голем круг обрачот earring наоди антички бронза earring куки жици за накит одлуки HEF002

голем круг обрачот earring наоди антички бронза earring куки жици за накит одлуки HEF002

DEN 2698.00
-15 %
DEN 3174.24

Количина на стоки

Предмети Опис : Накит Наоди боја може да се направи : сребрена боја, златна боја, родиум досадна сребрена боја, розово злато во боја, антички бакар, антички бронза,gunmetal црна. По поставување на нарачки, ве молиме, напишете боја во порака, или консалтинг продавачот минимум за Снабдување Наоди & Додатоци за накит одлуки DIY 1. pendant база, pendant ќорци, pendant рамки, pendant послужавник, pendant bails, pendant конектори, pendant наоди 2. earring база, earring ќорци, earring рамки, earring послужавник, earring пост, earring жица, earring кука, earring затка, earring грб, earring клипови, earring наоди 3. прилагодливи прстен база, прилагодливи прстен ќорци, прилагодлив прстен рамки, прилагодлив прстен фах, прилагодлив прстен наоди. 4. хривнија база, нараквица ќорци, нараквица рамки, нараквица послужавник, нараквица наоди 5. Манжетната линк база, манжетната линк ќорци, манжетната линк рамки, манжетната линк послужавник, манжетната линк наоди 6. brooch pin база, brooch pin ќорци, brooch pin рамки, brooch pin послужавник, brooch безбедност pin, brooch грб, brooch наоди 7. јака pin база, јака pin ќорци, јака pin рамки, јака pin послужавник, јака безбедност pin, јака pin грб, јака pin наодите 8. глава игли, топката главата иглички, скок прстени, сплит клучните прстени, вртливата копче затворач, накит затворач, hummer затворач, кабелот clasps, кабелот завршува, кабелот затворач, кабелот капи, мушка капи, изолација, цевки конектори 9, синџири, синџири и синџири, синџири ѓердани, намалување на синџир, кабел синџири, топката синџири, extender синџири 10, мозок, Вистинска кожа мозок, СТП кожа мозок, Кинески Свила Мозок, Жици, Бакарни Жици, Стрингови, Лента 11, Накит Алатки, Клешти, Владетели 12, Пакување Кеси, Подарок Кеси, Сомот Кеси, Organza Кеси, Пошта, Organza Пошта, Патент Кеси Пошта За Превозот :
бесплатен превозот воздух пост парцела e Packet ЕМС DHL SF
повеќе од 100$ може да бесплатен превозот на курирската служба DHL EMS
Сите предмети ќе бидат испратени надвор од стандардните превозот метод, ако било каква промена за итни цел, ве молиме контактирајте со нас во времето.
Повратни информации :
Тоа ќе биде многу ценети за вас да го напушти 5 ѕвезда ПОЗИТИВНИ повратни информации и ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. И ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине било повратни информации . Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдоброто решение.


Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
HEF002
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Earring Назад

Најдобри понуди

Бесплатен превозот!10ММ,Цвет Капи Монистра,Поставен на Кристал Кристал Изолација, Бакар злато Позлатен Накит Наоди
  • Неодамнешно

Бесплатен превозот!10ММ,Цвет Капи Монистра,Поставен на Кристал Кристал Изолација, Бакар злато Позлатен Накит Наоди

DEN 960.00

Опис На ПроизводотПроизводи ДеталиМатеријал : Бакар+Кристал(Олово и никел бесплатно)Големина на : Прибл

5 КОМПЈУТЕРИ 1 Стрингови Бела Боја Пролет Clasps W/Прилог Прстени DIY Ноктот Накит Куки Бисер Ѓердани Hummer Затворач CSA18
  • Неодамнешно

5 КОМПЈУТЕРИ 1 Стрингови Бела Боја Пролет Clasps W/Прилог Прстени DIY Ноктот Накит Куки Бисер Ѓердани Hummer Затворач CSA18

431.04 DEN 409.00

5 КОМПЈУТЕРИ 1 Стрингови Бела Боја Пролет Clasps W / Прилог Прстени DIY Ноктот Накит Куки Бисер Ѓердани Hummer Зат

Моден 500pcs Темно Позлатен Сребрен Накит Наоѓање Компоненти Hummer Ноктот Clasps трговија на Големо Накит Многу Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

Моден 500pcs Темно Позлатен Сребрен Накит Наоѓање Компоненти Hummer Ноктот Clasps трговија на Големо Накит Многу Бесплатен Превозот

1370.88 DEN 960.00

Трговија на големо Накит 100pcs Наоди Додатоци Компоненти Многу Ѓердан Црна Кожа Канапи A383 многу100 парчиња

Светло Жолто Злато Боја Цинк Пресврт Затворен Прстен Мат Монистра Бакар Метал Конектор Прстен DIY Накит Наоди Додатоци 5Pcs/Многу
  • Неодамнешно

Светло Жолто Злато Боја Цинк Пресврт Затворен Прстен Мат Монистра Бакар Метал Конектор Прстен DIY Накит Наоди Додатоци 5Pcs/Многу

600.00 DEN 564.00

материјал : металголемина : 4mm / 5mm / 6mm / 7mm / 8мм / 10мм, дебелина 0.76 mmбоја : светло жолта боја на злато

Нова Мода 5pieces 54*25мм Цинк, Алуминиум во Сребрена Капка Вода Обетки Porous Конектор Шарм Поврзувачот за DIY Накит Додатоци
  • Неодамнешно

Нова Мода 5pieces 54*25мм Цинк, Алуминиум во Сребрена Капка Вода Обетки Porous Конектор Шарм Поврзувачот за DIY Накит Додатоци

106.08 DEN 101.00

Боја : СребренаМатеријал : Цинк легураТежина : Околу 10 g / торбаКоличина : 5 Парчиња / торбаСостојба : 100% Сос

Нови 200pcs Темно Позлатен Сребрен Накит Наоѓање Компоненти Hummer Ноктот Clasps трговија на Големо Накит Многу Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

Нови 200pcs Темно Позлатен Сребрен Накит Наоѓање Компоненти Hummer Ноктот Clasps трговија на Големо Накит Многу Бесплатен Превозот

684.96 DEN 480.00

Трговија на големо Накит 100pcs Наоди Додатоци Компоненти Многу Ѓердан Црна Кожа Канапи A383 многу100 парчиња

Трговија на големо Бело / Сива Кожа Плетенка Ѓердан Кабли со ПОЗЛАТЕН СРЕБРЕН hummer затворач 2mm 21 наоди Бесплатен превозот
  • Неодамнешно

Трговија на големо Бело / Сива Кожа Плетенка Ѓердан Кабли со ПОЗЛАТЕН СРЕБРЕН hummer затворач 2mm 21 наоди Бесплатен превозот

426.72 DEN 406.00

Трговија на големо Бело / Сива Кожа Плетенка Ѓердан Кабли со ПОЗЛАТЕН СРЕБРЕН hummer затворач 2mm 21" наоди Б

12mm Сребрена Боја Позлата Забележан Магнетно Коло Ѓердан Clasps Накит Наоди Конектори 20pc / Многу Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

12mm Сребрена Боја Позлата Забележан Магнетно Коло Ѓердан Clasps Накит Наоди Конектори 20pc / Многу Бесплатен Превозот

864.00 DEN 795.00

Сребрена Боја Позлата Магнетни Забележан Круг Накит ClaspsОпис : Материјал БакарБојаСребрена Боја Позлат