500piece многу круг обрачот earring наоди 60mm сребрена боја HEF005

500piece многу круг обрачот earring наоди 60mm сребрена боја HEF005

DEN 2694.00
-15 %
DEN 3169.44

Количина на стоки

Предмети Опис : Накит Наоди боја може да се направи : сребрена боја, златна боја, родиум досадна сребрена боја, розово злато во боја, антички бакар, антички бронза,gunmetal црна. По поставување на нарачки, ве молиме, напишете боја во порака, или консалтинг продавачот минимум за Снабдување Наоди & Додатоци за накит одлуки DIY 1. pendant база, pendant ќорци, pendant рамки, pendant послужавник, pendant bails, pendant конектори, pendant наоди 2. earring база, earring ќорци, earring рамки, earring послужавник, earring пост, earring жица, earring кука, earring затка, earring грб, earring клипови, earring наоди 3. прилагодливи прстен база, прилагодливи прстен ќорци, прилагодлив прстен рамки, прилагодлив прстен фах, прилагодлив прстен наоди. 4. хривнија база, нараквица ќорци, нараквица рамки, нараквица послужавник, нараквица наоди 5. Манжетната линк база, манжетната линк ќорци, манжетната линк рамки, манжетната линк послужавник, манжетната линк наоди 6. brooch pin база, brooch pin ќорци, brooch pin рамки, brooch pin послужавник, brooch безбедност pin, brooch грб, brooch наоди 7. јака pin база, јака pin ќорци, јака pin рамки, јака pin послужавник, јака безбедност pin, јака pin грб, јака pin наодите 8. глава игли, топката главата иглички, скок прстени, сплит клучните прстени, вртливата копче затворач, накит затворач, hummer затворач, кабелот clasps, кабелот завршува, кабелот затворач, кабелот капи, мушка капи, изолација, цевки конектори 9, синџири, синџири и синџири, синџири ѓердани, намалување на синџир, кабел синџири, топката синџири, extender синџири 10, мозок, Вистинска кожа мозок, СТП кожа мозок, Кинески Свила Мозок, Жици, Бакарни Жици, Стрингови, Лента 11, Накит Алатки, Клешти, Владетели 12, Пакување Кеси, Подарок Кеси, Сомот Кеси, Organza Кеси, Пошта, Organza Пошта, Патент Кеси Пошта За Превозот :
бесплатен превозот воздух пост парцела e Packet ЕМС DHL SF
повеќе од 100$ може да бесплатен превозот на курирската служба DHL EMS
Сите предмети ќе бидат испратени надвор од стандардните превозот метод, ако било каква промена за итни цел, ве молиме контактирајте со нас во времето.
Повратни информации :
Тоа ќе биде многу ценети за вас да го напушти 5 ѕвезда ПОЗИТИВНИ повратни информации и ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. И ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине било повратни информации . Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдоброто решение.


Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
HEF005
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Earring Назад

Најдобри понуди

5 КОМПЈУТЕРИ 1 Стрингови Бела Боја Пролет Clasps W/Прилог Прстени DIY Ноктот Накит Куки Бисер Ѓердани Hummer Затворач CSA18
  • Неодамнешно

5 КОМПЈУТЕРИ 1 Стрингови Бела Боја Пролет Clasps W/Прилог Прстени DIY Ноктот Накит Куки Бисер Ѓердани Hummer Затворач CSA18

431.04 DEN 409.00

5 КОМПЈУТЕРИ 1 Стрингови Бела Боја Пролет Clasps W / Прилог Прстени DIY Ноктот Накит Куки Бисер Ѓердани Hummer Зат

1.5 mm Ресни Јаже Shamballa Хривнија Пресврт Плетенка Кабли-Црвена+120m/Тркалаат Кинески Јазол Beading мозок-Накит Наоди Додатоци
  • Неодамнешно

1.5 mm Ресни Јаже Shamballa Хривнија Пресврт Плетенка Кабли-Црвена+120m/Тркалаат Кинески Јазол Beading мозок-Накит Наоди Додатоци

DEN 955.20

Добредојдовте на нашата продавница !1) линк за нашата продавница : 2 ) Дијаметри се приближуваме и бои мож

4mm и 6mm Златна Боја Позлата Цевка Форма Магнетни Ѓердан Clasps одговара Кожа Кабелот Нараквици Изработка на Накит Наоди
  • Неодамнешно

4mm и 6mm Златна Боја Позлата Цевка Форма Магнетни Ѓердан Clasps одговара Кожа Кабелот Нараквици Изработка на Накит Наоди

1248.00 DEN 1148.00

Злато Боја Галвански Магнетни Цевка ClaspsОпис : Материјал БакарБојакако сликиВнатрешна Големина4mm или 6mm

Светло Жолто Злато Боја Цинк Пресврт Затворен Прстен Мат Монистра Бакар Метал Конектор Прстен DIY Накит Наоди Додатоци 5Pcs/Многу
  • Неодамнешно

Светло Жолто Злато Боја Цинк Пресврт Затворен Прстен Мат Монистра Бакар Метал Конектор Прстен DIY Накит Наоди Додатоци 5Pcs/Многу

600.00 DEN 564.00

материјал : металголемина : 4mm / 5mm / 6mm / 7mm / 8мм / 10мм, дебелина 0.76 mmбоја : светло жолта боја на злато

3мм Злато Линија Извртени Twine Најлон Мозок-Црвена+50 метри/Roll Накит Наоди Shamballa Хривнија Ресни Јаже Beading канапи Додатоци
  • Неодамнешно

3мм Злато Линија Извртени Twine Најлон Мозок-Црвена+50 метри/Roll Накит Наоди Shamballa Хривнија Ресни Јаже Beading канапи Додатоци

DEN 2251.20

Добредојдовте на нашата продавница !1) линк за нашата продавница : 2 ) Дијаметри се приближуваме и бои мож