 234 плоштадот led светилка монистра,бела коса црвена 2 * 3 * 4mm, ултра-светли светодиодни диоди долги нозе
 • Неодамнешно

1000PCS / МНОГУ 234 плоштадот led светилка монистра,бела коса црвена 2 * 3 * 4mm, ултра-светли светодиодни диоди долги нозе

552.00 DEN 525.00

1000 PCS / МНОГУ 234 плоштадот led светилка монистра,бела коса црвена 2 * 3 * 4mm, ултрасветли светодиодни диоди до

10 компјутери КОЧАН LED Светилка Чип 3W 5W 7W 9W КОЧАН LED Крушка Светилка 220V IP65 Smart IC Возачот Ладно/ Топло Бела LED светлото
 • Неодамнешно

10 компјутери КОЧАН LED Светилка Чип 3W 5W 7W 9W КОЧАН LED Крушка Светилка 220V IP65 Smart IC Возачот Ладно/ Топло Бела LED светлото

201.12 DEN 191.00

Производ вовед : Со интелегентни IC, нема потреба возачот, лесна инсталација, долг животен век на Произво

1000PCS LED Мушка емитуваат светлина диоди светилка монистра линија 5MM F5, бела коса розова светлина, транспарентен, круг супер
 • Неодамнешно

1000PCS LED Мушка емитуваат светлина диоди светилка монистра линија 5MM F5, бела коса розова светлина, транспарентен, круг супер

902.40 DEN 857.00

1000 PCS / МНОГУ LED емитуваат светлина диоди светилка монистра линија 5 MM / F5, бела коса розова светлина, тра

1000PCS F3 3мм рамна глава/бескрајните, долги нозе, бела коса зелено светло НАТОПИ LED Светло Мушка светодиодни диоди
 • Неодамнешно

1000PCS F3 3мм рамна глава/бескрајните, долги нозе, бела коса зелено светло НАТОПИ LED Светло Мушка светодиодни диоди

1032.00 DEN 981.00

1000 PCS / МНОГУ F3 / 3мм рамна глава / бескрајните, долги нозе, бела коса зелено светло 517520nm, НАТОПИ LED светл

1000PCS / МНОГУ F2 / 2mm pacifier, кратки нозе, супер светло црвена коса црвена линија LED Светло емитуваат Мушка диоди LED Светло
 • Неодамнешно

1000PCS / МНОГУ F2 / 2mm pacifier, кратки нозе, супер светло црвена коса црвена линија LED Светло емитуваат Мушка диоди LED Светло

1032.00 DEN 981.00

1000 PCS / МНОГУ F2 / 2mm pacifier, кратки нозе, супер светло црвена коса црвена линија led емитуваат диоди LED светил

2017 Нов Висок Квалитет 1w Epistar инфрацрвен(IR) led светло монистра 730nm ir висока моќност предводена ласерски диоди светилка
 • Неодамнешно

2017 Нов Висок Квалитет 1w Epistar инфрацрвен(IR) led светло монистра 730nm ir висока моќност предводена ласерски диоди светилка

DEN 16800.00

Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош Но,

2 ПАРЧИЊА Топла продаде AC220V 110V вистински широк спектар 380-840nm затворен наместо сончева светлина, вистински Моќност 50W
 • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА Топла продаде AC220V 110V вистински широк спектар 380-840nm затворен наместо сончева светлина, вистински Моќност 50W

360.00 DEN 342.00

Hydroponice AC напон 220 V 110 V 50w led расте чип широк спектар 380nm840nm за внатрешна растение растеСпецификација : 1 Изв

1000PCS / МНОГУ LED Светло Мушка линија светодиодни диоди, F5 шарени флеш, долги нозе 5mm, шарени RGB светилка монистра
 • Неодамнешно

1000PCS / МНОГУ LED Светло Мушка линија светодиодни диоди, F5 шарени флеш, долги нозе 5mm, шарени RGB светилка монистра

1128.00 DEN 1072.00

1000 PCS / МНОГУ LED линија светодиодни диоди, F5 шарени флеш, долги нозе 5mm, шарени RGB светилка монистраБоја : Ц