1.5 * 2.5 cm Врвен квалитет на белата плоштад празно kraft хартија рачно изработени earring цена тагови накит цена tags1000 компјутери/многу бесплатен превозот

1.5 * 2.5 cm Врвен квалитет на белата плоштад празно kraft хартија рачно изработени earring цена тагови накит цена tags1000 компјутери/многу

DEN 600.00
-7 %
DEN 645.60

Количина на стоки


Име : kraft хартија, квадратен облик мала етикета,бела
Димензии : 1.5 * 2.5 cm(дупка е 1 мм)
Тежина : 100 парчиња на 0.02 kg
Карактеристики : квадратен облик со дупка
Методи за плаќање Ние поддршка на кредитна картичка и ЗАЧУВАМ Сите плаќања што треба да се заврши во рок од 7 дена, 7 дена по наредбата не е премин ќе биде затворен. Ако сакате да го одложи плаќањето, ве молиме да бидат слободни да контакт што е можно поскоро, ви благодариме! Ние и ветуваме ние може да се испрати во рамките на 1-3 работни дена по вашата расчисти исплата. Кога ние ги испратите вашите објектот надвор,можете да добиете Песна Нема.за оваа цел. Како што е меѓународна шпедиција,испратени од Кина;тоа обично трае подолго време за да се дојде. Како превозот може да се под влијание на празници,настани и други несигурности, тоа може да се направи некои пакети малку задоцнување ;ние не може да гарантира детали пристигнување време, Но можете да ги проверите на интернет со Песна НЕМА.и знаете повеќе за испорака на информации за оваа цел во наредните денови. За шпедиција треба време за да ја ажурирате. Вашето разбирање и пациентот чекање е високо ценет. Ако ви треба тоа во брзање,се надевам, ќе може да бидат претпазливи,имале подобар купите во локалната пазарот.
Повратни информации Доколку имате било какви загриженост пред или по нарачка, контактирајте со нас слободно и ние ќе се обидеме потрудиме да се реши тоа за вас. Ако не сте задоволни со нашата служба или објект,тоа е толку вид што да ни даде позитивни повратни информации и "5" Ѕвездите. Ако се чувствуваат непријатно, ве молиме контактирајте со нас пред се подготвува да ја напушти негативни коментари со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот на ваше задоволство. Вашиот признание и поддршка е нашата мотивација да се движат foeward! Ако за било која причина направи да се чувствувате непријатно,ни e-mail и да ни даде шанса да ги поправи тоа. Не mattter она што се случи,не двоумете се да контактирате со нас и ние го прават нашите напори за да ви помогнеме.


Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Дијаметар:
1.5cm
Материјал:
Хартија
Објектот Должина:
2.5cm
Објектот Тежина:
0.2g
Објектот Ширина:
1.5cm
Бренд Име:
payaze
Објектот Висина:
0.1cm
Број На Модел На:
H15
Накит Пакување & Display Type:
Тагови, Цена Тагови
Производ Карактеристики:
Плоштад

Најдобри понуди

Божиќ Порибување Подарок Торба Големи БОЖИЌ Дедо Мраз Снешко Elk Дете Дрво Партија Декорација Накит Бонбони Подарок Торбичка
  • Неодамнешно

Божиќ Порибување Подарок Торба Големи БОЖИЌ Дедо Мраз Снешко Elk Дете Дрво Партија Декорација Накит Бонбони Подарок Торбичка

DEN 379.68

Материјал : Крпа Големина : за 50x27cm Тежина : околу 110g Квалитет : 1pc / многу Забелешка : Поради рака мерка, гол

Евтини Продажба 50pcs/многу 7x9cm Gourd-тип Темно Црвено Кадифе Кеси Накит Пошта Пакување За Накит Мал Подарок перница
  • Неодамнешно

Евтини Продажба 50pcs/многу 7x9cm Gourd-тип Темно Црвено Кадифе Кеси Накит Пошта Пакување За Накит Мал Подарок перница

623.52 DEN 561.00

Драг пријател,ако сакате да купите кеси со логоа, ве молиме запомнете да контактирате со нас пред да нар

