Бесплатен превозот 3KG Капацитет Мини Ротари Гимнастик, Накит Полирање Машина, Полирач TumblingTools & Опрема

Бесплатен превозот 3KG Капацитет Мини Ротари Гимнастик, Накит Полирање Машина, Полирач TumblingTools & Опрема

DEN 6684.00
-11 %
DEN 7509.60

Количина на стоки

#HH-RT04 Ротари Гимнастик ( Мини-Гимнастик) Опис Специјално дизајнирани за фиксно време гимнастика(0-60 минути). Авто-обратна функција овозможува преку гимнастика. Со 5 променлива брзина и контрола, така што jewelries може да се полира со добра нега. Сад внатре Димензија : 145*150mm
Димензија : 230*180*240mm
Напон : 220 V~110 V
Капацитет : 3kg
Тука ние гарантираме за следното, ви Благодариме за вашето внимание.
Сите производи се директно од оригиналниот производител;
Сите од нив имаат добар квалитет, конкурентна цена, совршен за техничка поддршка, и совршен по продажба на услуги;
Ќе купување на најдобар квалитет со најевтини можни цени загарантирана.
Ние обезбеди 12 месеци гаранција!
Изјава :
Пакетот ќе бидат означени како личен подарок со пониска вредност за да ви помогне да заштедите на царина. Но ако се уште се наплаќа царина со ниска фактура, мора да се плати данок од себе. Цената не вклучува никаква царина. Го цениме вашиот вид разбирање.
Начин на плаќање
Ние прифаќаме 1.Банкарски трансфер 2.Alipay 3.Клиентите сакаат користење на Кредитна Картичка или Дебитна Картичка, кој исто така може да направи плаќање преку овие две методи.
Превозот и Ракувањето со
1. Повеќе купувања заштеда план : ве Молиме бидете сигурни дека еден плаќање за секоја од нив ќе го освои. Ние ќе се комбинираат на превозот, кога ќе се направи повеќе купувања.
Понекогаш превозот време потрае малку подолго, поради Локалните испраќање или други причини.
2. Точно и доволно соодветните информации : ве Молиме прикачен вашиот телефонски број кога ќе плаќање, така што ќе може да го објавите вашиот пакет безбедност и непречено. Секогаш бидете сигурни дека обезбеди доволно информации за да ни помогне да се направи без проблеми испорака.
Изјава :
Пакетот ќе бидат означени како личен подарок со пониска вредност за да ви помогне да заштедите на царина. Но ако се уште се наплаќа царина со ниска фактура,мора да се плати данок од себе. Цената не вклучува никаква царина. Го цениме вашиот вид разбирање.
Политика на враќање
1. Враќање пакет мора да биде во оригиналното пакување, сè мора да биде во нова состојба. Недостасува дел или нешто во оригинална состојба, тоа нема да се квалификува за било која наплата. Ние ќе се обезбеди релевантни информации до Ali Express и Alipay, како што шпедитерите' потврда и производи фотографии. Замена и наплата не ќе бидат обработени се додека не се врати објектот примени.
2. Во рамките на гарантниот период, сите размена или отплата поради дефекти кои се слободни (Купувачот е одговорно за превозот обвиненија). Ние секогаш се грижи за вас, нашите ценети купувачи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку . Вашето задоволство е секогаш во нашите врвни предвид.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Алатки & Опрема
Производ Карактеристики:
магнетни гимнастик
Број На Модел На:
HH-RT04
Објектот Висина:
5inch
Накит Алатки & Опрема Тип:
Ротари Алатки & Додатоци
Објектот Ширина:
4inch
Објектот Дијаметар:
3inch
Материјал:
Метал
Објектот Должина:
4inch
Објектот Тежина:
5
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Име:
HUAHUI

Најдобри понуди

6PCS НАКИТ ПОЛИРАЊЕ ВОСОК ПОСТАВУВА DIALUX ПОСТАВУВА JEWELERS ПОЛИРАЊЕ МЕТАЛИ ПОЛИРАЊЕ СОЕДИНЕНИЕ СЈАЈ ЧИСТЕЊЕ РУЖ
 • Неодамнешно

6PCS НАКИТ ПОЛИРАЊЕ ВОСОК ПОСТАВУВА DIALUX ПОСТАВУВА JEWELERS ПОЛИРАЊЕ МЕТАЛИ ПОЛИРАЊЕ СОЕДИНЕНИЕ СЈАЈ ЧИСТЕЊЕ РУЖ

820.80 DEN 624.00

6 PCS НАКИТ ПОЛИРАЊЕ ВОСОК ПОСТАВУВА DIALUX ПОСТАВУВА JEWELERS ПОЛИРАЊЕ МЕТАЛИ ПОЛИРАЊЕ СОЕДИНЕНИЕ СЈАЈ ЧИСТЕЊЕ

Принцот GT3000S Гас пиштол/гас заварување пиштол/заварување метали, како што се злато, сребро, бакар, алуминиум, итн.Накит
 • Неодамнешно

Принцот GT3000S Гас пиштол/гас заварување пиштол/заварување метали, како што се злато, сребро, бакар, алуминиум, итн.Накит

