Светло Жолто Злато Боја Цинк Пресврт Затворен Прстен Мат Монистра Бакар Метал Конектор Прстен DIY Накит Наоди Додатоци 5Pcs/Многу

Светло Жолто Злато Боја Цинк Пресврт Затворен Прстен Мат Монистра Бакар Метал Конектор Прстен DIY Накит Наоди Додатоци 5Pcs/Многу

DEN 564.00
-6 %
DEN 600.00

Количина на стоки


материјал : метал
големина : 4mm/5mm/6mm/7mm/8мм/10мм, дебелина 0.76 mm
боја : светло жолта боја на злато


Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
50g
Производ Карактеристики:
светло жолто злато боја изолација
Бренд Име:
uniyimi
Објектот Висина:
0.076cm
Објектот Должина:
0.5cm
Број На Модел На:
5mm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Накит Наоди Тип:
Конектори
Објектот Ширина:
0.5cm
Објектот Дијаметар:
0.5cm
Големина:
4mm/5mm/6mm/7mm/8mm/10mm

Најдобри понуди

(26864)5 Метри ширина 5MM Шампањ Златна Боја Железо 1+1 Круг, Овал Линк Синџири Фигаро Ѓердан Синџири Diy Наоди Додатоци
  • Неодамнешно

(26864)5 Метри ширина 5MM Шампањ Златна Боја Железо 1+1 Круг, Овал Линк Синџири Фигаро Ѓердан Синџири Diy Наоди Додатоци

239.04 DEN 210.00

Производ ID : 26864 Име на Производ : 8 зборови синџир Материјал : ЖелезоБоја : Шампањ златоГолемина : Синџир ш

Нови 200pcs Темно Позлатен Сребрен Накит Наоѓање Компоненти Hummer Ноктот Clasps трговија на Големо Накит Многу Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

Нови 200pcs Темно Позлатен Сребрен Накит Наоѓање Компоненти Hummer Ноктот Clasps трговија на Големо Накит Многу Бесплатен Превозот

684.96 DEN 480.00

Трговија на големо Накит 100pcs Наоди Додатоци Компоненти Многу Ѓердан Црна Кожа Канапи A383 многу100 парчиња

5 ПАРЧИЊА Накит Наоди и Компоненти Гроздобер Злато Clasps Цвет Filigree Метал Бакар Diy Бисер Бисери Ѓердан Toggle Конектор
  • Неодамнешно

5 ПАРЧИЊА Накит Наоди и Компоненти Гроздобер Злато Clasps Цвет Filigree Метал Бакар Diy Бисер Бисери Ѓердан Toggle Конектор

431.04 DEN 409.00

5 ПАРЧИЊА Накит трговија на Големо Наоди и Компоненти Гроздобер Clasps Цвет Filigree Метал Бакар Diy Бисер Бисер

Нова Мода 5pieces 54*25мм Цинк, Алуминиум во Сребрена Капка Вода Обетки Porous Конектор Шарм Поврзувачот за DIY Накит Додатоци
  • Неодамнешно

Нова Мода 5pieces 54*25мм Цинк, Алуминиум во Сребрена Капка Вода Обетки Porous Конектор Шарм Поврзувачот за DIY Накит Додатоци

106.08 DEN 101.00

Боја : СребренаМатеријал : Цинк легураТежина : Околу 10 g / торбаКоличина : 5 Парчиња / торбаСостојба : 100% Сос

Моден 500pcs Темно Позлатен Сребрен Накит Наоѓање Компоненти Hummer Ноктот Clasps трговија на Големо Накит Многу Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

Моден 500pcs Темно Позлатен Сребрен Накит Наоѓање Компоненти Hummer Ноктот Clasps трговија на Големо Накит Многу Бесплатен Превозот

1370.88 DEN 960.00

Трговија на големо Накит 100pcs Наоди Додатоци Компоненти Многу Ѓердан Црна Кожа Канапи A383 многу100 парчиња

4mm и 6mm Златна Боја Позлата Цевка Форма Магнетни Ѓердан Clasps одговара Кожа Кабелот Нараквици Изработка на Накит Наоди
  • Неодамнешно

4mm и 6mm Златна Боја Позлата Цевка Форма Магнетни Ѓердан Clasps одговара Кожа Кабелот Нараквици Изработка на Накит Наоди

1248.00 DEN 1148.00

Злато Боја Галвански Магнетни Цевка ClaspsОпис : Материјал БакарБојакако сликиВнатрешна Големина4mm или 6mm