Mordoa 2017 Нов Стил Сомот Студ Earring Pendant Екранот Полица Накит Стојат Носителот Накит Екранот Полица Рек-Трговија На Големо
  • Неодамнешно

Mordoa 2017 Нов Стил Сомот Студ Earring Pendant Екранот Полица Накит Стојат Носителот Накит Екранот Полица Рек-Трговија На Големо

959.52 DEN 576.00

Прирачник за Мерење на Дозволено Отстапување ±0.5 cmСостојба : НоваМетал : ДрвоБоја : како на сликаКоличин

100pcs/многу 10x12cm Сомот Накит Кеси Божиќ/Свадба Подарок Перница Евтини Drawstring Пошта Може да Customed Логото Печатени трговија
  • Неодамнешно

100pcs/многу 10x12cm Сомот Накит Кеси Божиќ/Свадба Подарок Перница Евтини Drawstring Пошта Може да Customed Логото Печатени трговија

1178.40 DEN 1119.00

Објектот состојба : 100% сосема нов и висок квалитетМесто на потекло : КинаПоставување На Материјал : Кади

СТП Кожа Накит Кутија За Девојка Висок Квалитет Крокодил Шема Подарок Кутија Двоен Слој Козметички Случај Со Огледало Божиќ Подарок
  • Неодамнешно

СТП Кожа Накит Кутија За Девојка Висок Квалитет Крокодил Шема Подарок Кутија Двоен Слој Козметички Случај Со Огледало Божиќ Подарок

1691.52 DEN 1032.00

Драг пријател добредојдовте во мојата продавница , ако имате проблем, ве молиме контактирајте со нас , н

200pcs OPP Кеси со Бесење дупка 7x11+3cm Јасно Транспарентен OPP Вреќа Пакување, Пластична Кеса Само Лепило Печат водоотпорен
  • Неодамнешно

200pcs OPP Кеси со Бесење дупка 7x11+3cm Јасно Транспарентен OPP Вреќа Пакување, Пластична Кеса Само Лепило Печат водоотпорен

312.00 DEN 265.00

добредојдовте во мојата продавницаЈасно Resealable OPP / Поли Кеси Транспарентен Opp Вреќа Пакување, Пластични

6.5 * 5 cm Kraft хартија срце облик на мала етикета ознаки накит цена тагови картичка ознаки со Коноп јаже 500 компјутери/многу
  • Неодамнешно

6.5 * 5 cm Kraft хартија срце облик на мала етикета ознаки накит цена тагови картичка ознаки со Коноп јаже 500 компјутери/многу

846.72 DEN 788.00

Име : kraft хартија, срце облик мала етикетаГолемина : 6.5 * 5 см(дупка е 4 mm)Тежина : 100 парчиња на 0.102 kgКарактери

25pcs сомот накит торбичка сомот пенкало пошта сомот снимање пенкало кеси 6*65cm сомот подарок перница вклучува превозот од ePacket
  • Неодамнешно

25pcs сомот накит торбичка сомот пенкало пошта сомот снимање пенкало кеси 6*65cm сомот подарок перница вклучува превозот од ePacket

DEN 2400.00

Топло прашува : Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува.Ве молиме потврдете го

Голема Продажба 50Pcs Делукс СТП Кожа LED Осветлен Промоција Ангажман Дијамантски Прстен Накит Организатор Подарок Кутија Бесплатен
  • Неодамнешно

Голема Продажба 50Pcs Делукс СТП Кожа LED Осветлен Промоција Ангажман Дијамантски Прстен Накит Организатор Подарок Кутија Бесплатен

DEN 16148.64

LED Свадба Прстен Кутија За повеќе производи и попуст, ве молиме одете на​ОписПредмет : дијамантски прст

100pcs/многу 7x9cm Езеро Сино Organza Чантата Мала Свадба Подарок Накит Екранот Пакување Кеси Симпатична Organza Drawstring Торбичка
  • Неодамнешно

100pcs/многу 7x9cm Езеро Сино Organza Чантата Мала Свадба Подарок Накит Екранот Пакување Кеси Симпатична Organza Drawstring Торбичка

209.28 DEN 184.00

Трговија на големо 100pcs / многу 7x9cm Езеро Сино Organza Накит Чантата Мала Свадба Накит Екранот Пакување Пошта