30pcs/многу 42*37MM внатрешниот:18x25mm Легура Антички Бронза Брошеви Камео Cabochon база Settings Бесплатен Превозот

30pcs/многу 42*37MM внатрешниот:18x25mm Легура Антички Бронза Брошеви Камео Cabochon база Settings Бесплатен Превозот

DEN 587.00
-5 %
DEN 617.28

Количина на стоки


Firstyle Модни Додатоци Co.,Ltd.
Трговски Договор :
* Право цена на правото производ! Ве молиме не го споредуваат со jewelries на високо улица!
* Бидејќи на агол и светлина,вистински објект може да биде малку поинаков од сликата, ако умот, ве молиме да не купувам тоа, ви благодариме за разбирањето!
10 PCS 37 X54mm Метал/Легура Антички Бронза brooch Маска Гроздобер Шарм Pendant Накит врска DIY Накит База settings US$ 15.18 /многу
10 парчиња / многу
Топла Продажба 30pcs внатрешниот : 30 X40mm Легура/Метал Антички Бронза Празно Подлога Фах Brooch База Камео Поставување DIY Накит Наоѓање US$ 12.42 /многу
30 парчиња / многу
30pcs Легура Антички Бронза 18x25mm Празно Фах Брошеви Прилагодувања ,Чипка Подлога Фах Брошеви База Камео Поставување DIY Накит Наоѓање US$ 12.86 /многу
30 парчиња / многу
50 PCS 27 X59 MM внатрешниот : 12 X17 MM Легура Антички Бронза пеперутка Фах Шарм Pendant Brooch,diy Brooch Накит База прилагодувања за Наоѓање US$ 15.59 /многу
50 парчиња / многу
DIY накит Додатоци, Метал/Легура Бронза Чипка Brooch база Поставување одговара : 20mm Фах Накит ,20pcs/многу,Бесплатен Превозот САД$ 11.79 /многу
20 парчиња / многу
40pcs Антички Бронза Месинг 28mm цвет Фах Brooch додаток Брошеви База Поставување DIY Накит Наоѓање US$ 18.99 /многу
40 парчиња / многу
DIY накит Додатоци, Сребро Метал/Легура 1.5 CM Со Дупка Brooch база Поставување DIY Накит конекција,1000pcs/многу,Бесплатен Превозот САД$ 17.89 /многу
1000 парчиња / многу
DIY накит Додатоци, Сребро Метал/Легура од 2,5 CM Со Дупка Brooch база Поставување DIY Накит конекција,1000pcs/многу,Бесплатен Превозот САД$ 29.86 /многу
1000 парчиња / многу
Лесно Шопинг :

Shippment
- Бесплатен превозот преку Кина Пост Воздух
-Ако вашите квантитет е соодветен, љубезно ве советуваме изберете DHL, EMS, или UPS-от, ние ќе се потрудиме да го изберат најсоодветен начин за вас.
Плаќање
-Зачувам, водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група. поддршка богата плаќање начини. Знаете повеќе преку ( )
Pls. контактирате за ако имате било какви прашања во врска со Плаќање.
Повратни информации и Спор
Мора да се најде нешто се направи сте задоволни, ве молиме љубезно ме контактирате пред да замине негативни/неутрален повратни информации или отворање на спорот. Ние ќе се реши проблемот за вас пријателски и брзо . Контактирајте со нас ќе биде најдобар начин да се реши проблемот . Ние го цениме вашиот шопинг искуство, ние сме секогаш обидувајќи се да го направи подобро.
Ако не сте задоволни со нашата трансакција, ние топло ве покануваме остави позитивни повратни информации.
Ви благодариме за вашиот вид на разбирање и соработка.
Услуга 100% Гаранција
Ако не сте задоволни, јас не сум среќен! Вашиот sastisfication е нашата среќа! Само е-мејл мене, ако не сте задоволни со било кој од моите производи Ние ќе го со најдобро да се реши проблем за сите вас.
100% Наплата 100% Кредитни 100% Замена 100% Размена.
Постои временско ограничување, Не се Шегувам.
Драг пријател,
Убав ден!
Вашето мислење е многу важна за нас.
Ние не слушаат внимателно, и ќе одговорат на вашите повратни информации што е можно поскоро.
Ве молиме љубезно ни овозможи некое време за да ги видиш вашата порака.Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа !
Ви Благодариме! & Најдобри Желби
Firstyle Модни Додатоци Co.,Ltd.


Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
ШЕЕСЕТ TOWFISH
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Brooch База
Објектот Дијаметар:
3.7cm
Објектот Должина:
4.2cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Ширина:
3.7cm
Објектот Висина:
0inch
Производ Карактеристики:
Brooch База
Број На Модел На:
NO0466
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
Метал
Внатрешна ГОЛЕМИНА:
18x25mm

Најдобри понуди

5 КОМПЈУТЕРИ 1 Стрингови Бела Боја Пролет Clasps W/Прилог Прстени DIY Ноктот Накит Куки Бисер Ѓердани Hummer Затворач CSA18
  • Неодамнешно

5 КОМПЈУТЕРИ 1 Стрингови Бела Боја Пролет Clasps W/Прилог Прстени DIY Ноктот Накит Куки Бисер Ѓердани Hummer Затворач CSA18

431.04 DEN 409.00

5 КОМПЈУТЕРИ 1 Стрингови Бела Боја Пролет Clasps W / Прилог Прстени DIY Ноктот Накит Куки Бисер Ѓердани Hummer Зат

Бесплатен Превозот Нов Дизајн Рамки Шарм, Отворајќи Settings Кубни Циркон Врвен Квалитет Кристално Монистра Конектори за Додатоци
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Нов Дизајн Рамки Шарм, Отворајќи Settings Кубни Циркон Врвен Квалитет Кристално Монистра Конектори за Додатоци

959.52 DEN 844.00

Бесплатен Превозот Нов Дизајн Рамки Шарм, Отворајќи Settings Кубни Циркон Врвен Квалитет Кристално Монистр

Нова Мода 5pieces 54*25мм Цинк, Алуминиум во Сребрена Капка Вода Обетки Porous Конектор Шарм Поврзувачот за DIY Накит Додатоци
  • Неодамнешно

Нова Мода 5pieces 54*25мм Цинк, Алуминиум во Сребрена Капка Вода Обетки Porous Конектор Шарм Поврзувачот за DIY Накит Додатоци

106.08 DEN 101.00

Боја : СребренаМатеријал : Цинк легураТежина : Околу 10 g / торбаКоличина : 5 Парчиња / торбаСостојба : 100% Сос

3 компјутери/многу Нови Цвет Brooch Налепници Парчиња Облека/Облека Додаток Торба Чевли Шапка Додатоци DIY рачно изработени Подароци
  • Неодамнешно

3 компјутери/многу Нови Цвет Brooch Налепници Парчиња Облека/Облека Додаток Торба Чевли Шапка Додатоци DIY рачно изработени Подароци

239.52 DEN 228.00

Стилови : Jewe Додаток & Облека ДодатокПредмет Бр : P743Материјал : Sequins, КристалноБои : Бела, Црвена, РозоваСт

DIY Тибетската Стил Pendant Затворач Ѓердан Конектор Кауција Монистра Криви Шупливи со Цвет Шема Антички Сребрен
  • Неодамнешно

DIY Тибетската Стил Pendant Затворач Ѓердан Конектор Кауција Монистра Криви Шупливи со Цвет Шема Антички Сребрен

218.88 DEN 175.00

DIY Шамија Pendant Тибетската Стил Легура Закачалка Линкови, Големи Кауција Монистра, Криви Шуплива Цевка со

Евтини 40PCS/многу) внатрешен:18x25mm Легура/Метал Антички Бронза Празно Pendant Основи Камео Cabochon DIY накит додатоци Наоѓање
  • Неодамнешно

Евтини 40PCS/многу) внатрешен:18x25mm Легура/Метал Антички Бронза Празно Pendant Основи Камео Cabochon DIY накит додатоци Наоѓање

DEN 575.52

Модни Додатоци Co.,Ltd.Трговски Договор : * Право цена на правото производ! Ве молиме не го споредуваат со jewe

1.5 mm Ресни Јаже Shamballa Хривнија Пресврт Плетенка Кабли-Црвена+120m/Тркалаат Кинески Јазол Beading мозок-Накит Наоди Додатоци
  • Неодамнешно

1.5 mm Ресни Јаже Shamballa Хривнија Пресврт Плетенка Кабли-Црвена+120m/Тркалаат Кинески Јазол Beading мозок-Накит Наоди Додатоци

DEN 955.20

Добредојдовте на нашата продавница !1) линк за нашата продавница : 2 ) Дијаметри се приближуваме и бои мож