2 * 4 см Црна плоштадот празно kraft хартија ознаки накит цена тагови подарок картичка ознаки со Коноп јаже 1500 компјутери/многу бесплатен превозот

2 * 4 см Црна плоштадот празно kraft хартија ознаки накит цена тагови подарок картичка ознаки со Коноп јаже 1500 компјутери/многу

DEN 962.00
-7 %
DEN 1034.88

Количина на стоки


Име : kraft хартија, квадратен облик мала етикета,црна
Големина : 2 * 4 см(дупка е 3 мм)
Тежина : 100 парчиња на 0.026 kg
Карактеристики : квадратен облик со дупка (коноп јаже)
Методи за плаќање Ние поддршка на кредитна картичка и ЗАЧУВАМ Сите плаќања што треба да се заврши во рок од 7 дена, 7 дена по наредбата не е премин ќе биде затворен. Ако сакате да го одложи плаќањето, ве молиме да бидат слободни да контакт што е можно поскоро, ви благодариме! Ние и ветуваме ние може да се испрати во рамките на 1-3 работни дена по вашата расчисти исплата. Кога ние ги испратите вашите објектот надвор,можете да добиете Песна Нема.за оваа цел. Како што е меѓународна шпедиција,испратени од Кина;тоа обично трае подолго време за да се дојде. Како превозот може да се под влијание на празници,настани и други несигурности, тоа може да се направи некои пакети малку задоцнување ;ние не може да гарантира детали пристигнување време, Но можете да ги проверите на интернет со Песна НЕМА.и знаете повеќе за испорака на информации за оваа цел во наредните денови. За шпедиција треба време за да ја ажурирате. Вашето разбирање и пациентот чекање е високо ценет. Ако ви треба тоа во брзање,се надевам, ќе може да бидат претпазливи,имале подобар купите во локалната пазарот.
Повратни информации Доколку имате било какви загриженост пред или по нарачка, контактирајте со нас слободно и ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас. Ако не сте задоволни со нашата служба или објект,тоа е толку вид што да ни даде позитивни повратни информации и "5" Ѕвездите. Ако се чувствуваат непријатно, ве молиме контактирајте со нас пред се подготвува да ја напушти негативни коментари со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот на ваше задоволство. Вашиот признание и поддршка е нашата мотивација да се движат foeward! Ако за било која причина направи да се чувствувате непријатно,ни e-mail и да ни даде шанса да ги поправи тоа. Не mattter она што се случи,не двоумете се да контактирате со нас и ние го прават нашите напори за да ви помогнеме.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Хартија
Објектот Должина:
4cm
Бренд Име:
payaze
Објектот Дијаметар:
4cm
Објектот Ширина:
2cm
Број На Модел На:
h17
Објектот Висина:
0.1cm
Објектот Тежина:
0.26g
Накит Пакување & Display Type:
Тагови, Цена Тагови
Производ Карактеристики:
Плоштад

Најдобри понуди

Слободен Испорака на Високо Квалитетни Модни собираат Подарок Кутија, обетки / Прстени Пакување срце облик на неколку Ангажман
 • Неодамнешно

Слободен Испорака на Високо Квалитетни Модни собираат Подарок Кутија, обетки / Прстени Пакување срце облик на неколку Ангажман

187.20 DEN 150.00

Кога ќе се купи кутија ,со цел да се избере соодветна кутија за производот , pls мерка производот и кутија

Пад за Испорака на Високо Квалитетни Модни собираат Подарок Кутија, обетки / Прстени Пакување срце облик на неколку прстен кутија
 • Неодамнешно

Пад за Испорака на Високо Квалитетни Модни собираат Подарок Кутија, обетки / Прстени Пакување срце облик на неколку прстен кутија

216.00 DEN 173.00

Материјал : Висок Квалитет Parper Боја : Како фотографии Големина на : 6.0*5.5*4.0 cm Употреба : Прстени / Обетки Те

100pcs 9x9xh накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кутија за пакување Екранот пвц
 • Неодамнешно

100pcs 9x9xh накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кутија за пакување Екранот пвц

7526.40 DEN 3914.00

ПВЦ КУТИЈА 100pcs 9x9xh накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кут

1.5 * 2.5 cm Врвен квалитет на белата плоштад празно kraft хартија рачно изработени earring цена тагови накит цена tags1000 компјутери/многу
 • Неодамнешно

1.5 * 2.5 cm Врвен квалитет на белата плоштад празно kraft хартија рачно изработени earring цена тагови накит цена tags1000 компјутери/многу

