чанти женски преку рамо жените гласник кеси кожни чанти плетење школка мала торба жените рамо crossbody кеси АА-7

чанти женски преку рамо жените гласник кеси кожни чанти плетење школка мала торба жените рамо crossbody кеси АА-7

DEN 429.00
-40 %
DEN 715.20

Количина на стоки


100% Сосема Нов.
Тежина : 400g
Материјали : Кожа СТП
големина : 22 cm×17cm×9cm


Други карактеристики

Големина:
(20cm
Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Надворешноста:
Тиња Џеб
Затворање Тип:
Патент
Видовите на вреќи:
Чанти & Crossbody кеси
Обликот:
Школка
Број На Модел На:
АА-7
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Декорација:
Црисс-Крос
Бренд Име:
kavahles
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Слот Џеб
Главен Материјал:
PU
Чанти Тип:
Totes
Повод:
Разноврсна

Најдобри понуди

моден чанта 2017 луксузни чанти жените кеси дизајнер Кофа форма Бонбони Totes Едноставна Трапец Жените Гласник Торба СТП Кожа
  • Неодамнешно

моден чанта 2017 луксузни чанти жените кеси дизајнер Кофа форма Бонбони Totes Едноставна Трапец Жените Гласник Торба СТП Кожа

1530.24 DEN 765.00

започнетекрајотмоден чанта 2017 луксузни чанти жените кеси дизајнер Кофа форма Бонбони Гласник Дами СТП

BARHEE Нов Бренд Дизајнер Жените Кожна Чанта Масло Кожа Висок Квалитет на Гроздобер Жените Tote Кеси Дами Гласник Торба Bolsas
  • Неодамнешно

BARHEE Нов Бренд Дизајнер Жените Кожна Чанта Масло Кожа Висок Квалитет на Гроздобер Жените Tote Кеси Дами Гласник Торба Bolsas

2155.68 DEN 1207.00

Големина 32x25x14cmМатеријал Вистинска Кожа CowhideБоја 3 БоиОзнаки на пакетShpping ИНФОРМАЦИИАко не го добиете ва

Ограничено Издание 3Millhands платно жените чанта мулти боја шарени везови мода tote шест тиња џеб жените кеси дизајнер
  • Неодамнешно

Ограничено Издание 3Millhands платно жените чанта мулти боја шарени везови мода tote шест тиња џеб жените кеси дизајнер

1296.00 DEN 661.00

Ограничено Издание 3 Millhands платно жените чанта мулти боја шарени везови мода tote шест тиња џеб жените кес

TANQU Нов Голем Капацитет Класичен Мини Drawstring Шарени Внатрешна Обвивка Вметнете за Големи Мини Obag Платно Внатрешниот Џеб
  • Неодамнешно

TANQU Нов Голем Капацитет Класичен Мини Drawstring Шарени Внатрешна Обвивка Вметнете за Големи Мини Obag Платно Внатрешниот Џеб

741.60 DEN 675.00

МОЖЕБИ КАКО ШТО СЕ : Опис : Голем c apacity drawstr ing внатрешниот џеб за Класичен или Мини Obag капацитет е речиси 1.

Новиот Жена Кеси Рубикова Коцка Lingge Геометрија Дами Чанта Боја Рамо Кеси Ласерски Пакет Голема Торба на Големо Dropship
  • Неодамнешно

Новиот Жена Кеси Рубикова Коцка Lingge Геометрија Дами Чанта Боја Рамо Кеси Ласерски Пакет Голема Торба на Големо Dropship

1435.20 DEN 1292.00

Новиот Жена Кеси Рубикова Коцка Lingge Геометрија Дами Чанта Боја Рамо Кеси Ласерски Пакет Голема торба на

Жените Торба Голем Капацитет Чанти Голем Капацитет Платно Tote Кеси Морнарица Стил Комбинација Плажа Торба Водител На Печатени
  • Неодамнешно

Жените Торба Голем Капацитет Чанти Голем Капацитет Платно Tote Кеси Морнарица Стил Комбинација Плажа Торба Водител На Печатени

950.40 DEN 722.00

Жените Торба Голем Капацитет Чанти Голем Капацитет Платно Tote Кеси Морнарица Стил Комбинација Плажа Тор

Познатиот бренд врвен квалитет Кравја Кожа жените торба година Кина Правец на модата рамо Гласник Торба Исклучителна везови
  • Неодамнешно

Познатиот бренд врвен квалитет Кравја Кожа жените торба година Кина Правец на модата рамо Гласник Торба Исклучителна везови

9878.40 DEN 4939.00

Почитувани купувачи пријателиДобредојдовте во мојата продавница!Публиката 50% попуст стока на продажба

Печатени Секојдневен Tote Голем Капацитет Женски Чанти Еден Рамо Шопинг Кеси Секојдневна Употреба Жените Платно Плажа Торба
  • Неодамнешно

Печатени Секојдневен Tote Голем Капацитет Женски Чанти Еден Рамо Шопинг Кеси Секојдневна Употреба Жените Платно Плажа Торба

662.40 DEN 331.00

Испорака : *Производи ќе бидат испорачани во рок од 23 работни дена по вашата исплата * Тоа обично трае 1525

Dispalang Цртан Филм Мечка Печатени Жените Торба Розова Големи Tote Чанти Обичните Жени Топ-Се Справи Со Кеси Животни Патување
  • Неодамнешно

Dispalang Цртан Филм Мечка Печатени Жените Торба Розова Големи Tote Чанти Обичните Жени Топ-Се Справи Со Кеси Животни Патување

1663.20 DEN 1248.00

Dispalang Цртан Филм Пиво Печатени Жените Торба Розова Големи Tote Чанти Обичните Жени ТопСе Справи Со Кеси Жи