ЖОЛТИ LED 5mm Сијамски светилка монистра Електронски светлината кутии супер светло Rectifier регулаторот Емитуваат Светлина Диоди 1000pcs

ЖОЛТИ LED 5mm Сијамски светилка монистра Електронски светлината кутии супер светло Rectifier регулаторот Емитуваат Светлина Диоди

DEN 763.20

Количина на стоки


ЖОЛТИ LED 5mm Сијамски светилка монистра Електронски светлината кутии супер светло Rectifier регулаторот Емитуваат Светлина Диоди
1. Име на производ : Супер-светли led светилка монистра 2. Светла боја : жолта 3. Спецификации Големина : 5mm 4. Изглед боја : жолта тип 5. Светлосен интензитет : 2000-2500mcd 6. Зрак агол : 60-90 степени 7. Работат на струјата : 15ma-20ma 8. Оперативен напон : 1.9-2.1 V 9. Обликот спецификации : до овална надолу круг
Плаќање :
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Payan не исходот коментар мора да се направи во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Превозот :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Враќање :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Гаранција :
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!


Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Жолта
Тип На Објект:
Топката
Број На Модел На:
202

Најдобри понуди

1Pcs Висока Моќност LED Чип 300W Природни Топол Кул Бело ПАРЧЕ 60-68V Монистра Светлина За DIY 200 Вати Floodlight на Вниманието
  • Неодамнешно

1Pcs Висока Моќност LED Чип 300W Природни Топол Кул Бело ПАРЧЕ 60-68V Монистра Светлина За DIY 200 Вати Floodlight на Вниманието

2496.00 DEN 2371.00

Спецификација За 300 W ЛЕР : Леќа Боја : Вода ЈаснаСе емитуваат Боја : Топло Бела / Природна бела / Кул БелоТ

10 компјутери КОЧАН LED Светилка Чип 3W 5W 7W 9W КОЧАН LED Крушка Светилка 220V IP65 Smart IC Возачот Ладно/ Топло Бела LED светлото
  • Неодамнешно

10 компјутери КОЧАН LED Светилка Чип 3W 5W 7W 9W КОЧАН LED Крушка Светилка 220V IP65 Smart IC Возачот Ладно/ Топло Бела LED светлото

201.12 DEN 191.00

Производ вовед : Со интелегентни IC, нема потреба возачот, лесна инсталација, долг животен век на Произво

1000PCS / МНОГУ LED Светло Мушка линија светодиодни диоди, F5 шарени флеш, долги нозе 5mm, шарени RGB светилка монистра
  • Неодамнешно

1000PCS / МНОГУ LED Светло Мушка линија светодиодни диоди, F5 шарени флеш, долги нозе 5mm, шарени RGB светилка монистра

1128.00 DEN 1072.00

1000 PCS / МНОГУ LED линија светодиодни диоди, F5 шарени флеш, долги нозе 5mm, шарени RGB светилка монистраБоја : Ц

1000PCS / МНОГУ F2 / 2mm pacifier, кратки нозе, супер светло црвена коса црвена линија LED Светло емитуваат Мушка диоди LED Светло
  • Неодамнешно

1000PCS / МНОГУ F2 / 2mm pacifier, кратки нозе, супер светло црвена коса црвена линија LED Светло емитуваат Мушка диоди LED Светло

1032.00 DEN 981.00

1000 PCS / МНОГУ F2 / 2mm pacifier, кратки нозе, супер светло црвена коса црвена линија led емитуваат диоди LED светил

3w 520-530nm зелена led диоди,висока моќност зелено сообраќај led сијалица,со ѕвезда PCB одбор,160 компјутери/Многу промоција,DHL
  • Неодамнешно

3w 520-530nm зелена led диоди,висока моќност зелено сообраќај led сијалица,со ѕвезда PCB одбор,160 компјутери/Многу промоција,DHL

DEN 8159.04

Превозот Време : Сите примероци ќе бидат испратени во рок од 3( Три) дена по исплата е расчисти Ќе бидете и

Топла продаде AC220v вистински широк спектар 380-840nm затворен наместо сончева светлина, вистински Моќност 30W DIY led расте
  • Неодамнешно

Топла продаде AC220v вистински широк спектар 380-840nm затворен наместо сончева светлина, вистински Моќност 30W DIY led расте

178.56 DEN 169.00

Hydroponice AC напон 220 V 30w led расте чип широк спектар 380nm840nm за внатрешна растение растеСпецификација : 1...

2 ПАРЧИЊА Топла продаде AC220V 110V вистински широк спектар 380-840nm затворен наместо сончева светлина, вистински Моќност 50W
  • Неодамнешно

2 ПАРЧИЊА Топла продаде AC220V 110V вистински широк спектар 380-840nm затворен наместо сончева светлина, вистински Моќност 50W

360.00 DEN 342.00

Hydroponice AC напон 220 V 110 V 50w led расте чип широк спектар 380nm840nm за внатрешна растение растеСпецификација : 1...