30pcs гроздобер круг Слон шарм Антички сребрен Pendant DIY Европски Стил Накит Одлуки B246

30pcs гроздобер круг Слон шарм Антички сребрен Pendant DIY Европски Стил Накит Одлуки B246

DEN 266.00
-29 %
DEN 374.40

Количина на стоки


Ние сме меѓународни продавачот од Кина, превозот времето понекогаш да биде извршено од страна на многу неизвесна фактори, како што се времето, несреќа, празници, фестивали, купување fastigium итн. Кога пратката не бидат примени по вашата испорака време помина, ни e-mail прво, ние ќе ви понудиме на нашите најдобри решение!
1. Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Ние вредност, секој клиент. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да се потврди приемот и ни остави активни повратни информации(Пет ѕвездички).
3. Ако стоките имаат било каков проблем. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем. Ви даде задоволителен одговор. Ве молиме не ни остави неутрален или негативен фидбек.
4. Следна цел, Ние ќе ви ги даде најдобрите цени, попуст и презентирани прилично подароци
1.Nagative повратни информации не може да се решаваат проблемите,Комуникации е мостот на човечкиот ум и целиот свет е секогаш убава под мазна комуникации,па pls ве молиме контактирајте со нас ако производи имаат проблем.
2 Ние сме, исто така, регрутирање производи distriuber од светот,Ние ќе ви понуди разумна цена и pls kinldy контактирајте не доколку сте заинтересирани во нашите производи.Мали Мало или големо веледрогеријата е сите добредојдени.
можете да се меша било објекти од нашата продавница заедно !
ние може да се комбинираат превозот цена за вас
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. освен ако тоа не е наша грешка,се надевам дека ќе може да се разбере
На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на seller’s) се врати адреса и напишете ¢ €œgift” на испорака детали лист. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.


Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Големина:
21x18x5mm
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
B246
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
круг Слон
is_customized:
yes
боја:
антички сребрен
дупка кол:
2mm
Модел:
Ѓердан,Шарм,Декоративни,Додатоци,Украс
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Пол:
Унисекс
Шарм Тип:
шарм

Најдобри понуди

4mm Црна Пиштол Метал Цевка Форма Магнетни Clasps за Кожа Кабелот Нараквици Изработка на Накит Наоди 50pc / Многу Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

4mm Црна Пиштол Метал Цевка Форма Магнетни Clasps за Кожа Кабелот Нараквици Изработка на Накит Наоди 50pc / Многу Бесплатен Превозот

1248.00 DEN 1148.00

Ние ќе pack предмети професионално.30 / многу200 парчиња / многу6mm Црвена Лава Круг Монистра Полу Скапоцен К

Бесплатен превозот 8x12mm црвено Мексиканската опал ориз барел мачка очи изолација додатоци лабава монистра за накит одлуки 15inch
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 8x12mm црвено Мексиканската опал ориз барел мачка очи изолација додатоци лабава монистра за накит одлуки 15inch

260.64 DEN 182.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

Нова Мода 5pieces 54*25мм Цинк, Алуминиум во Сребрена Капка Вода Обетки Porous Конектор Шарм Поврзувачот за DIY Накит Додатоци
 • Неодамнешно

Нова Мода 5pieces 54*25мм Цинк, Алуминиум во Сребрена Капка Вода Обетки Porous Конектор Шарм Поврзувачот за DIY Накит Додатоци

106.08 DEN 101.00

Боја : СребренаМатеријал : Цинк легураТежина : Околу 10 g / торбаКоличина : 5 Парчиња / торбаСостојба : 100% Сос

4mm и 6mm Златна Боја Позлата Цевка Форма Магнетни Ѓердан Clasps одговара Кожа Кабелот Нараквици Изработка на Накит Наоди
 • Неодамнешно

4mm и 6mm Златна Боја Позлата Цевка Форма Магнетни Ѓердан Clasps одговара Кожа Кабелот Нараквици Изработка на Накит Наоди

1248.00 DEN 1148.00

Злато Боја Галвански Магнетни Цевка ClaspsОпис : Материјал БакарБојакако сликиВнатрешна Големина4mm или 6mm

Нови 200pcs Темно Позлатен Сребрен Накит Наоѓање Компоненти Hummer Ноктот Clasps трговија на Големо Накит Многу Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Нови 200pcs Темно Позлатен Сребрен Накит Наоѓање Компоненти Hummer Ноктот Clasps трговија на Големо Накит Многу Бесплатен Превозот

684.96 DEN 480.00

Трговија на големо Накит 100pcs Наоди Додатоци Компоненти Многу Ѓердан Црна Кожа Канапи A383 многу100 парчиња