967.68 DEN 677.00

Лесно да се носат, може да бидат лесно врши гас Користење на бутан гас (со полесни гас е користен.),со прач

ТМ накит полирање мотор,тешки моќ алатка, мини клупи мелница машина за полирање, Накит Мелница и полирач накит т
 • Неодамнешно

ТМ накит полирање мотор,тешки моќ алатка, мини клупи мелница машина за полирање, Накит Мелница и полирач накит т

3312.00 DEN 2318.00

Превозот : По курир(DHL / UPS / ТНТ / EMS / Кина Пост / Федекс)Од воздух .Од страна на моретоПлаќање : T / T .Western Union /

Бесплатен Превозот Кина Пост Стоматолошка Лабораторија Алатки Стоматолошки Восок Резба Алатки Восок Резба Машина 1pcs/set накит
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Кина Пост Стоматолошка Лабораторија Алатки Стоматолошки Восок Резба Алатки Восок Резба Машина 1pcs/set накит

6960.00 DEN 4872.00

Сите производи ќе бидат внимателно да се спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или дру

Бесплатен Превозот Jewelers Диск Машина 7 Дупка/5 Дупка Удар Поставите Метал Круг За Сечење, Дупчење Jeweler Алатка
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Jewelers Диск Машина 7 Дупка/5 Дупка Удар Поставите Метал Круг За Сечење, Дупчење Jeweler Алатка

2832.00 DEN 2152.00

Бесплатен Превозот Jewelers Диск Машина 7 Дупка / 5 Дупка Удар Поставите Метал Круг за Сечење, Дупчење Jeweler Ал

Гравирање Блок Топката ,гравирање менгеме на назад,мини engraver топката накит поставување на машината за накит алатки и опрема
 • Неодамнешно

Гравирање Блок Топката ,гравирање менгеме на назад,мини engraver топката накит поставување на машината за накит алатки и опрема

4199.52 DEN 2940.00

Основни ДеталиМесто на Потекло : Fujian, Кина (Копно) Број на Моделот : wx71 Накит Алатки & Опрема Тип : Гравирањ

10pcs Гем Алатки за Тестирање Колекции Опрема со Дијамант Селектор Гем Loupe за Jeweler е Избор на Алатки. накит алатки и equipmen
 • Неодамнешно

10pcs Гем Алатки за Тестирање Колекции Опрема со Дијамант Селектор Гем Loupe за Jeweler е Избор на Алатки. накит алатки и equipmen

27600.00 DEN 19320.00

Гем Тестер : Jeweler е Алатки10pcs Гем Алатки за Тестирање Колекции Опрема со Дијамант Селектор Гем Loupe за Jeweler

Бесплатен Превозот Накит, Алати во Кина Ронки 400 1 Кол Радијална Наежвам Четки Дискови 100pcs/торба накит алатки
 • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Накит, Алати во Кина Ронки 400 1 Кол Радијална Наежвам Четки Дискови 100pcs/торба накит алатки

1469.28 DEN 1029.00

ОписБрој на модел : GH4583 M РАДИЈАЛНА НАЕЖВАМ ДИСКОВИСупериорни, брзи резултати со 3 M радијална наежвам ди

FOREDOM за сексуално и репродуктивно FLEX ОКНО 1/6HP ФЛЕКСИБИЛНИ ВРАТИЛО МОТОРНИ 230V FLEXSHAFT РОТАЦИОНЕН МОТОР Накит полирање
 • Неодамнешно

FOREDOM за сексуално и репродуктивно FLEX ОКНО 1/6HP ФЛЕКСИБИЛНИ ВРАТИЛО МОТОРНИ 230V FLEXSHAFT РОТАЦИОНЕН МОТОР Накит полирање

2832.00 DEN 1982.00

FOREDOM ЗА СЕКСУАЛНО И РЕПРОДУКТИВНО МОТОРНИ FLEX ВРАТИЛО ФЛЕКСИБИЛНИ ВРАТИЛО МОТОРНИ 1 / 6 HP 230 VFOREDOMS најпопул

Бамбус се Справи со Алуминиум Капчиња Кука Игли Сетови, Мешани Големина, Мешана Боја, 130~135x13~15x7~9mm; Pin: 1.0~6.0 mm; 11pcs/групи
 • Неодамнешно

Бамбус се Справи со Алуминиум Капчиња Кука Игли Сетови, Мешани Големина, Мешана Боја, 130~135x13~15x7~9mm; Pin: 1.0~6.0 mm; 11pcs/групи

656.16 DEN 492.00

Бамбус Се Справи Со Алуминиум Капчиња Кука Игли Сетови, Мешани Големина, Мешана БојаГолемина : 130~135mm дол

Нови Пристигнување Накит Одлуки Опрема 220V 510W Вакуум Восок Инјектор Накит Восок Инјектор Машина накит алатки
 • Неодамнешно

Нови Пристигнување Накит Одлуки Опрема 220V 510W Вакуум Восок Инјектор Накит Восок Инјектор Машина накит алатки

39599.52 DEN 27720.00

Поставување на временски опсег за вакуум : 0 до 24.9 секундиОписи : Технички податоци : Напојување : AC напон