3мм Злато Линија Извртени Twine Најлон Мозок-Црвена+50 метри/Roll Накит Наоди Shamballa Хривнија Ресни Јаже Beading канапи Додатоци

3мм Злато Линија Извртени Twine Најлон Мозок-Црвена+50 метри/Roll Накит Наоди Shamballa Хривнија Ресни Јаже Beading канапи Додатоци

DEN 2251.20

Количина на стоки


Добредојдовте на нашата продавница !
1) линк за нашата продавница :
2 ) Дијаметри се приближуваме и бои може да се различни, бидејќи на различни
серии,различни бренд,различен материјал.Ве молиме не го споредуваат бои
помеѓу различни производи.Ви благодариме!
Материјал :
Најлон
Големина на :
Должина : 80m / тркалаат Дијаметар : 2,5 mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Шарени Како фотографии
Количина :
Околу 80meters/ roll/ многу
Бренд : (Направени во кина)
Answer : ___________________________ Note :
Повеќе Бои :
Вистинската Боја :
Со Користење На Примерок :
3) Предмети ќе биде предаден withi n 1-3 дена по јасно плаќање.
Превозникот Име
Превозот бесплатно
Следење На Услугата
Кина Пост Воздух
Слободен!! ( $300 Преку Воздух Пост цена 15-45 дена)
www.intmail.183.com
DHL
Слободен!! ( > $300 Преку Воздух Пост цена 5-10 дена)
www.dhl.com
EMS
www.ems.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
4)Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се
различни од опис. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако треба,
ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина.
Се надеваме дека може да се разбере ова.
5)Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашите добри
повратни информации е многу ценет.
Ако сметаш дека ти нема да ме остави позитивни повратни информации , ве молиме confortable да дозволете ми да знам прво.
Јас ќе ви даде добро решение.
Јас сум среќен да одговори на секое прашање може да имате, па ве молиме не двоумете се да ме контактирате. Јас ќе се обидам моето најдобро да
одговори што не подоцна од 24 часа, се очекува дека ние се исклучи за време на викендите.


Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Тежина:
700g
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Должина:
8000cm
Број На Модел На:
3мм
Бренд Име:
BETENSH
Материјал:
Најлон
Производ Карактеристики:
Ресни Кабелот /кинески
Објектот Висина:
8000cm
Објектот Дијаметар:
0.3cm
Објектот Ширина:
03cm
Големина:
3mm

Најдобри понуди

Евтини 40PCS/многу) внатрешен:18x25mm Легура/Метал Антички Бронза Празно Pendant Основи Камео Cabochon DIY накит додатоци Наоѓање
  • Неодамнешно

Евтини 40PCS/многу) внатрешен:18x25mm Легура/Метал Антички Бронза Празно Pendant Основи Камео Cabochon DIY накит додатоци Наоѓање

DEN 575.52

Модни Додатоци Co.,Ltd.Трговски Договор : * Право цена на правото производ! Ве молиме не го споредуваат со jewe

20pcs/многу Кристал И Школка цвет Накит Наоди DIY Изработка на Накит Компоненти Свадба, Матурска Embellishments Прибор Делови
  • Неодамнешно

20pcs/многу Кристал И Школка цвет Накит Наоди DIY Изработка на Накит Компоненти Свадба, Матурска Embellishments Прибор Делови

710.40 DEN 604.00

Легура Кристал Копчето Diamante Школка цвет За Накит Одлуки Bijoux Компоненти DIY Свадба Разубавувањето Прибор

(26864)5 Метри ширина 5MM Шампањ Златна Боја Железо 1+1 Круг, Овал Линк Синџири Фигаро Ѓердан Синџири Diy Наоди Додатоци
  • Неодамнешно

(26864)5 Метри ширина 5MM Шампањ Златна Боја Железо 1+1 Круг, Овал Линк Синџири Фигаро Ѓердан Синџири Diy Наоди Додатоци

239.04 DEN 210.00

Производ ID : 26864 Име на Производ : 8 зборови синџир Материјал : ЖелезоБоја : Шампањ златоГолемина : Синџир ш

Трговија на големо Бело / Сива Кожа Плетенка Ѓердан Кабли со ПОЗЛАТЕН СРЕБРЕН hummer затворач 2mm 21 наоди Бесплатен превозот
  • Неодамнешно

Трговија на големо Бело / Сива Кожа Плетенка Ѓердан Кабли со ПОЗЛАТЕН СРЕБРЕН hummer затворач 2mm 21 наоди Бесплатен превозот

426.72 DEN 406.00

Трговија на големо Бело / Сива Кожа Плетенка Ѓердан Кабли со ПОЗЛАТЕН СРЕБРЕН hummer затворач 2mm 21" наоди Б

Нова Мода 5pieces 54*25мм Цинк, Алуминиум во Сребрена Капка Вода Обетки Porous Конектор Шарм Поврзувачот за DIY Накит Додатоци
  • Неодамнешно

Нова Мода 5pieces 54*25мм Цинк, Алуминиум во Сребрена Капка Вода Обетки Porous Конектор Шарм Поврзувачот за DIY Накит Додатоци

106.08 DEN 101.00

Боја : СребренаМатеријал : Цинк легураТежина : Околу 10 g / торбаКоличина : 5 Парчиња / торбаСостојба : 100% Сос

Промет на големо со 3 Жици Filigree Сребро Позлата Цвет Кутија Clasps 22X32mm НАОДИ Бисер затворач монистра затворач Бесплатен
  • Неодамнешно

Промет на големо со 3 Жици Filigree Сребро Позлата Цвет Кутија Clasps 22X32mm НАОДИ Бисер затворач монистра затворач Бесплатен

431.52 DEN 410.00

Промет на големо со 3 Жици Filigree Сребро Позлата Цвет Кутија Clasps 22 X32mm НАОДИ Бисер затворач монистра затвор

DIY Тибетската Стил Pendant Затворач Ѓердан Конектор Кауција Монистра Криви Шупливи со Цвет Шема Антички Сребрен
  • Неодамнешно

DIY Тибетската Стил Pendant Затворач Ѓердан Конектор Кауција Монистра Криви Шупливи со Цвет Шема Антички Сребрен

218.88 DEN 175.00

DIY Шамија Pendant Тибетската Стил Легура Закачалка Линкови, Големи Кауција Монистра, Криви Шуплива Цевка со