4mm Сребрена Боја Позлата Круг Цевка Магнетни Ѓердан Clasps одговара Кожа Кабелот Изработка на Накит

4mm Сребрена Боја Позлата Круг Цевка Магнетни Ѓердан Clasps одговара Кожа Кабелот Изработка на Накит

DEN 1148.00
-8 %
DEN 1248.00

Количина на стоки


Сребрена Боја Позлата Магнетни Круг Цевка Накит Clasps
Опис :
Материјал Бакар
Боја
сребрена боја позлата
Големина
4mm
Повеќе Детали
вие ќе примате 50pc clasps
Повеќе објект што може да се допаѓа :


Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Метал
Големина:
4mm
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Дијаметар:
0.4cm
Метали Тип:
Бакар
Објектот Тежина:
10g
Објектот Ширина:
0.4cm
Производ Карактеристики:
Магнетно
Број На Модел На:
магнетски затворач
Место на Потекло:
Кина
is_customized:
Yes

Најдобри понуди

(26864)5 Метри ширина 5MM Шампањ Златна Боја Железо 1+1 Круг, Овал Линк Синџири Фигаро Ѓердан Синџири Diy Наоди Додатоци
  • Неодамнешно

(26864)5 Метри ширина 5MM Шампањ Златна Боја Железо 1+1 Круг, Овал Линк Синџири Фигаро Ѓердан Синџири Diy Наоди Додатоци

239.04 DEN 210.00

Производ ID : 26864 Име на Производ : 8 зборови синџир Материјал : ЖелезоБоја : Шампањ златоГолемина : Синџир ш

20pcs/многу Кристал И Школка цвет Накит Наоди DIY Изработка на Накит Компоненти Свадба, Матурска Embellishments Прибор Делови
  • Неодамнешно

20pcs/многу Кристал И Школка цвет Накит Наоди DIY Изработка на Накит Компоненти Свадба, Матурска Embellishments Прибор Делови

710.40 DEN 604.00

Легура Кристал Копчето Diamante Школка цвет За Накит Одлуки Bijoux Компоненти DIY Свадба Разубавувањето Прибор

Бесплатен Превозот Нов Дизајн Рамки Шарм, Отворајќи Settings Кубни Циркон Врвен Квалитет Кристално Монистра Конектори за Додатоци
  • Неодамнешно

Бесплатен Превозот Нов Дизајн Рамки Шарм, Отворајќи Settings Кубни Циркон Врвен Квалитет Кристално Монистра Конектори за Додатоци

959.52 DEN 844.00

Бесплатен Превозот Нов Дизајн Рамки Шарм, Отворајќи Settings Кубни Циркон Врвен Квалитет Кристално Монистр

60PCS/МНОГУ 31*20MM внатрешниот:18x25mm Легура Антички Бронза Птица е Празно Камео Pendant Основи Поставување Накит Додаток Наоди
  • Неодамнешно

60PCS/МНОГУ 31*20MM внатрешниот:18x25mm Легура Антички Бронза Птица е Празно Камео Pendant Основи Поставување Накит Додаток Наоди

532.32 DEN 506.00

Модни Додатоци Co.,Ltd.Трговски Договор : * Право цена на правото производ! Ве молиме не го споредуваат со jewe

1.5 cm бисер пролет поставува Сребро Позлатен Бакар Шапка Brooch иглички Diy Накит Наоди Накит Метал brooch lapel pin база за
  • Неодамнешно

1.5 cm бисер пролет поставува Сребро Позлатен Бакар Шапка Brooch иглички Diy Накит Наоди Накит Метал brooch lapel pin база за

954.72 DEN 726.00

Испорака Детална : 1 1 Lot = 20 компјутери2 Пакување : OPP вреќа3 Круг со дијаметар : 1.5 cm (прирачник за мерење ќе

12mm Сребрена Боја Позлата Забележан Магнетно Коло Ѓердан Clasps Накит Наоди Конектори 20pc / Многу Бесплатен Превозот
  • Неодамнешно

12mm Сребрена Боја Позлата Забележан Магнетно Коло Ѓердан Clasps Накит Наоди Конектори 20pc / Многу Бесплатен Превозот

864.00 DEN 795.00

Сребрена Боја Позлата Магнетни Забележан Круг Накит ClaspsОпис : Материјал БакарБојаСребрена Боја Позлат

3 компјутери/многу Нови Цвет Brooch Налепници Парчиња Облека/Облека Додаток Торба Чевли Шапка Додатоци DIY рачно изработени Подароци
  • Неодамнешно

3 компјутери/многу Нови Цвет Brooch Налепници Парчиња Облека/Облека Додаток Торба Чевли Шапка Додатоци DIY рачно изработени Подароци

239.52 DEN 228.00

Стилови : Jewe Додаток & Облека ДодатокПредмет Бр : P743Материјал : Sequins, КристалноБои : Бела, Црвена, РозоваСт

5 ПАРЧИЊА Накит Наоди и Компоненти Гроздобер Злато Clasps Цвет Filigree Метал Бакар Diy Бисер Бисери Ѓердан Toggle Конектор
  • Неодамнешно

5 ПАРЧИЊА Накит Наоди и Компоненти Гроздобер Злато Clasps Цвет Filigree Метал Бакар Diy Бисер Бисери Ѓердан Toggle Конектор

431.04 DEN 409.00

5 ПАРЧИЊА Накит трговија на Големо Наоди и Компоненти Гроздобер Clasps Цвет Filigree Метал Бакар Diy Бисер Бисер

BoYuTe (100 Парчиња/Многу) 13*18MM Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Ѕвезда Конектори Шарм за Изработка на Накит Додатоци Diy
  • Неодамнешно

BoYuTe (100 Парчиња/Многу) 13*18MM Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Ѕвезда Конектори Шарм за Изработка на Накит Додатоци Diy

306.72 DEN 276.00

Точка ИМЕ : Bo Yu Te (100 Парчиња / Многу) 13*18 MM Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Ѕвезда Конектори Шарм за Из