645.60 DEN 600.00

Име : kraft хартија, квадратен облик мала етикета,белаДимензии : 1.5 * 2.5 cm(дупка е 1 мм)Тежина : 100 парчиња на 0.02

година Бесплатен Превозот Топла Продажба Црна 22*18*9cm Ѓердан Накит Pendant Екранот Стојат говорат ги Красат Мало
 • Неодамнешно

година Бесплатен Превозот Топла Продажба Црна 22*18*9cm Ѓердан Накит Pendant Екранот Стојат говорат ги Красат Мало

852.96 DEN 793.00

Добредојдовте на нашата ПродавницаТрговија На Големо Директно Од Фабрика,Добра Guality И Конкурентна Цена

Mordoa 2017 Нов Стил Сомот Студ Earring Pendant Екранот Полица Накит Стојат Носителот Накит Екранот Полица Рек-Трговија На Големо
 • Неодамнешно

Mordoa 2017 Нов Стил Сомот Студ Earring Pendant Екранот Полица Накит Стојат Носителот Накит Екранот Полица Рек-Трговија На Големо

959.52 DEN 576.00

Прирачник за Мерење на Дозволено Отстапување ±0.5 cmСостојба : НоваМетал : ДрвоБоја : како на сликаКоличин

7*9cm 10pcs Phnom Penh Вино црвено накит сомот кеси за пакување подарок рачно изработени diy жените накит пошта Фланелен боксери
 • Неодамнешно

7*9cm 10pcs Phnom Penh Вино црвено накит сомот кеси за пакување подарок рачно изработени diy жените накит пошта Фланелен боксери

335.52 DEN 319.00

Злато Кеси Сребро Кеси Phnom Penh Сомот Кеси Чиста боја Сомот Кеси Други вреќи Кликнете тука : , , , , , , Топли со

200pcs OPP Кеси со Бесење дупка 7x11+3cm Јасно Транспарентен OPP Вреќа Пакување, Пластична Кеса Само Лепило Печат водоотпорен
 • Неодамнешно

200pcs OPP Кеси со Бесење дупка 7x11+3cm Јасно Транспарентен OPP Вреќа Пакување, Пластична Кеса Само Лепило Печат водоотпорен

312.00 DEN 265.00

добредојдовте во мојата продавницаЈасно Resealable OPP / Поли Кеси Транспарентен Opp Вреќа Пакување, Пластични

200pcs 12x17+3cm Јасно Само Лепило Печат Пластични Пакет Торбичка Мало Партија OPP Поли Бутик Пакување Торба Висат Дупка трговија
 • Неодамнешно

200pcs 12x17+3cm Јасно Само Лепило Печат Пластични Пакет Торбичка Мало Партија OPP Поли Бутик Пакување Торба Висат Дупка трговија

504.00 DEN 429.00

добредојдовте во мојата продавница200pcs 12x17+3cm Накит торба Јасно Resealable Cellophane Кеси Транспарентен Opp подаро

Голема Продажба 50Pcs Делукс СТП Кожа LED Осветлен Промоција Ангажман Дијамантски Прстен Накит Организатор Подарок Кутија Бесплатен
 • Неодамнешно

Голема Продажба 50Pcs Делукс СТП Кожа LED Осветлен Промоција Ангажман Дијамантски Прстен Накит Организатор Подарок Кутија Бесплатен

DEN 16148.64

LED Свадба Прстен Кутија За повеќе производи и попуст, ве молиме одете на​ОписПредмет : дијамантски прст

25pcs сомот накит торбичка сомот пенкало пошта сомот снимање пенкало кеси 6*65cm сомот подарок перница вклучува превозот од ePacket
 • Неодамнешно

25pcs сомот накит торбичка сомот пенкало пошта сомот снимање пенкало кеси 6*65cm сомот подарок перница вклучува превозот од ePacket

DEN 2400.00

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го

Божиќ Порибување Подарок Торба Големи БОЖИЌ Дедо Мраз Снешко Elk Дете Дрво Партија Декорација Накит Бонбони Подарок Торбичка
 • Неодамнешно

Божиќ Порибување Подарок Торба Големи БОЖИЌ Дедо Мраз Снешко Elk Дете Дрво Партија Декорација Накит Бонбони Подарок Торбичка

DEN 379.68

Материјал : Крпа Големина : за 50x27cm Тежина : околу 110g Квалитет : 1pc / многу Забелешка : Поради рака мерка, гол

200pcs 7x7x16 накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кутија за пакување Екранот пвц
 • Неодамнешно

