100pcs Обетки Наоди Earring Безбедност Грбот Оригиналната Боја на Бакар Изработка на Накит

100pcs Обетки Наоди Earring Безбедност Грбот Оригиналната Боја на Бакар Изработка на Накит

DEN 239.52

Количина на стоки

Материјал : Бакар Големина : околу 5mm широк, 5mm долго, дупка : 1mm. Боја : Сребрена Тоа го направи на Бакар кои се отпорни на корозија и отпорни на дамки.
Плаќање
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Враќање&Наплата
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Повратни информации
Почитувани купувачи, ако најдете било какви проблеми околу нашите производи откако ги добиваат, ве молиме веднаш обратете се кај нас и да ни покаже некои слики на проблеми. Ние ќе ги направиме нашите најдобри напори за да ги реши за вас. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации. Ви благодарам многу!


Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
двојно еден
Накит Наоди Тип:
Earring Назад

Најдобри понуди

12mm Сребрена Боја Позлата Забележан Магнетно Коло Ѓердан Clasps Накит Наоди Конектори 20pc / Многу Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

12mm Сребрена Боја Позлата Забележан Магнетно Коло Ѓердан Clasps Накит Наоди Конектори 20pc / Многу Бесплатен Превозот

864.00 DEN 795.00

Сребрена Боја Позлата Магнетни Забележан Круг Накит ClaspsОпис : Материјал БакарБојаСребрена Боја Позлат

4mm Црна Пиштол Метал Цевка Форма Магнетни Clasps за Кожа Кабелот Нараквици Изработка на Накит Наоди 50pc / Многу Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

4mm Црна Пиштол Метал Цевка Форма Магнетни Clasps за Кожа Кабелот Нараквици Изработка на Накит Наоди 50pc / Многу Бесплатен Превозот

1248.00 DEN 1148.00

Ние ќе pack предмети професионално.30 / многу200 парчиња / многу6mm Црвена Лава Круг Монистра Полу Скапоцен К

Бесплатен превозот 12mm фацетирани круг multicolor лубеницата турмалин лабава монистра шарм жените diy изолација додатоци 15inch
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 12mm фацетирани круг multicolor лубеницата турмалин лабава монистра шарм жените diy изолација додатоци 15inch

306.72 DEN 215.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

4mm и 6mm Златна Боја Позлата Цевка Форма Магнетни Ѓердан Clasps одговара Кожа Кабелот Нараквици Изработка на Накит Наоди
 • Неодамнешно

4mm и 6mm Златна Боја Позлата Цевка Форма Магнетни Ѓердан Clasps одговара Кожа Кабелот Нараквици Изработка на Накит Наоди

1248.00 DEN 1148.00

Злато Боја Галвански Магнетни Цевка ClaspsОпис : Материјал БакарБојакако сликиВнатрешна Големина4mm или 6mm

Трговија на големо Бело / Сива Кожа Плетенка Ѓердан Кабли со ПОЗЛАТЕН СРЕБРЕН hummer затворач 2mm 21 наоди Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Трговија на големо Бело / Сива Кожа Плетенка Ѓердан Кабли со ПОЗЛАТЕН СРЕБРЕН hummer затворач 2mm 21 наоди Бесплатен превозот

426.72 DEN 406.00

Трговија на големо Бело / Сива Кожа Плетенка Ѓердан Кабли со ПОЗЛАТЕН СРЕБРЕН hummer затворач 2mm 21" наоди Б

Евтини 40PCS/многу) внатрешен:18x25mm Легура/Метал Антички Бронза Празно Pendant Основи Камео Cabochon DIY накит додатоци Наоѓање
 • Неодамнешно

Евтини 40PCS/многу) внатрешен:18x25mm Легура/Метал Антички Бронза Празно Pendant Основи Камео Cabochon DIY накит додатоци Наоѓање

DEN 575.52

Модни Додатоци Co.,Ltd.Трговски Договор : * Право цена на правото производ! Ве молиме не го споредуваат со jewe

Бесплатен превозот 8x12mm црвено Мексиканската опал ориз барел мачка очи изолација додатоци лабава монистра за накит одлуки 15inch
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 8x12mm црвено Мексиканската опал ориз барел мачка очи изолација додатоци лабава монистра за накит одлуки 15inch

260.64 DEN 182.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

Нова Мода 5pieces 54*25мм Цинк, Алуминиум во Сребрена Капка Вода Обетки Porous Конектор Шарм Поврзувачот за DIY Накит Додатоци
 • Неодамнешно

Нова Мода 5pieces 54*25мм Цинк, Алуминиум во Сребрена Капка Вода Обетки Porous Конектор Шарм Поврзувачот за DIY Накит Додатоци

106.08 DEN 101.00

Боја : СребренаМатеријал : Цинк легураТежина : Околу 10 g / торбаКоличина : 5 Парчиња / торбаСостојба : 100% Сос

3мм Злато Линија Извртени Twine Најлон Мозок-Црвена+50 метри/Roll Накит Наоди Shamballa Хривнија Ресни Јаже Beading канапи Додатоци
 • Неодамнешно

3мм Злато Линија Извртени Twine Најлон Мозок-Црвена+50 метри/Roll Накит Наоди Shamballa Хривнија Ресни Јаже Beading канапи Додатоци

DEN 2251.20

Добредојдовте на нашата продавница !1) линк за нашата продавница : 2 ) Дијаметри се приближуваме и бои мож

Нови 200pcs Темно Позлатен Сребрен Накит Наоѓање Компоненти Hummer Ноктот Clasps трговија на Големо Накит Многу Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Нови 200pcs Темно Позлатен Сребрен Накит Наоѓање Компоненти Hummer Ноктот Clasps трговија на Големо Накит Многу Бесплатен Превозот

684.96 DEN 480.00

Трговија на големо Накит 100pcs Наоди Додатоци Компоненти Многу Ѓердан Црна Кожа Канапи A383 многу100 парчиња

5 ПАРЧИЊА Накит Наоди и Компоненти Гроздобер Злато Clasps Цвет Filigree Метал Бакар Diy Бисер Бисери Ѓердан Toggle Конектор
 • Неодамнешно

5 ПАРЧИЊА Накит Наоди и Компоненти Гроздобер Злато Clasps Цвет Filigree Метал Бакар Diy Бисер Бисери Ѓердан Toggle Конектор

431.04 DEN 409.00

5 ПАРЧИЊА Накит трговија на Големо Наоди и Компоненти Гроздобер Clasps Цвет Filigree Метал Бакар Diy Бисер Бисер

SAUVOO 20set/многу Бакар Hummer Clasps Крајот Капи Кауција Синџири се Вклопува 4/5мм Кожа Кабелот Ѓердан Конектори За Накит Одлуки
 • Неодамнешно

SAUVOO 20set/многу Бакар Hummer Clasps Крајот Капи Кауција Синџири се Вклопува 4/5мм Кожа Кабелот Ѓердан Конектори За Накит Одлуки

306.72 DEN 215.00

SAUVOO 20set / многу Бакар Hummer Clasps Крајот Капи Кауција Синџири се Вклопува 4 / 5мм Кожа Кабелот Ѓердан Конектори