WOSTU Автентични 925 Sterling Silver Пепелашка е во Сина Боја Murano Стаклени Монистра ги Собере Оригиналните WST Шарм Хривнија Накит S925

WOSTU Автентични 925 Sterling Silver Пепелашка е во Сина Боја Murano Стаклени Монистра ги Собере Оригиналните WST Шарм Хривнија

DEN 336.00
-10 %
DEN 372.96

Количина на стоки


Опис : ударниот сина боја на оваа блескава Murano стакло дизајн, инспириран од бал носи со Пепелашка, како и нејзините прекрасни очи, да зрачи со светлосен светлина ефект потсетува на магија правопис дадени од страна на нејзината Бајка Кума. Материјал : Стакло + 100% 925 Фунта Сребро , Ако не , 10 Пати Наплата !!


Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
15mm
Број На Модел На:
CZ024
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Стакло
Објектот Тежина:
-
Бренд Име:
WOSTU
Материјал:
925 Sterling Silver + Стакло
Ветување:
100% 925 Фунта Сребро ,Ако не , 100% враќање
Подарок за:
Мајка, Сопруга, Девојка, Ќерка, Си
Надворешниот Дијаметар:
15MM

Најдобри понуди

ЖЕШКА Мода Монистра Поставен 4x6mm Сини Стаклени Монистра Лабава фацетирани Овална Форма Додаток Дел Мода Накит 15inch трговија
  • Неодамнешно

ЖЕШКА Мода Монистра Поставен 4x6mm Сини Стаклени Монистра Лабава фацетирани Овална Форма Додаток Дел Мода Накит 15inch трговија

191.52 DEN 138.00

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

50pcs/многу Кристално Стакло Spacer Монистра Шарм за DIY Нараквици Накит Одлуки Наоди рачно изработени модни Додатоци 6x8mm трговија
  • Неодамнешно

50pcs/многу Кристално Стакло Spacer Монистра Шарм за DIY Нараквици Накит Одлуки Наоди рачно изработени модни Додатоци 6x8mm трговија

DEN 177.60

​Материјал : Кристално Стакло Големина : 6x8mm Конверзија : 1mm=0.03937 инчен 1inch=25.4 mm Точка Бр : A721 Објект Боја : К

Тренди Монистра 12mm се Зголеми Црвено Калцедон Тркалезна Форма DIY Лабава Монистра Камен Додаток Дел Накит Одлуки Дизајн 15
  • Неодамнешно

Тренди Монистра 12mm се Зголеми Црвено Калцедон Тркалезна Форма DIY Лабава Монистра Камен Додаток Дел Накит Одлуки Дизајн 15

287.52 DEN 207.00

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с

Тренди Додаток Занаети Делови Светла Монистра 10мм Ретки Портокал Јужна Америка Калцедон Тркалезна Форма Лабава DIY Монистра
  • Неодамнешно

Тренди Додаток Занаети Делови Светла Монистра 10мм Ретки Портокал Јужна Америка Калцедон Тркалезна Форма Лабава DIY Монистра

253.92 DEN 183.00

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија !( Фотографиите с