Новиот модел 2MD320 2-фаза stepper моторни возачот 2A 128 резолуција 42 57 stepper мотор 2H42B (стариот модел: 2MA320)

Новиот модел 2MD320 2-фаза stepper моторни возачот 2A 128 резолуција 42 57 stepper мотор 2H42B (стариот модел: 2MA320)

DEN 3921.00
-5 %
DEN 4127.52

Количина на стокиДруги карактеристики

Тип На Мотор:
Stepper Мотор
Број На Модел На:
2MD320

Најдобри понуди