ЗЕЛЕНА LED F5 piranha светилка монистра, 5mm круг глава, супер-светли led Емитуваат Светлина Диоди 1000pcs

ЗЕЛЕНА LED F5 piranha светилка монистра, 5mm круг глава, супер-светли led Емитуваат Светлина Диоди 1000pcs

DEN 2160.00

Количина на стоки


ЗЕЛЕНА LED F5 piranha светилка монистра, 5mm круг глава, супер-светли led Емитуваат Светлина Диоди
5mm piranha зелено светло 2500-3000mcd Работен напон : 3.2-3.4 V (напон не може да биде премногу висок или изгорени) Производ неуспех : блиску до нула (тест време : 1000 часа). Производ живот : до 50000-80000 часа (се препорачува струја : 20 m A). Напред тековната : 20m A, обратна напон = 5.0 V. Производ дијаметар : 5 мм (плус или минус 0.2 мм). Применливи производи : осветлување, осветлувањето, мувла, ноќ светлина
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Payan не исходот коментар мора да се направи во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Превозот :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Гаранција :
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!


Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Зелена
Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
202

Најдобри понуди

1000PCS / МНОГУ LED Светло Мушка линија светодиодни диоди, F5 шарени флеш, долги нозе 5mm, шарени RGB светилка монистра
  • Неодамнешно

1000PCS / МНОГУ LED Светло Мушка линија светодиодни диоди, F5 шарени флеш, долги нозе 5mm, шарени RGB светилка монистра

1128.00 DEN 1072.00

1000 PCS / МНОГУ LED линија светодиодни диоди, F5 шарени флеш, долги нозе 5mm, шарени RGB светилка монистраБоја : Ц

Топла продаде AC220v вистински широк спектар 380-840nm затворен наместо сончева светлина, вистински Моќност 30W DIY led расте
  • Неодамнешно

Топла продаде AC220v вистински широк спектар 380-840nm затворен наместо сончева светлина, вистински Моќност 30W DIY led расте

178.56 DEN 169.00

Hydroponice AC напон 220 V 30w led расте чип широк спектар 380nm840nm за внатрешна растение растеСпецификација : 1 Извор н

1000PCS / МНОГУ Ф1.8 / 1.8 mm мала пеперутка метри долга бела коса бела, 2000-3000MCD линија LED Светло Мушка светодиодни диоди
  • Неодамнешно

1000PCS / МНОГУ Ф1.8 / 1.8 mm мала пеперутка метри долга бела коса бела, 2000-3000MCD линија LED Светло Мушка светодиодни диоди

1680.00 DEN 1596.00

1000 PCS / МНОГУ Ф1.8 / 1.8 mm мала пеперутка метри долга бела коса бела, 20003000 MCD линија LED светлинатаемитирачки

1000X Висок квалитет 5050SMD LED извор на светлина Бело / црвено / зелена / блу / жолта/ розова / RGB led диоди бесплатен превозот
  • Неодамнешно

1000X Висок квалитет 5050SMD LED извор на светлина Бело / црвено / зелена / блу / жолта/ розова / RGB led диоди бесплатен превозот

DEN 2496.00

Ние во голема мера го цениме вашата позитивни повратни информации со 5 ѕвезди да ни се и ќе го сторат ист

1000PCS F3 3мм рамна глава/бескрајните, долги нозе, бела коса зелено светло НАТОПИ LED Светло Мушка светодиодни диоди
  • Неодамнешно

1000PCS F3 3мм рамна глава/бескрајните, долги нозе, бела коса зелено светло НАТОПИ LED Светло Мушка светодиодни диоди

1032.00 DEN 981.00

1000 PCS / МНОГУ F3 / 3мм рамна глава / бескрајните, долги нозе, бела коса зелено светло 517520nm, НАТОПИ LED светл

10 компјутери КОЧАН LED Светилка Чип 3W 5W 7W 9W КОЧАН LED Крушка Светилка 220V IP65 Smart IC Возачот Ладно/ Топло Бела LED светлото
  • Неодамнешно

10 компјутери КОЧАН LED Светилка Чип 3W 5W 7W 9W КОЧАН LED Крушка Светилка 220V IP65 Smart IC Возачот Ладно/ Топло Бела LED светлото

201.12 DEN 191.00

Производ вовед : Со интелегентни IC, нема потреба возачот, лесна инсталација, долг животен век на Произво

2 ПАРЧИЊА Топла продаде AC220V 110V вистински широк спектар 380-840nm затворен наместо сончева светлина, вистински Моќност 50W
  • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА Топла продаде AC220V 110V вистински широк спектар 380-840nm затворен наместо сончева светлина, вистински Моќност 50W

360.00 DEN 342.00

Hydroponice AC напон 220 V 110 V 50w led расте чип широк спектар 380nm840nm за внатрешна растение растеСпецификација : 1 Изв