3мм Злато Линија Извртени Twine Најлон Мозок-Црвена+50 метри/Roll Накит Наоди Shamballa Хривнија Ресни Јаже Beading канапи Додатоци
 • Неодамнешно

3мм Злато Линија Извртени Twine Најлон Мозок-Црвена+50 метри/Roll Накит Наоди Shamballa Хривнија Ресни Јаже Beading канапи Додатоци

DEN 2251.20

Добредојдовте на нашата продавница !1) линк за нашата продавница : 2 ) Дијаметри се приближуваме и бои мож

Промет на големо со 3 Жици Filigree Сребро Позлата Цвет Кутија Clasps 22X32mm НАОДИ Бисер затворач монистра затворач Бесплатен
 • Неодамнешно

Промет на големо со 3 Жици Filigree Сребро Позлата Цвет Кутија Clasps 22X32mm НАОДИ Бисер затворач монистра затворач Бесплатен

431.52 DEN 410.00

Промет на големо со 3 Жици Filigree Сребро Позлата Цвет Кутија Clasps 22 X32mm НАОДИ Бисер затворач монистра затвор

5 ПАРЧИЊА Накит Наоди и Компоненти Гроздобер Злато Clasps Цвет Filigree Метал Бакар Diy Бисер Бисери Ѓердан Toggle Конектор
 • Неодамнешно

5 ПАРЧИЊА Накит Наоди и Компоненти Гроздобер Злато Clasps Цвет Filigree Метал Бакар Diy Бисер Бисери Ѓердан Toggle Конектор

431.04 DEN 409.00

5 ПАРЧИЊА Накит трговија на Големо Наоди и Компоненти Гроздобер Clasps Цвет Filigree Метал Бакар Diy Бисер Бисер

Трговија на големо Бело / Сива Кожа Плетенка Ѓердан Кабли со ПОЗЛАТЕН СРЕБРЕН hummer затворач 2mm 21 наоди Бесплатен превозот
 • Неодамнешно

Трговија на големо Бело / Сива Кожа Плетенка Ѓердан Кабли со ПОЗЛАТЕН СРЕБРЕН hummer затворач 2mm 21 наоди Бесплатен превозот

426.72 DEN 406.00

Трговија на големо Бело / Сива Кожа Плетенка Ѓердан Кабли со ПОЗЛАТЕН СРЕБРЕН hummer затворач 2mm 21" наоди Б

Моден 500pcs Темно Позлатен Сребрен Накит Наоѓање Компоненти Hummer Ноктот Clasps трговија на Големо Накит Многу Бесплатен Превозот
 • Неодамнешно

Моден 500pcs Темно Позлатен Сребрен Накит Наоѓање Компоненти Hummer Ноктот Clasps трговија на Големо Накит Многу Бесплатен Превозот

1370.88 DEN 960.00

Трговија на големо Накит 100pcs Наоди Додатоци Компоненти Многу Ѓердан Црна Кожа Канапи A383 многу100 парчиња

Бесплатен превозот 12mm фацетирани круг multicolor лубеницата турмалин лабава монистра шарм жените diy изолација додатоци 15inch
 • Неодамнешно

Бесплатен превозот 12mm фацетирани круг multicolor лубеницата турмалин лабава монистра шарм жените diy изолација додатоци 15inch

306.72 DEN 215.00

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијат

5 КОМПЈУТЕРИ 1 Стрингови Бела Боја Пролет Clasps W/Прилог Прстени DIY Ноктот Накит Куки Бисер Ѓердани Hummer Затворач CSA18
 • Неодамнешно

5 КОМПЈУТЕРИ 1 Стрингови Бела Боја Пролет Clasps W/Прилог Прстени DIY Ноктот Накит Куки Бисер Ѓердани Hummer Затворач CSA18

431.04 DEN 409.00

5 КОМПЈУТЕРИ 1 Стрингови Бела Боја Пролет Clasps W / Прилог Прстени DIY Ноктот Накит Куки Бисер Ѓердани Hummer Зат

SAUVOO 20set/многу Бакар Hummer Clasps Крајот Капи Кауција Синџири се Вклопува 4/5мм Кожа Кабелот Ѓердан Конектори За Накит Одлуки
 • Неодамнешно

SAUVOO 20set/многу Бакар Hummer Clasps Крајот Капи Кауција Синџири се Вклопува 4/5мм Кожа Кабелот Ѓердан Конектори За Накит Одлуки

306.72 DEN 215.00

SAUVOO 20set / многу Бакар Hummer Clasps Крајот Капи Кауција Синџири се Вклопува 4 / 5мм Кожа Кабелот Ѓердан Конектори