200pcs 7x7x16 накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пвц кутија за пакување Екранот пвц

7526.40 DEN 3914.00

ПВЦ КУТИЈА за 200pcs 7x7x16cm накит за подарок кутија јасно кутии, пластични транспарентна кутија за чување пв

СТП Кожа Накит Кутија За Девојка Висок Квалитет Крокодил Шема Подарок Кутија Двоен Слој Козметички Случај Со Огледало Божиќ Подарок
 • Неодамнешно

СТП Кожа Накит Кутија За Девојка Висок Квалитет Крокодил Шема Подарок Кутија Двоен Слој Козметички Случај Со Огледало Божиќ Подарок

1691.52 DEN 1032.00

Драг пријател добредојдовте во мојата продавница , ако имате проблем, ве молиме контактирајте со нас , н

Pandahall 500pcs Цена Тагови Правоаголник Бела Хартија Ознаки Scallop Главата Етикета Багаж Свадба Забелешка DIY Празно Цена
 • Неодамнешно

Pandahall 500pcs Цена Тагови Правоаголник Бела Хартија Ознаки Scallop Главата Етикета Багаж Свадба Забелешка DIY Празно Цена

DEN 239.52

Pandahall 500 Еез Бела String Накит Цена Тагови Облека Дисплеј Ознака Правоаголник Цена Етикета Дизајн Празен Бе

100pcs/многу 10x12cm Сомот Накит Кеси Божиќ/Свадба Подарок Перница Евтини Drawstring Пошта Може да Customed Логото Печатени трговија
 • Неодамнешно

100pcs/многу 10x12cm Сомот Накит Кеси Божиќ/Свадба Подарок Перница Евтини Drawstring Пошта Може да Customed Логото Печатени трговија

1178.40 DEN 1119.00

Објектот состојба : 100% сосема нов и висок квалитетМесто на потекло : КинаПоставување На Материјал : Кади

JINGLANG Сосема Нов 12mm Snap Копчето на Екранот Стои Мода Срцето Црна Акрилна DIY Меѓусебно Копчето Накит Екранот Одбор
 • Неодамнешно

JINGLANG Сосема Нов 12mm Snap Копчето на Екранот Стои Мода Срцето Црна Акрилна DIY Меѓусебно Копчето Накит Екранот Одбор

DEN 652.32

Добредојдовте во нашите Продавници!Ние гарантираме сите наши производи се во добра состојба пред пратк

9*12cm 100pcs Phnom Penh Вино црвено накит сомот кеси за пакување на подароци рачно изработени жените накит пошта Фланелен боксери
 • Неодамнешно

9*12cm 100pcs Phnom Penh Вино црвено накит сомот кеси за пакување на подароци рачно изработени жените накит пошта Фланелен боксери

1919.52 DEN 1824.00

Злато Кеси Сребро Кеси Phnom Penh Сомот Кеси Чиста боја Сомот Кеси Други вреќи Кликнете тука : , , , , , , Топли со

50PCS Прилагодено Лого Накит Мека Торба Изми Сомот Drawstring Кеси Козметички/Складирање/Свадбена/Пакување/Подарок/Обетки/Watch/Мушка
 • Неодамнешно

50PCS Прилагодено Лого Накит Мека Торба Изми Сомот Drawstring Кеси Козметички/Складирање/Свадбена/Пакување/Подарок/Обетки/Watch/Мушка

DEN 744.00

Лав Каже : јас го обезбеди професионален custom услуга за свадба партија накит за подарок пакување торба Мо

година Drawstring Organza Кеси Торбичка 50pcs/многу 35X50CM Длабоко Розова Големи Подароци Кеси За Свадби Услуги Пакување
 • Неодамнешно

година Drawstring Organza Кеси Торбичка 50pcs/многу 35X50CM Длабоко Розова Големи Подароци Кеси За Свадби Услуги Пакување

1392.00 DEN 1114.00

Драг пријател,ако сакате да купите кеси со логоа, ве молиме запомнете да контактирате со нас пред да нар

Нова Мода 100pcs/многу Кралска Сина Organza Кеси 7x9cm Мали Слатки Подароци Накит Пакување Торба Симпатична Подарок Перница Накит
 • Неодамнешно

Нова Мода 100pcs/многу Кралска Сина Organza Кеси 7x9cm Мали Слатки Подароци Накит Пакување Торба Симпатична Подарок Перница Накит

209.28 DEN 184.00

Трговија на големо 100pcs / многу 7x9cm Кралска Сина Organza Накит Чантата Мала Свадба Накит Шарм Монистра Екрано